Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2088/9822 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 19-20
sobota, 22 października 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.10997
13651
13364
13365
Paulina Jatczak
Roman Kowalewski
Adam Lonski
Kamil Madej
MA
PM
PM
PM
2.5
2.5
4
4
120.8950II
II
II
II
2.14326
12926
12927
13056
Justyna Duszyńska
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
Łukasz Wilamowski
PM
DS
DS
PM
1
2
2
2
116.1440III
III
III
III
3.11441
10778
10595
10787
Mateusz Andrzejewski
Joanna Kazmucha
Michał Moryson
Paweł Szczygieł
WP
WP
WP
WP
4
2.5
2
2
110.7132III
III
III
III
4.12999
10209
10084
09755
Adam Krysa
Igor Łosiewicz
Agnieszka Szczypczyk
Łukasz Witkowski
MP
MA
MP
MA
4
4
2.5
7
110.0328 
 
 
 
5.14237
13438
13596
13436
Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
Anna Morgiel
Barbara Rosłon
MA
MA
MA
MA
1.5
2.5
2.5
2
98.1324 
 
 
 
6.12152
03233
13412
13060
Marcin Bojarski
Paweł Kaleta
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MP
SL
MA
MA
2.5
2.5
2
2
98.0420 
 
 
 
7.09360
11104
07409
02179
Monika Maksymiuk
Sławomir Niajko
Anna Pełszyńska
Kacper Wilczak
MA
ZP
SL
LB
2.5
7
4
4
95.2916 
 
 
 
8.15220
10784
12848
14519
Piotr Mocydlarz
Maria Nowicka
Natalia Rajczyk
Piotr Winiarczyk
WP
WP
WP
WP
0
2
1.5
1
92.89  
 
 
 
9.14030
14032
14131
14036
Paulina Chojnicka
Loretta Kałwa
Jędrzej Kołodziejczyk
Joanna Michalska
DS
DS
SL
DS
0.5
0.5
0.5
0.5
92.09  
 
 
 
10.15218
13872
12621
13650
Andrzej Dzedzej
Maciej Klebba
Rafał Śliwiński
Marcin Wasłowicz
PM
PM
PM
PM
0
1.5
1.5
1
83.23  
 
 
 
11.14033
14034
13941
13696
Anna Koptewicz
Hanna Loch
Piotr Łukianiuk
Tomasz Wiśniewski
DS
DS
MA
MA
0.5
0.5
1.5
1.5
70.16  
 
 
 
12.13598
14027
11237
13617
Cezary Dudkiewicz
Łukasz Gałasiński
Łukasz Kosma
Marek Makulec
MA
LD
LD
LD
1.5
1
2
1.5
63.04  
 
 
 
13.14112
14103
13505
13234
Magda Budzyńska
Agnieszka Porowska
Adam Wierzbicki
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
MA
MA
0.5
1.5
1.5
1
61.46  
 
 
 
14.14879
14270
14729
14037
Sebastian Chajutin
Filip Chudy
Agata Rosiak
Bartosz Włodowski
DS
DS
DS
DS
0
0.5
0
0.5
47.90  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 840 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/mpj/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-24 g.07:35:08 (0.1823/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.