Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2088/9821 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej par open 21-25
piątek, 21 października 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
60.58120II
II
2.05069
08158
Paweł Jassem
Piotr Zatorski
WP
DS
7
13
60.37100III
III
3.07801
09550
Michał Kania
Jakub Wojcieszek
MA
WP
4
7
59.3885III
III
4.08619
08582
Anna Sztyber
Hanna Zdanowicz
MA
MA
2.5
2.5
57.1275III
III
5.07779
06925
Jan Betley
Maciej Sikora
MA
MA
4
7
56.8068 
 
6.06598
06722
Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
MA
MA
4
4
56.3764 
 
7.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
4
55.3860 
 
8.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
52.1056 
 
9.03274
05859
Joanna Taczewska
Artur Wasiak
SL
SL
12
12
51.6052 
 
10.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
50.9148 
 
11.08998
09562
Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
WP
DS
4
4
55.6344 
 
12.11871
10237
Magdalena Holeksa
Marek Jarosz
SL
MP
4
2.5
52.3940 
 
13.02667
05070
Bartłomiej Igła
Piotr Jassem
MP
WP
7
7
50.5236 
 
14.08455
10171
Maciej Dąbrowski
Yan Shpuntou
SL
LB
2.5
2.5
50.1732 
 
15.07378
07415
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
DS
DS
7
4
49.8528 
 
16.12440
11388
Maciej Bojarski
Jan Grzeszczak
DS
DS
2.5
2
48.68  
 
17.09549
11551
Maciej Bielawski
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
4
4
48.59  
 
18.14383
12139
Tomasz Hałat
Remigiusz Kaźmierczak
DS
WP
0.5
2
48.17  
 
19.12873
13065
Michał Drankiewicz
Anna Jankowska
DS
DS
0.5
1
47.49  
 
20.09350
09359
Martyna Ksyta
Ewa Maksymiuk
SW
SW
2.5
2
47.37  
 
21.02635
02838
Angelika Ferrer-Lopez
Kamila Wesołowska
MP
MP
4
4
47.35  
 
22.12893
13001
Natalia Oleszek
Anna Puczyńska
MA
MA
1.5
2
46.91  
 
23.05649
08911
Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
MA
LB
7
4
46.47  
 
24.08899
09146
Marcin Osmański
Piotr Tuczyński
PM
WP
2.5
12
45.11  
 
25.15059
10294
Agata Chojnicka
Simona Wesołowska
PM
WP
0.5
1.5
44.23  
 
26.09051
09035
Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
SL
SL
2
2
43.45  
 
27.12745
13019
Dominik Dudzik
Grzegorz Wadas
MP
MP
1.5
2.5
41.12  
 
28.07267
10317
Mariusz Bocz
Krzysztof Kędzbok
SL
SL
1.5
1.5
40.58  
 
29.09135
09147
Aleksandra Górska
Piotr Witaszek
WP
WP
2
2.5
39.65  
 
30.14378
12362
Dominik Malkowski
Justyna Stachowiak
WP
WP
1.5
2
36.99  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1816 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.07:11:38 (0.2287/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.