Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Ekstraklasa I Liga II Liga III Liga Pozostałe szczeble DMP Kluby Archiwum Sezon 2020/2021
 
  
 

Lista drużyn PZBS − Trzecia Liga (III.)
Drużynowe Mistrzostwa Polski − sezon 2020/2021

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lp. nazwa drużyny liga WZBS TZBS liczba
zawodników
opłata
startowa
składka
drużynowa
1.Admira Poznań3WPPAB Poznań8taktak
2.Akademia Brydża AZS UW Warszawa II3MAWarszawa5nienie
3.AKS Polonia Warszawa3MAWarszawa10taktak
4.ALMAR Zielona Góra3LBOZBS11nienie
5.Altkom Akademia SMART3MAWarszawa10taktak
6.ANDRZEJKI BIS Gdańsk3PMPWZBS9taknie
7.Ares Piotrków Tryb.3LDŁódzki WZBS6nienie
8.ATU 2 Kleosin3PD 9taktak
9.ATU Kleosin3PD 7taktak
10.Atut Łańcut3PKPK10taktak
11.AZS PJATK Gdańsk3PMPWZBS9taknie
12.BATMIX ESKOM Warszawa3MAWarszawa6taktak
13.BEMIX Więcbork3KPKujawsko - pomorski6nienie
14.BIN II Aleksandrów Kujawski3KPKujawsko - pomorski10taktak
15.BKB I Bolesławiec3DSDZBS7taktak
16.BKS Miles Milicz3DSDZBS8taktak
17.BLACKWOOD Gdańsk3PMPWZBS7taknie
18.BLOTKA Dobrodzień3OPOP8nienie
19.Blotka Świecie3KPKujawsko - pomorski8nienie
20.Brydż Quartet Tomaszów Maz.3LDŁódzki WZBS7nienie
21.Bryza Władysławowo3PMPWZBS10taknie
22.CENTRUM Olsztyn3WM 8nienie
23.Chaos Gniezno3WPPAB Poznań11taktak
24.CK Rondo Grodzisk Wlkp.3WPPAB Poznań8taktak
25.CKiR Wschowa3LBNZBS12nienie
26.CKiS Pruszcz Gdański3PMPWZBS10taknie
27.CKM SZLEMIK Mielno3ZPZP5taktak
28.CKS Czeladź3SL 8taktak
29.Come - Back Rzeszów3PKPK6taktak
30.Dama Pik Białogard3ZPZP9taktak
31.DAMY i WALETY Olsztyn3WM 8nienie
32.Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań3WPPAB Poznań9taktak
33.DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE3SL 9nienie
34.DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE3SL 10nienie
35.DK Lokator I Zduńska Wola3LDŁódzki WZBS11nienie
36.DOL-BY Bydgoszcz3KPKujawsko - pomorski10nienie
37.Dom Kultury Rembertów3MAWarszawa11taktak
38.Dropol Rzeszów3PKPK6taktak
39.Ekolog Łódź3LDŁódzki WZBS7nienie
40.Elektryczni Świlcza3PKPK6nienie
41.ESBS Techbud Elbląg3WM 7nienie
42.ESBS-2 Elbląg3WM 8taktak
43.Eurobac Nakło3KPKujawsko - pomorski22taktak
44.FABEX Wyszków3MACiechanów9taktak
45.FLOTA II Świnoujście3ZPZP7taktak
46.FORTA BIŁGORAJ3LUWZBS LUBLIN9nienie
47.Forta Żnin3KPKujawsko - pomorski9nienie
48.Fundacja I Love Bridge /Zielbruk3LBNZBS13nienie
49.Fundacja Kolbuszowa3PKPK7taktak
50.GALAKTYCZNI Gdańsk3PMPWZBS9taknie
51.GCK Gródek3PD 5taktak
52.GENPLAST.PL Rzeszów3PKPK10taktak
53.GEOEXPRES PŁOCK3MAPłock8taktak
54.GKS Piast Gliwice II3SL 9taktak
55.GKS Piast Gliwice III3SL 15taktak
56.GOK Bielsk3MAPłock16taktak
57.Gonzo Galicja3PKPK7taknie
58.Greinplast Dębica3PKPK7taktak
59.GSBS DK Góra3LBOZBS15nienie
60.GTB GAME OVER Gdańsk3PMPWZBS6taknie
61.GTB Makabi Gdańsk3PMPWZBS11taknie
62.HETMAN JUNIORS3PD 8taktak
63.Hotel Zacisze3PMPWZBS8taknie
64.ICO Wołomin - Spójnia Warszawa3MAWarszawa8taktak
65.Idealny Dach Poznań3WPPAB Poznań7taktak
66.INEX Giżycko3WM 9nienie
67.INTER BLOCK Warszawa3MAWarszawa8taktak
68.Inwit Toruń3KPKujawsko - pomorski8nienie
69.Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź3LDŁódzki WZBS10taktak
70.JR - Elektrycy Rzeszów3PKPK9taktak
71.KB Gniezno3WPPAB Poznań7taktak
72.KBS Kolejarz II Wrocław3DSDZBS6taktak
73.KBS Kolejarz III Wrocław3DSDZBS8taktak
74.KBS Miłkowice I Miłkowice3DSDZBS5taktak
75.KBS Piast I LKB Lubań3DSDZBS11taktak
76.KDK II Kutno3LDŁódzki WZBS16nienie
77.KDK III Kutno3LDŁódzki WZBS11nienie
78.KJ Plast Bydgoszcz3KPKujawsko - pomorski8nienie
79.KKS Ren But Złotoryja3DSDZBS8taktak
80.KLUB BRYDŻOWY Kołobrzeg3ZPZP9taktak
81.KLUB PICKWICKA3ZPZP11taktak
82.KONTRA II Koszalin3ZPZP11taktak
83.KONTRI Białystok3PD 7taktak
84.KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum3PMPWZBS6taknie
85.Koźmiński Bridge Team3MAWarszawa9taktak
86.KS AZS Wratislavia V WR3DSDZBS8taktak
87.KS AZS Wratislavia VIII WR3DSDZBS9taktak
88.KS AZS Wratislavia XV WR3DSDZBS8taktak
89.KS AZS Wratislavia XVI WR3DSDZBS9taktak
90.KS Beniaminek 033PMPWZBS7taknie
91.KS Konfeks I Legnica3DSDZBS8taktak
92.Lambda Toruń3KPKujawsko - pomorski5taktak
93.Latawce3MAWarszawa9taktak
94.LKS POMORZANIN Nowogard3ZPZP6nienie
95.Ł.S.M APIS Łuków3LUWZBS LUBLIN8taktak
96.ŁABS Dolina Narwi I Łomża3PD 7taktak
97.ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża3PD 10taktak
98.M-GOKiS Praszka3OPOP7nienie
99.Manilla Brzeziny3LDŁódzki WZBS4taktak
100.MARIASZ Dęblin3LUWZBS LUBLIN9nienie
101.MBKB - młodzież & wsparcie3PD 12taktak
102.MBKB 24 Holiday3PD 8taktak
103.MDK Międzyzdroje3ZPZP8taktak
104.MDM & Zieloni Stargard3ZPZP11taktak
105.MEC-KPPD Szczecinek3ZPZP10taktak
106.MKS Bzura Ozorków3LDŁódzki WZBS12taktak
107.MKS Rokita Brzeg Dolny3DSDZBS9taktak
108.MLKS Solec Kujawski3KPKujawsko - pomorski8taktak
109.MOSiR II Kostrzyn nad Odrą3LBNZBS8nienie
110.MOSiR OLDBOYS Lubaczów3PKPK7taktak
111.MULTI Opole3OPOP7nienie
112.NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR3DSDZBS12taktak
113.NOTAX Lublin3LUWZBS LUBLIN8taktak
114.NZBS Credo Piła3WPNZBS Piła9taktak
115.OKBS Progress Ostrzeszów3DSDZBS8taktak
116.Orły Singleton Warszawa3MAWarszawa8taktak
117.OSiR Activa PL3PMPWZBS9taknie
118.Ostródzianka Ostróda3WM 5nienie
119.Pastel Bydgoszcz3KPKujawsko - pomorski8nienie
120.PIANPUR Sierakowice3PMPWZBS14taknie
121.PIONIER Entuzjaści Szczecin3ZPZP7taktak
122.PKB BINŻ Bełchatów3LDŁódzki WZBS8nienie
123.PKB Jakbud Piotrków Tryb.3LDŁódzki WZBS10nienie
124.Platan Pleszew3WPTZBS Kalisz9taktak
125.Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych3MAWarszawa6taktak
126.Pod Lampionami Dąbrówka Poznań3WPPAB Poznań8taktak
127.Przyjaciele Rzeszów3PKPK6taktak
128.PTC Pafana Pabianice3LDŁódzki WZBS15nienie
129.RAGLOT MIX Rzeszów3PKPK10taktak
130.RAGLOT Talent Rzeszów3PKPK9taktak
131.Rondo Łódź3LDŁódzki WZBS8nienie
132.RSB I Racibórz3OPOP10nienie
133.RYCHO Kraśnik3LUWZBS LUBLIN10nienie
134.SAMOVOLKA SMART3MAWarszawa14taktak
135.SBS Impas Lubin3DSDZBS15taktak
136.SCK IMPAS Sztum3PMPWZBS10taknie
137.SCPP Toruń3KPKujawsko - pomorski12nienie
138.SEWIL Olsztyn3WM 11nienie
139.SIGNUM OPTYLIO Gdańsk3PMPWZBS11taknie
140.Smart-Cargo.org Bydgoszcz3KPKujawsko - pomorski7taktak
141.Splinter Toruń3KPKujawsko - pomorski8taktak
142.Spójnia Ośno Lubuskie3LBNZBS15nienie
143.Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn3LBNZBS9nienie
144.Stow.Szlem Dzierżoniów3DSDZBS5taktak
145.TEAM Natolin Warszawa3MAWarszawa9taktak
146.TKKF Instalator-Pelikan Szubin3KPKujawsko - pomorski6nienie
147.TRASER SMART3MAWarszawa9taktak
148.TRZYNASTKA Szczecin3ZPZP6taktak
149.TZBS Zamość3LUWZBS LUBLIN10nienie
150.UKS KRASZAK Biała Podlaska3LUWZBS LUBLIN12nienie
151.Veolia Energia Poznań3WPPAB Poznań12taktak
152.Veolia Łódź3LDŁódzki WZBS9nienie
153.Vęgoria-2 WCK Węgorzewo3WM 8taktak
154.Warmia Dymer Biskupiec3WM 6nienie
155.WARMIA i MAZURY Olsztyn3WM 9nienie
156.WIST 2 Pomiechówek3MACiechanów9taktak
157.WKBS Września3WPPAB Poznań11taktak
158.Zatoka Braniewo3WM 8taktak
159.Ziemowit Złotów3WPNZBS Piła8taktak
160.ZKBS II Zgorzelec3DSDZBS9taktak
161.Znicz Rojewo3KPKujawsko - pomorski7nienie
162.ZTB 7 TREFL Zawiercie3SL 11taktak

Łącznie 1439 zawodników.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-21 g.21:23:53 (0.1620/5) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.