Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Instruktorów i Trenerów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Trener I. Klasy T1
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AM1/t1/2009
2.01486Marek Markowski WP12A19/t2/2013
3.06835Andrzej Orłow   MA7MM 
4.05881Antoni Zdzienicki  LD13A 
Trener II. Klasy T2
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A7/t2/2011
2.07271Adrian Bakalarz SL7MM12/t2/2011
3.12268Zbigniew Bednarek MA3MR 
4.03060Henryk Bieniasz SL4MK 
5.10057Wilhelm Boczar  PK4MK 
6.02601Rudolf Borusiewicz   MA4MK 
7.06543Jan Chodorowski  MA18AM 
8.05583Henryk Chojnacki  LD4MK14/t2/2013
9.18302Jerzy Danielewicz MA4MK 
10.06580Piotr Dybicz MA11MM15/t2/2013
11.07393Leszek Gabriel  MP7MM 
12.01054Tadeusz Garbacik  MP12A 
13.04250Bogusław Gierulski   WP21AM8/t2/2012
14.05025Jan Grygier  WP4MK 
15.05045Przemysław Hauser  WP9MM 
16.06630Władysław Izdebski   MA13A 
17.14961Krzysztof Jamka DS4MK 
18.08282Mieczysław Kicior MA5MK 
19.06673Radosław Kiełbasiński  WP3MR 
20.08326Leszek Konieczny  ZP5MK 
21.02694Krzysztof Korosadowicz   MP7MM 
22.02695Łukasz KostekMP3MR 
23.02580Agata Kowal MP7MM9/t2/2012
24.05680Włodzimierz Krysztofczyk  LD9MM2/t2/2009
25.06723Roman Krzemień  MA9MM 
26.02712Marcin Kuflowski MP4MK16/t2/2013
27.10953Dariusz KurysPM3MR17/t2/2013
28.05176Michał Kwiecień   MP24AS25/t2/2016
29.01455Roland Lippik DS5MK18/t2/2013
30.06764Marian Łukasiak  MA5MK 
31.05708Janusz Makaruk  WP17A 
32.01115Krzysztof Martens   WP24AS6/t2/2010
33.11384Grzegorz Matula MA13A 
34.03339Jerzy Matura SL3MR11/t2/2013
35.08785Grzegorz Merynda MP5MK20/t2/2013
36.05718Jerzy Michałek  SL21AM4/t2/2009
37.03356Katarzyna Michałek MP7MM3/t2/2009
38.05259Maciej Młynarczyk WP5MK 
39.05732Paweł Niedzielski  WP18AM 
40.02752Leszek Nowak  MP7MM1/t2/2009
41.01539Wojciech Olański  WP21AM 
42.07058Jerzy Orzeł  MA7MM 
43.10533Ryszard Pałasz  DS9MM 
44.01556Jan Pawlikaniec  DS5MK 
45.03416Jarosław PawlińskiMP2MO13/t2/2013
46.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13A 
47.06067Julian Pisarek  ZP13A 
48.07626Zdzisław Reczek  MP12A 
49.06892Stanisław Rumiński  MA11MM 
50.02786Janusz Rżewski  MP5MK5/t2/2009
51.05376Jan Sibilski  WP5MK 
52.05401Józef Sobolewski   WP11MM 
53.10331Krzysztof Sokołowski  LD11MM 
54.10937Jacek Stasica  MP13A 
55.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM 
56.04719Artur ToeplitzPM5MK23/t2/2013
57.05859Artur Wasiak LD12A 
58.02837Jacek Wąsowicz  MP4MK 
59.07505Marian Woźniak  LD3MR10/t2/2013
60.05520Marek Wójcicki  SL19AM22/t2/2013
61.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM 
62.07025Jerzy Zaremba   WP21AM 
63.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK 
64.01772Sławomir Zimniak DS5MK21/t2/2013
65.01776Adam Żmudziński   DS24AS 
Instruktor I. Klasy I1
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.10289Zygmunt Gąska PK0D 
2.06615Jerzy Greś  MA9MM1/ib/2009
3.06776Janusz Maliszewski  MA9MM20/ib/2009
4.01493Bohdan Mazur  DS13A 
5.01522Jerzy Neter   DS5MK 
6.05329Jacek Poletyło  SW19AM 
7.11431Zdzisław Reszka  LD4MK 
8.06891Beata Rumińska MA5MK 
9.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MM 
10.15213Grzegorz Szulc  MA3MR41/ib/1014
Instruktor II. Klasy I2
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.14142Ryhor Abramovich SW2MO 
2.04179Paweł Abramski  WM5MK 
3.14145Katarzyna Abratkiewicz ZP2.5MW 
4.11489Wojciech Abratkiewicz ZP2.5MW 
5.09956Kazimierz Adamski LD2.5MW 
6.17317Zbigniew ArmataDS2MO 
7.10017Paweł Babecki LD4MK 
8.14307Jadwiga BakalarskaSL1.5M34/ib/2011
9.11086Jarosław BakalarskiSL2MO 
10.13992Mariusz BakalarskiSL2MO 
11.02207Edward Bargiel  LB5MK 
12.04531Marek Barylewski WP18AM 
13.01007Zygmunt Bącal  PK7MM 
14.02595Stanisław Bednarczyk  PM5MK 
15.05568Zdzisław Beling  WP18AM 
16.06503Jacek Berkowski MA2.5MW 
17.04067Tomasz BlińskiPD7MM 
18.11637Andrzej Błachno  PD4MK 
19.01938Henryk Bogucki  LB4MK 
20.09217Piotr Bojanowski LU5MK 
21.18925Andrzej BojdaDS0.5K61/ib/2018
22.12575Wojciech Bondarewicz ZP3MR 
23.10851Stanisław Borowiecki LD4MK 
24.04046Eugeniusz Borowski PD1Ad 
25.04916Beata Buczkowska-Linke WP3MR 
26.11371Maciej Chrobot ZP3MR 
27.18061Andrzej Chyliński MA1.5M 
28.04212Mirosław Cichocki WM19AM18/ib/2009
29.06551Jacek Ciechomski SW19AM 
30.07577Marek Cielecki WM5MK 
31.02233Andrzej Ciesielski LB7MM 
32.03104Kazimierz Cios  SL11MM 
33.06090Robert Cylwik ZP5MK 
34.06562Maciej Czajkowski MA4MK48/ib/2016
35.01270Grzegorz Czapulak  DS5MK 
36.01032Jacek Czaykowski  PK12A 
37.01035Elżbieta Ćwierz-Superson PK5MK 
38.04223Arkadiusz Ćwirko WM3MR 
39.03681Mariusz Daszkowski KP3MR 
40.07514Andrzej Dąbrowski SW1.5M 
41.04038Józef Demiańczuk  PD4MK 
42.04559Kazimierz Dominiak  PM9MM 
43.04229Mirosław Doroszuk  WM9MM 
44.17644Emil Dragańczuk MA1Ad 
45.12450Katarzyna Dufrat MP15A52/ib/2016
46.04772Bogusław Dyk  PM12A 
47.06178Adam Ejnik MA5MK 
48.09226Tomasz ErbelSW2MO 
49.04969Piotr Ertel  LB5MK 
50.03693Jerzy Erwiński  KP9MM 
51.03694Krzysztof Estkowski KP3MR 
52.04566Krzysztof Eustachiewicz  PM9MM 
53.04568Rafał FabrykiewiczPM4MK 
54.03131Stanisław Fangor SL13A35/ib/2011
55.14703Illia Feranchuk PD2.5MW 
56.08988Paweł Gałązka MA3MR 
57.02902Krzysztof Gałda  SW12A 
58.06599Waldemar Gałek LD4MK 
59.04078Jan Gardocki  PD7MM 
60.01305Grzegorz Gardynik   MA19AM 
61.02904Janusz Gawęcki  SW18AM 
62.08343Andrzej Gil  ZP4MK 
63.01312Ryszard Głośnicki DS3MR 
64.10105Robert Głowacki  MA13A 
65.04040Jerzy Gober  PD9MM 
66.01314Gerard Godlewski DS7MM 
67.14452Marek Gogołowicz SL2MO 
68.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS19/ib/2009
69.15399Leszek Gozdek KP2MO 
70.15398Lucyna Gozdek KP1.5M 
71.08383Dariusz Góralski KP3MR 
72.10674Grzegorz Górecki MA4MK 
73.04261Lech Grabski  WM7MM 
74.13933Oleg GradovskiPD4MK 
75.16787Justyna Graniczny KP2MO 
76.16268Marta Grodzka LU2.5MW 
77.05026Zuzanna Grygier-Brzoska WP2MO 
78.09818Henryk Grządziel SL13A36/ib/2011
79.05939Stanisław Grzyb ZP5MK 
80.05038Jerzy Gurzęda  WP7MM 
81.10286Jacek GuzikMP0.5K 
82.05627Mirosław Hajduk LD5MK 
83.03724Leszek Hejne KP7MM 
84.04588Sławomir Henclik  PM18AM 
85.12846Andrzej Hermansdorfer SL7MM 
86.03195Mariusz HerwichSL5MK 
87.04271Danuta Hocheker WM13A 
88.07084Stanisław Hoffmann  LD7MM 
89.06629Włodzimierz Ilnicki  MA17A 
90.14175Andrzej Jabłoński  ZP4MK 
91.16278Janusz JabłońskiSL2.5MW 
92.02908Ryszard JabłońskiSW4MK 
93.05947Stefan Jadowski ZP3MR 
94.07572Ireneusz Jagielski WM7MM 
95.16454Roman Jagielski  LD4MK 
96.15876Marek Janaszkiewicz  LD3MR 
97.03206Maciej JaneczkoSL7MM10/ib/2009
98.05059Stanisław Janik  LB13A 
99.12647Paweł Jasiński WP0D 
100.15042Paweł Jasiński  LD1Ad54/ib/2017
101.08613Maciej JaworskiLD0.5K 
102.09701Małgorzata Jeleniewska MA11MM 
103.02489Jarosław Kaczorowski LU12A 
104.03757Jerzy Kadukowski  KP3MR 
105.06657Bogdan Kakietek  MA5MK 
106.03232Grzegorz Kaleta SL7MM7/ib/2009
107.03231Halina Kaleta SL7MM6/ib/2009
108.06661Waldemar Kałużyński  MA9MM 
109.06402Sławomir Kamiński  MA5MK 
110.03761Waldemar Kamiński  KP7MM 
111.07801Michał Kania WP11MM 
112.05654Dariusz Kardas LD11MM 
113.09571Jerzy Karolkiewicz  DS3MR 
114.04054Janusz Karpowicz PD3MR 
115.02491Jacek Karwowski  LU9MM 
116.04603Jakub Kasprzak PM11MM 
117.10136Robert Kicior  MA2.5MW 
118.00570Bogusław Kieszek DS7MM 
119.14369Józef Klimowski ZP4MK 
120.03249Ryszard Kłosiński LD7MM 
121.12252Małgorzata KmiecikSL0D 
122.05242Ewa Knapik WP5MK 
123.16255Joanna Kokot DS2MO 
124.07687Mirosław Kołton MP9MM 
125.07809Piotr Kołuda LU15A 
126.12328Zygmunt Kondyjowski ZP3MR 
127.07130Eugeniusz KonikOP4MK 
128.15824Tomasz Kopka MA2.5MW44/ib/2015
129.02497Dariusz Koproń LU15A 
130.09333Aliaksandr Korzun PD4MK 
131.06697Jarosław Kostrzewa MA9MM8/ib/2009
132.04111Krzysztof Kotorowicz  WP21AM30/ib/2010
133.01409Jarosław KowalikDS5MK 
134.05670Andrzej Kozikowski LD13A3/ib/2009
135.13646Marzena KoźlakMA0.5K 
136.07209Krzysztof Krajewski PD7MM 
137.03788Eugeniusz Krawczyk  KP9MM 
138.03790Andrzej Kretkowski  MA4MK 
139.02303Krzysztof Król LB4MK 
140.07811Marcin Krupowicz  SL21AM 
141.06722Piotr Kruszewski MA7MM25/ib/2010
142.09345Norbert Krzystanek SW3MR 
143.03288Paweł Krzyżanowski LD5MK 
144.01095Jerzy Kubiński  PK4MK 
145.11455Andrzej Kubrycht KP1Ad 
146.04332Kazimierz Kulas  WM7MM 
147.01831Marian Kupnicki  KP17A 
148.14525Przemysław Kurzak  MP2.5MW58/ib/2017
149.13007Jan Kurzyk PM4MK 
150.02314Ireneusz Lachowicz  LB5MK13/ib/2009
151.03805Włodzimierz Langer KP7MM 
152.10247Grzegorz Lasocki  WM7MM 
153.02512Krzysztof Latus  LU7MM2/ib/2009
154.07900Andrzej Leśniak LB3MR 
155.06751Marcin Leśniewski   MP24AS 
156.03814Alojzy Lewandowski  WP4MK 
157.05180Stanisław Lewandowski WM2MO 
158.05181Jan LinkeWP4MK 
159.14705Viktar LipnitskiPD2.5MW 
160.11198Krzysztof LipowskiZP4MK 
161.05185Kazimierz Lis  WP5MK 
162.04345Tomasz Lisica WM7MM 
163.06281Benedykt Liszewski  MA7MM 
164.07165Jan Lubiniecki OP4MK 
165.12490Małgorzata Ludwikowska MP3MR53/ib/2017
166.09466Piotr Ludwikowski MP5MK45/ib/2016
167.04347Henryk Łakomski  WM12A 
168.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MM 
169.09416Sławomir Łojewski MA5MK 
170.04353Krzysztof Łukaszewicz WM13A 
171.13303Ewa Machnik SW2.5MW 
172.13546Damian Machura  SL2MO 
173.05203Sławomir Maciejewski WP5MK 
174.16434Beata MadejOP2.5MW 
175.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A 
176.04813Wojciech Majchrowski PM4MK 
177.16369Jarosław Malarski LD2MO 
178.03332Zdzisław Małek  SL9MM 
179.04643Bogdan Małysz  PM18AM 
180.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0D 
181.01845Jerzy Marszałkowski OP5MK 
182.06215Piotr MarudzińskiWM5MK 
183.05221Tadeusz Masłowski  WP9MM 
184.04644Bogusław Matuszkiewicz  PM12A 
185.03340Jerzy Matyjaszek SL1.5M 
186.15666Henadzi MedusheuskiPD3MR 
187.16183Zofia Miechowicz LB4MK 
188.03360Grzegorz Mierzejewski SL4MK 
189.03850Zbigniew Mikołajczak  KP5MK 
190.06467Antoni Mikołajczuk  LU3MR 
191.05248Andrzej Milde    WP19AM 
192.14440Valdemaras MinkusPD1Ad 
193.06805Dariusz Morawski LB5MK 
194.13412Zuzanna Moszczyńska LD5MK 
195.03861Leszek Moszczyński KP7MM 
196.03864Bogdan Najmrodzki  KP9MM 
197.04126Wacław Nazaruk  PD5MK 
198.12041Tadeusz Niegowski MP0D 
199.12205Marek Niemir  KP1.5M46/ib/2016
200.15514Przemysław Nitek MA2.5MW55/ib/2017
201.09111Sebastian Nowak WP3MR 
202.06042Zbigniew Nowak ZP4MK 
203.10056Piotr Nowicki LD5MK 
204.17692Anna NożyńskaMA1.5M 
205.05740Marcin OborskiLD3MR26/ib/2010
206.15259Dominika Ocylok  DS2MO 
207.06223Jan Okumski MA4MK 
208.05750Grzegorz Owczarek LD3MR 
209.05751Roman Owsiak LD5MK 
210.07906Andrzej Parmonik LB5MK 
211.04670Mariusz Pater  PM11MM49/ib/2016
212.12334Małgorzata Pelczar ZP0D 
213.17221Halina Perkowska PD1Ad 
214.13033Andrzej Pertkiewicz  LU5MK 
215.02968Jarosław Piasecki SW7MM 
216.07313Jerzy PietruszaMP4MK 
217.15120Agnieszka PietrzykOP5MK 
218.06426Jan Pijanowski  MA7MM 
219.04405Krzysztof Pikus  KP19AM 
220.18413Grażyna PiorunLD1.5M 
221.14000Łukasz Pląder  MP3MR 
222.06857Marek Pohorecki MA9MM 
223.09483Grzegorz Posyniak LU3MR 
224.17643Michał Powałka MA1Ad59/ib/2017
225.04063Andrzej Prasalski  PD7MM 
226.04411Zbigniew Prasek  PM5MK 
227.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MK 
228.05340Janusz Przybysz  WP9MM 
229.05341Jacek Pszczoła  MA24AS 
230.17594Anna PuszOP1Ad 
231.07686Tomasz Radko MP5MK51/ib/2016
232.10318Barbara Radomska DS4MK40/ib/2013
233.11519Bożena RakuzyDS2.5MW 
234.01873Jan Ratajczak OP4MK 
235.14124Katarzyna RębiszDS1.5M 
236.13187Lech Rębisz DS1.5M 
237.06881Krzysztof Roguski  MA9MM 
238.00628Jerzy Romanowski DS7MM 
239.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MK 
240.06079Grzegorz Rybacki ZP7MM 
241.05367Zbigniew Sabała  WP12A 
242.06904Lech Sadoś  MA12A 
243.06080Jerzy Sadowski  ZP12A 
244.02119Edward Sajkowski LB4MK 
245.02121Ryszard Sakowicz LB17A 
246.08841Mirosław Sankiewicz  ZP5MK 
247.12419Iwona Sarkowska DS2MO 
248.06911Andrzej Sasin  MA3MR43/ib/2016
249.06474Eustachy Semczyszyn MA4MK 
250.14926Jolanta Simińska LD1Ad 
251.02793Paweł Skałacki MP7MM 
252.01636Józef Sławenta  DS5MK39/ib/2012
253.03504Witold SmętekSL4MK 
254.04146Ryszard Socha WM3MR 
255.06940Sylwester Sommer MA5MK 
256.15312Mirosława StachuraDS0.5K42/ib/2016
257.02986Wojciech Stanula SW5MK 
258.04133Henryk Stecewicz PD3MR 
259.02143Mieczysław Stefański  LB7MM 
260.10150Jerzy Stepka WP3MR 
261.04103Dariusz Sterniczuk PD5MK 
262.06101Paweł Stężała ZP5MK 
263.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM 
264.15949Tadeusz StodulskiLD1Ad 
265.05830Robert Stoliński ZP15A 
266.14541Krzysztof Superson  MP4MK 
267.02811Tadeusz Szczałba  MP5MK 
268.05836Piotr Szczeciński LD3MR 
269.08432Kamila Szczepańska LD13A23/ib/2010
270.01889Stanisław Szczepański  OP5MK 
271.08747Waldemar Szczepański SL2MO 
272.10084Agnieszka Szczypczyk MP4MK 
273.08619Anna Sztyber MA5MK24/ib/2010
274.01892Leszek SzymaniecOP5MK 
275.14250Marcin Szymański  MP4MK 
276.14325Czesław Szypuła PK5MK 
277.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A 
278.03274Joanna Taczewska SL12A31/ib/2010
279.03549Mikołaj Taczewski MP15A32/ib/2010
280.07854Witalis Talar OP13A 
281.01185Zbigniew Tarabański PK3MR 
282.11959Andrzej Trybalski SL0D 
283.06973Piotr Tuszyński   LB24AS 
284.13626Aliaksandr Vasyukevich PD2MO 
285.05470Andrzej Wachowski   WP3MR 
286.02439Stefan Waga  LB4MK 
287.11382Marek Walczak MA9MM 
288.05856Piotr Walczak   WP21AM17/ib/2009
289.08308Kamil Walczyk SW7MM 
290.17222Zofia WasilewskaPD0.5K 
291.13650Marcin Wasłowicz PM2MO 
292.11494Ewa Waśkiewicz LB3MR 
293.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM 
294.01720Ryszard Wiącek DS2MO57/ib/2017
295.02839Maciej Wieczorek MP3MR22/ib/2009
296.05492Marian Wierszycki  WP4MK 
297.02180Lidia Wilczak LB4MK 
298.07545Aleksander Wład LD4MK 
299.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM 
300.04012Andrzej Wojnowski KP2.5MW 
301.03598Jan Wołodkiewicz SL4MK37/ib/2011
302.07004Piotr Wowkonowicz  WP11MM 
303.10876Roman Woźniak  KP5MK 
304.02185Damian Wroński ZP11MM 
305.12899Michał Wróbel OP5MK 
306.08155Ryszard Wróblewski DS2.5MW60/ib/2018
307.07401Janusz Wrześniak MP3MR 
308.09763Adam Wszeborowski PD4MK 
309.18209Zbigniew WyzińskiOP0.5K 
310.07021Jerzy Zagrodzki  MA5MK 
311.03616Rudolf Zając SL11MM 
312.07070Wilga Zakrzewska MA13A 
313.16829Tomasz ZaleskiPD4MK 
314.06447Jan Zalewski SW7MM 
315.07029Stanisław ZarzeckiMA3MR 
316.01770Aleksander Zdybel  DS9MM 
317.12243Jerzy Ziemba MP0.5K 
318.02862Krzysztof Ziewacz MP5MK21/ib/2009
319.01206Jacek Znamirowski PK15A 
320.07044Piotr Żak   WP19AM 
321.10085Justyna Żmuda MP15A47/ib/2016
322.10557Zdzisław Żuber  PK3MR 
323.04521Antoni Żukowski   WM11MM 
324.18175Jacek ŻygowskiPM0D 
325.14478Waldemar Żytomski LU3MR 
Instruktor Sportu IS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.01416Marek Kozłowski DS4MK 
2.10549Jerzy Małożewski  MA9MM 

Łącznie 406 osób.

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-05-21 g.14:55:46 (0.1955/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.