Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 2019 Archiwum Rok 2018
 
  
 
C3926/21740 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Dzwon Zygmunta GPPT 2017/18 (7)
GPPT
sobota, 24 marca 2018r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01030
02666
01138
01206
Marek Cyrkiel
Andrzej Hycnar
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
12
13
18
15
8066.00270M
M
M
M
2.14619
06580
16645
17167
16875
Maksymilian Chodacki
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Edward Sucharda
SL
MA
MA
MA
MA
7
11
4
4
4
7069.00245I
I
I
I
I
3.02663
02683
05675
12154
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
MP
MP
LD
DS
11
12
9
9
6061.00225I
I
I
I
4.02460
02495
02497
02976
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
13
9
15
12
5061.00205 
 
 
 
5.13661
02703
09418
11769
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
4
12
7
7
4076.00185 
 
 
 
6.05606
05670
09303
05876
Grzegorz Dziębowski
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
LD
7
13
5
7
3067.00165 
 
 
 
7.15595
12450
10054
09138
04842
10085
Maciej Dąbrowski
Katarzyna Dufrat
Andrzej Jaszczak
Danuta Kazmucha
Leszek Sztyrak
Justyna Żmuda
OP
MP
OP
WM
OP
MP
7
15
15
15
19
15
2063.00146 
 
 
 
 
 
8.05111
10563
05718
02831
Wit Klapper
Paweł Klapper
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
SL
SL
SL
MP
21
4
21
19
1061.00126 
 
 
 
9.01347
05084
07809
02121
Piotr Ilczuk
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Kołuda
Ryszard Sakowicz
LU
ZP
LU
LB
18
19
15
17
61.00106 
 
 
 
10.08294
17134
09822
10095
01865
05423
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Zdzisław Ingielewicz
Paweł Miechowicz
Andrzej Pawlak
Jeremi Stępiński
SW
MA
MA
LB
OP
OP
17
9
7
15
15
19
60.0086 
 
 
 
 
 
11.06382
02904
02933
02966
02977
08308
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
SW
SW
5
18
18
15
18
7
60.0066 
 
 
 
 
 
12.01781
02673
10533
05523
Andrzej Aleksandrzak
Marek Jaworski
Ryszard Pałasz
Artur Wójcik
WP
MP
DS
WP
13
12
9
12
58.0053 
 
 
 
13.07271
13411
07277
02812
Adrian Bakalarz
Michał Kaleta
Aliaksandr Prakapenka
Maciej Szczerczak
SL
SL
PD
MP
7
3
4
4
57.0050 
 
 
 
14.05624
05739
06346
07544
Jacek Grzelczak
Robert Nowicki
Adam Pawłowski
Marek Tyran
LD
WP
LD
LD
13
15
13
13
57.0046 
 
 
 
15.15120
11471
03529
12899
Agnieszka Pietrzyk
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
Michał Wróbel
OP
MP
SL
OP
5
7
7
5
56.0043 
 
 
 
16.12197
14728
03423
02806
11319
Michał Klukowski
Kamil Nowak
Marek Pieczka
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MP
MA
SL
MA
MA
24
11
11
21
17
56.0040 
 
 
 
 
17.03185
12846
03454
03546
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
OP
SL
13
7
9
13
55.0036 
 
 
 
18.08312
01661
06963
07431
Piotr Bizoń
Włodzimierz Starkowski
Marek Szymanowski
Marek Witek
MP
MP
LD
SL
21
24
24
21
54.0033 
 
 
 
19.01220
06554
05611
01749
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
11
17
21
15
54.0029 
 
 
 
20.04198
04250
01807
06887
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
Roman Grzelak
Jacek Romański
WM
WP
DS
DS
12
21
15
24
52.0026 
 
 
 
21.01318
04802
01539
06973
Stanisław Gołębiowski
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
Piotr Tuszyński
DS
WP
WP
LB
24
18
21
24
51.0023 
 
 
 
22.07190
11296
12362
02827
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
Justyna Stachowiak-Kluz
Marek Urbański
PM
ZP
WP
LB
12
5
7
13
51.0019 
 
 
 
23.10450
11600
07854
01739
Jacek Dmowski
Jarosław Stach
Witalis Talar
Rafał Wolański
OP
OP
OP
DS
13
7
13
7
49.0016 
 
 
 
24.04887
06815
05374
04740
Olech Bestrzyński
Piotr Nawrocki
Cezary Serek
Piotr Wiankowski
WP
WP
WP
WP
13
17
15
19
49.0012 
 
 
 
25.17911
14626
16255
14853
15259
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
Joanna Kokot
Anna Litwora
Dominika Ocylok
MP
MP
DS
MP
DS
1.5
1
2
2
2
48.009 
 
 
 
 
26.04535
05574
05310
05520
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
PM
LD
SL
SL
13
15
21
19
48.006 
 
 
 
27.17843
18149
16637
18763
Mariana Hernandez
Karolina Melkonyan
Joanna Szymaszczyk
Maria Zarzycka
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
1.5
0.5
48.002 
 
 
 
28.03064
04111
07341
06994
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
WP
WP
SL
SL
5
21
21
13
47.00  
 
 
 
29. 
03096
02642
16898
 
02809
Frorian Alter
Konrad Ciborowski
Przemysław Gałek
Maciej Kędzierski
Lauritz Streck
Rafał Synowiec
-
MP
MP
MP
-
MP
0
11
7
3
0
9
47.00  
 
 
 
 
 
30.13420
14584
07691
12854
Adam Cichoń
Marek Heichel
Janusz Natorski
Rafał Śmiałek
MP
MP
MP
MP
2.5
3
5
4
47.00  
 
 
 
31.02672
02671
07313
02846
Stanisław Jaśkiewicz
Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pietrusza
Ryszard Woliński
MP
MP
MP
MP
7
11
4
12
46.00  
 
 
 
32.11932
08203
16315
06341
09146
Marek Borewicz
Wojciech Gaweł
Łukasz Lebioda
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Tuczyński
MA
MA
MP
MA
MA
9
19
19
24
17
45.00  
 
 
 
 
33.05691
07114
05464
11428
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Witold Turant
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
18
12
18
7
45.00  
 
 
 
34.02468
10721
09491
02157
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
LU
LU
4
7
7
7
44.00  
 
 
 
35.07283
05307
03464
03593
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
SL
SL
MP
13
13
13
5
44.00  
 
 
 
36.14885
08549
06795
08434
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
WP
WP
7
5
19
12
44.00  
 
 
 
37.17161
15511
14286
14250
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MA
MA
MP
MP
3
4
5
4
44.00  
 
 
 
38.03184
03763
12272
15477
Artur Guła
Leszek Kawski
Anna Makarewicz
Krzysztof Żak
SL
KP
DS
MP
15
9
4
5
43.00  
 
 
 
39.07405
07642
02804
13019
Piotr Radzikowski
Witold Stachnik
Piotr Stopa
Grzegorz Wadas
MP
MA
MP
MP
9
7
13
4
42.00  
 
 
 
40.07667
12006
14288
08797
Barbara Batkiewicz
Danuta Krupnik
Jan Prajsnar
Michał Tuszyński
MP
WM
MP
MP
9
7
3
4
41.00  
 
 
 
41.11834
18128
07542
12927
Jakub Jagodziński
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
Adam Waszkiewicz
LU
LU
LU
DS
5
2.5
7
4
39.00  
 
 
 
42.09549
11550
01502
09424
Maciej Bielawski
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
DS
DS
11
9
19
13
38.00  
 
 
 
43.16070
17721
13941
18011
Krystian Bączek
Jakub Bazyluk
Piotr Łukianiuk
Filip Parol
MA
MA
MA
MA
3
1.5
2
2
38.00  
 
 
 
44.17176
15757
07401
02872
Dariusz Motyl
Marcin Wilczyński
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
MP
MP
1
5
3
4
37.00  
 
 
 
45.10956
10961
18410
18411
Rita Duda
Marek Morawiec
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
SL
MP
MP
2
2
1
1
37.00  
 
 
 
46.04360
13622
02519
08428
Mirosław Makatrewicz
Mirosław Łopaciuk
Bartosz Matras
Krzysztof Sokół
WM
MA
LU
MA
13
4
7
3
35.00  
 
 
 
47.02919
02928
03027
03003
08930
Aleksander Knawa
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
SW
SW
SW
13
5
19
7
4
34.00  
 
 
 
 
48.02597
18788
18508
04460
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
Monika Kowner
Stanisław Soliwoda
MP
MP
LD
WM
12
0.5
0.5
1.5
31.00  
 
 
 
49.14420
06540
17384
06758
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
MA
MA
3
21
3
12
30.00  
 
 
 
50.16544
16585
16926
18760
Hanna Ciuńczyk
Adam Pigulski
Oskar Tokarczuk
Joanna Zalewska
MA
DS
DS
MA
2.5
2.5
1.5
1.5
29.00  
 
 
 
51.06551
13709
04108
07849
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Przemysław Janiszewski
Bogdan Szulejewski
SW
SW
MA
SW
19
7
21
21
27.00  
 
 
 
52.08950
01054
17361
06909
Iwona Czajka
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
Anna Sarniak
MA
MP
MA
WM
7
12
3
19
27.00  
 
 
 
53.18284
18221
17554
17725
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
DS
MP
MA
MA
1
1
1.5
1.5
27.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9962 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/kwb/team/WynikiOstateczne.htm

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-09-19 g.07:58:20 (0.4448/235) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.