Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2000/9158 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Małopolska III Liga
wtorek, 31 maja 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.09422Marek AdamczykMP4240Jordanów - Rabka ZdrójII
2.07229Kazimierz BanekMP7101Control Process Tarnów 
3.13886Bartosz BańkowskiMP1165AZS AGH Kraków 
4.02590Józef BarczykMP4156Drogowiec Kraków 
5.10181Andrzej BiernatMP2.5194ABCD Kraków 
6.10182Witold BiernatMP4202ABCD Kraków 
7.10564Jan BlajdaMP13200Wincor Nixdorf Cracovia 
8.07536Andrzej BorekMP4240(n/a) 
9.07622Tadeusz BrzeskiMP1.5120LZS Macierz Lipnica Murowana 
10.07624Jerzy BursztynMP2132LZS Macierz Lipnica Murowana 
11.13420Adam CichońMP0.572Wincor Nixdorf Cracovia 
12.13952Sławomir CzechMP1.5155KKS Kolejarz Stróże 
13.02619Marek CzerwonkaMP2180Milo 1 Kraków 
14.07234Monika Czub-GołaszewskaMP2.587KKS Kolejarz Stróże 
15.02622Józef DanekMP4230Control Process Tarnów 
16.13075Justyna DługoszMP267MPEC Tarnów 
17.14285Olga DługoszMP2210MPEC Tarnów 
18.08671Konrad DobrzynieckiMP2165AZS AGH Kraków 
19.07710Andrzej DudzikMP12220ABCD Kraków 
20.02630Mariusz DyrdaMP2.5163Jordanów - Rabka ZdrójII
21.02631Kazimierz DziadkowiecMP2.5170Drogowiec Kraków 
22.02633Wiesław FeckoMP7300Hotel Litwiński TęgoborzeI
23.02637Marek FilipowskiMP12190MK2 Cosmos Kraków 
24.12509Dorota FurdzikMP2.544ABCD Kraków 
25.09430Kazimierz GałkaMP4160Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
26.01054Tadeusz GarbacikMP7240Jordanów - Rabka ZdrójII
27.02649Józef GładyszMP446AZS AGH Kraków 
28.02651Marek GóreckiMP76Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
29.02652Jan GórkaMP7300Hotel Litwiński TęgoborzeI
30.13074Maciej GrabiecMP2.5210MPEC Tarnów 
31.02654Władysław GroblickiMP2.5175Nowy Targ - Kraków 
32.02656Zbigniew GruszeckiMP2.5170Drogowiec Kraków 
33.02659Waldemar GułaMP4118MPEC Tarnów 
34.07641Marek JachimczykMP7175Nowy Targ - Kraków 
35.07330Rafał JanikMP2165AZS AGH Kraków 
36.02669Stanisław JarosMP4160Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
37.10237Marek JaroszMP2.5165AZS AGH Kraków 
38.02671Ryszard JaśkiewiczMP7185GOK Rożnów 
39.02672Stanisław JaśkiewiczMP4185GOK Rożnów 
40.02675Jacek JurczyńskiMP214Drogowiec Kraków 
41.05651Edward KaczmarekMP13118GOK Rożnów 
42.10088Władysław KaczorMP2.5170Drogowiec Kraków 
43.02677Kazimierz KalamaszekMP1.5155KKS Kolejarz Stróże 
44.13022Maciej KarpałaMP2.5260Last Minute KrakówII
45.11109Maciej KitaMP2.5210MPEC Tarnów 
46.07687Mirosław KołtonMP7104Wincor Nixdorf Cracovia 
47.11394Joanna KotarbaMP2260Last Minute KrakówII
48.11393Paweł KotarbaMP2.5260Last Minute KrakówII
49.14286Błażej KrawczykMP1.534MPEC II Tarnów 
50.02705Jerzy KrokMP2155KKS Kolejarz Stróże 
51.09418Piotr Kuc-DzierżawskiMP2.5260Last Minute KrakówII
52.11770Piotr KuciaraMP2173Milo 1 Kraków 
53.07640Dariusz KulczykMP2.598Nowy Targ - Kraków 
54.02716Andrzej KusionMP7220ABCD Kraków 
55.09470Ireneusz KuźmaMP2.5150LZS Macierz Lipnica Murowana 
56.12075Marzena Kwiecińska-WilkMP2.5190MK2 Cosmos Kraków 
57.07357Artur LichończakMP1126GOK Rożnów 
58.12490Małgorzata LudwikowskaMP1.573Last Minute Kraków 
59.09466Piotr LudwikowskiMP4260Last Minute KrakówII
60.02729Adam ŁącznyMP4125Jordanów - Rabka ZdrójII
61.02730Łukasz ŁęgowskiMP4180Milo 1 Kraków 
62.13303Ewa MachnikMP1185GOK Rożnów 
63.14955Bogdan MalinowskiMP2.5175Nowy Targ - Kraków 
64.07644Piotr MarkiewiczMP4230Control Process Tarnów 
65.09431Janusz MatiolańskiMP7115Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
66.07620Leszek MatusikMP2150LZS Macierz Lipnica Murowana 
67.09421Adam MatyasikMP4220ABCD Kraków 
68.07648Grzegorz MłynarczykMP2.5104GOK Rożnów 
69.07635Bronisław MuchaMP2.5120LZS Macierz Lipnica Murowana 
70.02748Roman NarewskiMP2.5155KKS Kolejarz Stróże 
71.07379Jakub NaruszewiczMP2.5165AZS AGH Kraków 
72.02749Józef NastałekMP2.5144LZS Macierz Lipnica Murowana 
73.10615Grzegorz NiemiecMP2.5260Last Minute KrakówII
74.02753Jarosław NowakowskiMP2.5180Milo 1 Kraków 
75.10089Marek NowowiejskiMP764Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
76.02764Bogdan PiaseckiMP7300Hotel Litwiński TęgoborzeI
77.07553Honoriusz PiechMP2.584LZS Macierz Lipnica Murowana 
78.13996Jacek PiechMP0.560LZS Macierz Lipnica Murowana 
79.11194Krzysztof PomorskiMP4190MK2 Cosmos Kraków 
80.12753Stanisław ProkuszkiMP2166Control Process Tarnów 
81.12752Eugeniusz PykaMP1.567Jordanów - Rabka Zdrój 
82.13929Grzegorz RaźnyMP1165AZS AGH Kraków 
83.08793Tadeusz RejdychMP477Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
84.11471Maciej RodzajMP4230Control Process Tarnów 
85.12244Wojciech RoszczynialskiMP446AZS AGH Kraków 
86.02784Robert RóżakMP2.5175Nowy Targ - Kraków 
87.12245Zbigniew SamogranickiMP1.5167MK2 Cosmos Kraków 
88.11767Wiesław SawaMP272Milo 1 Kraków 
89.13691Adam SerafinMP4160Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
90.09501Jan SkucińskiMP477Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
91.07312Dariusz SosinMP4230Control Process Tarnów 
92.10534Waldemar SroczyńskiMP4118GOK Rożnów 
93.11110Wojciech StachnikMP2.5210MPEC Tarnów 
94.07633Maciej StefaniukMP12190MK2 Cosmos Kraków 
95.07398Piotr StegMP0.5175Nowy Targ - Kraków 
96.07616Jerzy StępieńMP2.598Nowy Targ - Kraków 
97.10614Jerzy StosurMP2112(n/a) 
98.07725Grzegorz SupersonMP4200Wincor Nixdorf Cracovia 
99.14541Krzysztof SupersonMP1.5200Wincor Nixdorf Cracovia 
100.14540Maciej SupersonMP1.5200Wincor Nixdorf Cracovia 
101.02812Maciej SzczerczakMP2.570(n/a) 
102.11766Mieczysław SzwarcMP2180Milo 1 Kraków 
103.10936Czesław SzybaMP2.5170Drogowiec Kraków 
104.07473Janusz SzyszkowskiMP12300Hotel Litwiński TęgoborzeI
105.02820Józef TokarzMP722GOK Rożnów 
106.02823Andrzej TrygarMP12300Hotel Litwiński TęgoborzeI
107.02825Maciej TyszownickiMP7240Jordanów - Rabka ZdrójII
108.02828Władysław UrygaMP2.544GOK Rożnów 
109.13019Grzegorz WadasMP2210MPEC Tarnów 
110.09433Bogusław WardzałaMP7160Petroactiv -Topla Prądniczanka Kraków 
111.07537Tadeusz WawrzyniakMP7126Nowy Targ - Kraków 
112.07621Jerzy WielgusMP2.5212Control Process Tarnów 
113.13956Jacek WitekMP187KKS Kolejarz Stróże 
114.02851Robert WójcikMP2.5112(n/a) 
115.07524Wacław WyżgaMP2.596LZS Macierz Lipnica Murowana 
116.02853Jacek ZającMP7300Hotel Litwiński TęgoborzeI
117.07256Lech ZakrzewskiMP4133GOK Rożnów 
118.07762Aleksander ZawadzkiMP7220ABCD Kraków 
119.02862Krzysztof ZiewaczMP4210MPEC Tarnów 
120.02872Grzegorz ŻyłaMP2.5180Milo 1 Kraków 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 19466 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.01:59:27 (0.4071/130) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.