Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2000/8862 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Śląsk Liga Okregowa 2010/11
czwartek, 14 kwietnia 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.03039Tomasz BaranSL2.5130ENERGETYK Łagisza 
2.14092Dominik BednarekSL011BUKS MDK MOSM III Bytom 
3.11887Krzysztof BerezaSL0.534ZTB 7TREFL II Zawiercie 
4.07267Mariusz BoczSL1108BUKS MDK MOSM III Bytom 
5.15345Sławomir BrodzińskiSL081ZTB 7TREFL II Zawiercie 
6.15466Mateusz BubałaSL020TB DMUKS RELAKS II 
7.13537Maciej BurdyńskiSL0.558SENIOR Katowice 
8.03088Krzysztof ChmielSL2.575ZTB 7TREFL II Zawiercie 
9.14405Kazimierz CiapałaSL0.565TB DMUKS RELAKS II 
10.13538Tomasz CwielungSL1110SENIOR Katowice 
11.13228Jacek CymermanSL1.5111TB DMUKS RELAKS I 
12.14305Kamil DorozSL065TB DMUKS RELAKS II 
13.15340Aleksander DrabczykSL0150SILESIA-STOKROTKA GliwiceIII
14.13540Ewa DziubińskaSL075SENIOR Katowice 
15.03133Alfred FigielSL255TB DMUKS RELAKS II 
16.03141Rafał FurgalSL2.5122ZTB 7TREFL II Zawiercie 
17.03155Mariusz GawłowskiSL2135ZTB 7TREFL II Zawiercie 
18.12903Sebastian HartalerSL1115TB DMUKS RELAKS II 
19.14915Kamil HudaSL065TB DMUKS RELAKS II 
20.03221Paweł JończykSL2.5150SILESIA-STOKROTKA GliwiceIII
21.15022Sławomir KachelSL020TB DMUKS RELAKS II 
22.13411Michał KaletaSL037BUKS MDK MOSM III Bytom 
23.13270Dominik KaszowskiSL1.5115SENIOR Katowice 
24.10317Krzysztof KędzbokSL1.5108BUKS MDK MOSM III Bytom 
25.13855Piotr KonarskiSL092BUKS MDK MOSM III Bytom 
26.15343Janusz KozakSL070IMPAS MDK Południe Katowice 
27.03270Marek KozikSL2.588ZTB 7TREFL II Zawiercie 
28.03272Paweł KozłowskiSL2.548ZTB 7TREFL II Zawiercie 
29.03278Marcin KrukSL230TB DMUKS RELAKS II 
30.03289Adam KsiążekSL2.5105SILESIA-STOKROTKA GliwiceIII
31.09846Joanna KucińskaSL2111TB DMUKS RELAKS I 
32.03298Janusz KunceSL2.598SILESIA-STOKROTKA GliwiceIII
33.14913Andrzej KurcSL020TB DMUKS RELAKS II 
34.14670Daniel LazajSL012SENIOR Katowice 
35.03307Artur LechSL2.5150SILESIA-STOKROTKA GliwiceIII
36.13546Damian MachuraSL1110SENIOR Katowice 
37.03329Stefan MalcharekSL237TB DMUKS RELAKS I 
38.03330Henryk MalczewskiSL2.570IMPAS MDK Południe Katowice 
39.14818Maria MarchelekSL012SENIOR Katowice 
40.03342Ryszard MatysiokSL2.541ZTB 7TREFL II Zawiercie 
41.11886Mieczysław MaziarzSL1.5115ZTB 7TREFL II Zawiercie 
42.13231Zbigniew MerwartSL155TB DMUKS RELAKS II 
43.14306Tomek MikeSL0.560TB DMUKS RELAKS II 
44.09862Ryszard MilejskiSL254ZTB 7TREFL II Zawiercie 
45.12714Wacław MizeraSL1140IMPAS MDK Południe KatowiceIII
46.03373Adam ModrzewskiSL2124ENERGETYK Łagisza 
47.14084Aleksander MydlarskiSL0.512SENIOR Katowice 
48.13229Magdalena NadoptaSL180TB DMUKS RELAKS I 
49.15339Józef NiczyporukSL087TB DMUKS RELAKS I 
50.13230Jerzy Niewodowski-FurowiczSL1.5123TB DMUKS RELAKS I 
51.07385Maria OrłowskaSL4150SILESIA-STOKROTKA GliwiceIII
52.03402Jacek OtokSL213ENERGETYK Łagisza 
53.11000Jerzy PalaSL1.5126IMPAS MDK Południe KatowiceIII
54.08725Stanisław PawłowskiSL2.5130ENERGETYK Łagisza 
55.12210Mariusz PiotrowskiSL130TB DMUKS RELAKS II 
56.03432Stanisław PiwkoSL2.5112IMPAS MDK Południe KatowiceIII
57.07439Janusz PlesSL231TB DMUKS RELAKS I 
58.03437Sławomir PoddańczykSL285ENERGETYK Łagisza 
59.15018Nikole PospieszczykSL050TB DMUKS RELAKS II 
60.13431Tomasz PotrawaSL187SENIOR Katowice 
61.14085Karolina PydaSL0.552SENIOR Katowice 
62.13062Katarzyna RoszykSL181BUKS MDK MOSM III Bytom 
63.13578Tomasz RóżyckiSL0.511BUKS MDK MOSM III Bytom 
64.03473Jerzy RusakSL2130ENERGETYK Łagisza 
65.15017Wanesa RutkaSL050TB DMUKS RELAKS II 
66.14825Bogna SajdakSL012SENIOR Katowice 
67.07448Krzysztof SalaSL2.5135ZTB 7TREFL II Zawiercie 
68.15347Jerzy SiatkaSL059ENERGETYK Łagisza 
69.11996Krzysztof SieradzkiSL1.5130ENERGETYK Łagisza 
70.12905Michał SikoraSL130TB DMUKS RELAKS II 
71.12267Danuta Sochacka-KucharczykSL0.5117TB DMUKS RELAKS I 
72.13176Stanisław SzcześniakSL0.5140IMPAS MDK Południe KatowiceIII
73.15346Wojciech SzubaSL068ZTB 7TREFL II Zawiercie 
74.11045Jacek UrbańczykSL1.5103BUKS MDK MOSM III Bytom 
75.15016Katarzyna UrbańczykSL070TB DMUKS RELAKS II 
76.08759Maciej WężykSL1.538BUKS MDK MOSM III Bytom 
77.15467Monika WodeckaSL045TB DMUKS RELAKS II 
78.13681Alicja WojtyniakSL0.518SENIOR Katowice 
79.03598Jan WołodkiewiczSL446SENIOR Katowice 
80.03602Alicja WoźniakSL2123TB DMUKS RELAKS I 
81.07505Marian WoźniakSL2.5117TB DMUKS RELAKS I 
82.15348Kinga ZawadaSL070TB DMUKS RELAKS II 
83.15344Adam ZiętekSL070IMPAS MDK Południe Katowice 
84.13014Mirosław ŻerkowskiSL1140IMPAS MDK Południe KatowiceIII

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6628 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.tbszombierki.bytom.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.04:48:51 (0.2922/94) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.