Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Ekstraklasa I Liga II Liga III Liga Pozostałe szczeble DMP Kluby Archiwum Sezon 2023/2024
 
  
 

Lista drużyn PZBS − Trzecia Liga (III.)
Drużynowe Mistrzostwa Polski − sezon 2023/2024

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lp. nazwa drużyny liga WZBS TZBS liczba
zawodników
opłata
startowa
składka
drużynowa
1.9 Karo Płock3MAPłock9taktak
2.A-KIER RAGLOT Rzeszów3PKPK28taktak
3.Abracadabra Warszawa3MAWarszawa13taktak
4.ABS LAMBDA Toruń3KPKujawsko - pomorski8taktak
5.Activa Juszkowo3PMPWZBS8taktak
6.AD HOC3MAWarszawa7taktak
7.Akademia Brydża AZS UW II3MAWarszawa8taktak
8.Akademia Brydża AZS UW Vyceska3MAWarszawa6nienie
9.AKS Polonia Warszawa3MAWarszawa11taktak
10.Altkom Akademia SMART3MAWarszawa11taktak
11.ANDRZEJKI BIS Gdańsk3PMPWZBS9taktak
12.ATU Kleosin3PD 8taktak
13.ATU Kleosin 23PD 10taktak
14.ATUT Łańcut3PKPK10taktak
15.AZS PJATK Gdańsk3PMPWZBS9taktak
16.AZS UR Pod Palmą Team Rzeszów3PKPK11taktak
17.AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW3DSDZBS8taktak
18.AZS XI Wratislavia3DSDZBS11taktak
19.BEMIX Więcbork3KPKujawsko - pomorski12taktak
20.BIN II Aleksandrów Kujawski3KPKujawsko - pomorski9taktak
21.BKB I Bolesławiec3DSDZBS9taktak
22.BKB II POGROM Bolesławiec3DSDZBS9taktak
23.BKS Miles Milicz3DSDZBS9taktak
24.BLOTKA Świecie3KPKujawsko - pomorski9taktak
25.BLUE CLUB Chorzów3SL taktak
26.BPEC PIAST BRZEG3OPOP6taktak
27.Bryza Władysławowo3PMPWZBS9taktak
28.BSBS Bartoszyce3WM 7taktak
29.CENTRUM Olsztyn3WM 10taktak
30.Centrum Planowania Przygód Toruń3KPKujawsko - pomorski8taktak
31.Chaos Poznań3WPPAB13taktak
32.CKiR Wschowa3LB 23taktak
33.CKiS II Skawina3MPKraków6taktak
34.CKiS III Skawina3MPKraków6taktak
35.CKiS Piast II Skawina3MPKraków6taktak
36.CKiS Pruszcz Gdański3PMPWZBS7taktak
37.CKS Czeladź3SL 11taktak
38.CKTiS Dymer Biskupiec3WM 9taktak
39.COME-BACK DROPOL Rzeszów3PKPK8taktak
40.Cytrynka Poznań3WPPoznański Klub Brydżowy10taktak
41.Czarny Kier3PMPWZBS13taktak
42.Czwórka Hutnik Warszawa3MAWarszawa9taktak
43.DAMA KIER3SWŚZBS10taktak
44.DAMY i WALETY Olsztyn3WM 8taktak
45.Dąbrówka VII LO Poznań3WPDąbrówka11taktak
46.DDK BRZEZINY ŚLĄSKIE3SL 12taktak
47.DOŁEK Opole3OPOP6taktak
48.DRAWNO3ZPZP10taktak
49.Dream Team Kielce3SWŚZBS10taktak
50.DRIM TIM3MAWarszawa10taktak
51.ECOTEQ Zwoleń3SW taktak
52.ECOTEQ Zwoleń3MARadom7nienie
53.Ekolog Łódź3LD 7taktak
54.Ekonaft Radom3SW taktak
55.EKONAFT Radom3MARadom9nienie
56.ENERSKO Tarnobrzeg3PKPK5taktak
57.ESBS Elbląg3WM 8taktak
58.ESKOM II3MAWarszawa8taktak
59.EUROBAC Nakło3KPKujawsko - pomorski15taktak
60.FAZOKLUB Lublin3LUWZBS LUBLIN8taktak
61.FENIKS Opole3OPOP7taktak
62.Figury i Blotki Olsztyn3WM 10taktak
63.FORSING Warszawa3MAWarszawa10taktak
64.FORTA Biłgoraj3LUWZBS LUBLIN9taktak
65.FOTO-SOWA Puławy3MARadom10nienie
66.FOTO-SOWA Puławy3SW taktak
67.Fourta Kraków3MPKraków11taktak
68.Fundacja Kolbuszowa3PKPK7taktak
69.Fundacja RAGLOT Rzeszów3PKPK17taktak
70.GENPLAST Rzeszów3PKPK11taktak
71.GEOBEJUR Radom3MARadom9nienie
72.GEOBEJUR Radom3SW taktak
73.GREINPLAST Dębica3PKPK9taktak
74.GSBS Dom Kultury Góra3LB 10taktak
75.GSM GROMIL3MAWarszawa13taktak
76.GTB - Elbudrem Gdańsk3PMPWZBS8taktak
77.GTB ATUT Rumia3PMPWZBS7taktak
78.GTB Express z Kaszub3PMPWZBS7taktak
79.GTB Makabi Gdańsk3PMPWZBS14taktak
80.Ilanka Rzepin3LB 9taktak
81.INEX Giżycko3WM 9taktak
82.INSTALKO SBS 2 Międzyrzecz3LB 8taktak
83.IOR Poznań3WPPAB13taktak
84.Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź3LD 10taktak
85.Jaworski Klub Brydża Sportowego3DSDZBS9taktak
86.JUNIOR BLUE CLUB Chorzów3SL taktak
87.Just Bridge II AZS AGH Kraków3MPKraków9taktak
88.Just Bridge III AZS AGH Kraków3MPKraków12taktak
89.Just Bridge IV AZS AGH Kraków3MPKraków12taktak
90.KADIMEX Warszawa3MAWarszawa16taktak
91.KB Gniezno3WPPAB10taktak
92.KB MAKULATURA Biała Podlaska3LUWZBS LUBLIN9taktak
93.KB Saska Kępa3MAWarszawa13taktak
94.KBS Dawid Nowa Sól3LB 7taktak
95.KBS Elektroosmoza Legionowo3MAWarszawa11taktak
96.KBS Kolejarz II Wrocław3DSDZBS7taktak
97.KBS Kolejarz III Wrocław3DSDZBS9taktak
98.KBS Miłkowice 13DSDZBS9taktak
99.KDK II Kutno3LD 12taktak
100.Kenez Łódź3LD 10taktak
101.KJ Plast Bydgoszcz3KPKujawsko - pomorski10taktak
102.Klub Brydżowy ZABOBRZE I3DSDZBS9taktak
103.KLUB PICKWICKA Szczecin3ZPZP12taktak
104.Kłodawka Gorzów wlkp.3LB 11taktak
105.KONTRA Chełm3LUWZBS LUBLIN7taktak
106.KONTRI MBKB3PD 8taktak
107.KONTRI PLUS3PD 8taktak
108.Kopernik PAB Poznań3WPPAB6taktak
109.KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum3PMPWZBS6taktak
110.KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G3PMPWZBS14taktak
111.KS BESKID Andrychów3SL 10taktak
112.Lajkonik Kraków3MPKraków9taktak
113.LAMBDA II Toruń3KPKujawsko - pomorski9taktak
114.LKS POMORZANIN Nowogard3ZPZP8taktak
115.Lokator Zduńska Wola3LD 13taktak
116.Lwy Gdańskie3PMPWZBS8taktak
117.Ł.S.M. APIS Łuków3LUWZBS LUBLIN8taktak
118.ŁABS Dolina Narwi Łomża II3PD 12taktak
119.M-GKOiS Praszka3OPOP7taktak
120.Magda TEAM Gródek3PD 6taktak
121.MBKB Białystok3PD 13taktak
122.MCK Czarnków3WPNZBS Piła10taktak
123.MDK Międzyzdroje3ZPZP9taktak
124.MDM & ZIELONI Stargard3ZPZP9taktak
125.MEC-KPPD Tęcza Szczecinek3ZPZP5taktak
126.Metal Tarnów3MPTarnów9taktak
127.MiD Brydż Bydgoszcz3KPKujawsko - pomorski9taktak
128.MLKS Solec Kujawski3KPKujawsko - pomorski8taktak
129.MŁODZIK BLUE CLUB Chorzów3SL taktak
130.MOK Mońki3PD 10taktak
131.MOSiR Rypin3KPKujawsko - pomorski8taktak
132.MULTI Opole3OPOP6taktak
133.NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I3DSDZBS14taktak
134.NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III3DSDZBS12taktak
135.NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV3DSDZBS12taktak
136.NOTAX Lublin3LUWZBS LUBLIN10taktak
137.NTB Nysa3OPOP7taktak
138.ODK Zasole Oświęcim3MPKraków10taknie
139.Odlewnie Polskie Starachowice3SWŚZBS6taktak
140.OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy3LUWZBS LUBLIN10taktak
141.OJK Santos Kraków3MPKraków7nienie
142.OKiR Grodków3OPOP6taktak
143.OKS Warmia i Mazury Olsztyn3WM 11taktak
144.OTSK Ostróda3WM 8taktak
145.PAB BIG Brydż3WPPAB12taktak
146.PIANPUR Sierakowice3PMPWZBS14taktak
147.PIĄTEK Szczecin3ZPZP10taktak
148.PKB Ares Piotrków Tryb. - PTC Pabianice3LD 15taktak
149.PKB Jakbud Piotrków Trybunalski3LD 8taktak
150.PKB NA DOBREj3WPPoznański Klub Brydżowy12taktak
151.Platan Pleszew3WPTZBS Kalisz13taktak
152.POLLUB.pl3LUWZBS LUBLIN11taktak
153.Ponidzie Busko Zdrój3SWŚZBS11taktak
154.Poznański Klub Brydżowy3WPPoznański Klub Brydżowy11taktak
155.Progress Ostrzeszów3DSDZBS11taktak
156.PROSNA Kalisz3WPTZBS Kalisz8taktak
157.PTC Pabianice3LD 15taktak
158.REBID 1 Grodzisk Wielkpolski3LBLZBS11taktak
159.Rebid 2 Grodzisk Wlkp.3LBLZBS9taktak
160.Rondo Bzura Blue Łódź3LD 9taktak
161.Rondo Bzura Red Łódź3LD 10taktak
162.ROZBS Radom3MARadom9nienie
163.ROZBS Radom3SW taktak
164.RSB Racibórz3OPOP11taktak
165.SAMOVOLKA SMART3MAWarszawa10taktak
166.Sapico Kraków3MPKraków7taktak
167.SCK Impas Sztum3PMPWZBS9taktak
168.SIGNUM OPTYLIO Gdańsk3PMPWZBS12taktak
169.SOBIESKI Lublin3LUWZBS LUBLIN11taktak
170.Sokół Gorlice3MPNowy Sącz6taktak
171.SOKÓŁ Żary3LB 13taktak
172.SPARTA Dwikozy3SWŚZBS11taktak
173.SPLINTER Toruń3KPKujawsko - pomorski10taktak
174.SPÓJNIA Ośno Lubuskie3LB 14taktak
175.SSMBS Brydż-Star 23ZPZP8taktak
176.SSPBP Dama Pik3ZPZP6taktak
177.STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn3LB 9taktak
178.STRACHOTA AZS WRATISLAVIA3DSDZBS9taktak
179.SV Tarnowskie Góry3SL 9taktak
180.Swing Team Poznań3WPPoznański Klub Brydżowy9taktak
181.Szlem Skarżysko Kościelne3SWŚZBS14taktak
182.ŚMIAŁY Police3ZPZP12taktak
183.Światowid Kraków3MPKraków7taktak
184.TASTA Stalowa Wola3PKPK7taktak
185.TB LIBERTY Bytom3SL 7taktak
186.TB Silesia III Gliwice3SL 10taktak
187.TB Silesia IV Gliwice3SL 11taktak
188.TB Silesia V Gliwice3SL 13taktak
189.TEAM Natolin Warszawa3MAWarszawa12taktak
190.TREFL Pisz3WM 7taktak
191.TS Wisła - CCSoft Kraków3MPKraków9taktak
192.TSU Falcon Skawina3MPKraków9taktak
193.UTW Łowicz3LD 12taktak
194.Wastaafu Gorzów Wlkp.3LB 8taktak
195.WawaBrydż SPS Construction Kielce3SW 8taktak
196.WawaBrydż Warszawa3MAWarszawa12taktak
197.WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń3OPOP8taktak
198.WISŁOKA Dębica3PKPK8taktak
199.WKBS Września3WPPAB11taktak
200.Zatoka Braniewo3WM 7taktak
201.Zawsze Razem Kluczbork3OPOP8taktak
202.Zdrowie Piast Sieradz3LD 10taktak
203.ZIELBRUK Zielona Góra3LB 11taktak
204.Ziemowit Złotów3WPNZBS Piła10taktak
205.ZŁOTA JESIEŃ OPOLE3OPOP10taktak

Łącznie 1914 zawodników.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-18 g.22:41:56 (0.2016/5) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.