Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3504/21206 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BridgeNet
Internetowe Mistrzostwa Polski Par - Finał
Zgodnie z regulaminem aPKLe dostają wszyscy uczestnicy
wtorek, 19 grudnia 2017r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.08802
04167
Robert Grad
Tomasz Jaworowicz
WM
WM
3
1.5
66.73150
3.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
MA
PM
9
1.5
61.24129
5.09607
11519
Henryk Przybysławski
Bożena Rakuzy
MA
DS
5
2.5
60.34111
7.14166
13989
Zbigniew Szumigalski
Maciej Wzięch
WP
KP
4
3
59.9792
9.16281
15344
Wiesław Frąckowiak
Adam Ziętek
SL
SL
2.5
4
59.5974
11.02223
02350
Piotr Brzeziński
Witold Miłoszewski
LB
LB
12
12
57.9056
13.03094
03618
Maciej Chwirut
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
5
9
57.5938
15.06131
16829
Marek Wawrzyniak
Tomasz Zaleski
ZP
PD
7
4
55.5829
17.07578
04329
Jan Chodkiewicz
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
4
5
54.5825
19.08057
07989
Zbigniew Pinkiewicz
Wiesław Skubisz
PM
LU
13
9
53.7022
21.01418
02448
Józef Krasowski
Bronisław Wójcik
DS
LB
3
4
53.6719
23.16128
10561
Pavel Peradziryi
Tadeusz Więckiewicz
PD
WM
3
5
52.8616
25.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
52.8313
27.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
52.1610
29.06526
08271
Waldemar Burakowski
Adam Karczmarz
MA
WM
15
5
50.567
31.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
7
4
50.133
31.13492
14179
Roman Borkowski
Ryszard Pisarczyk
LD
PK
3
5
50.133
35.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
49.941
37.12481
12475
Barbara Królak
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2
2
48.281
39.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
4
48.091
41.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
47.721
43.02601
04545
Rudolf Borusiewicz
Roman Budzik
MA
PM
4
13
47.281
45.02671
03499
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Sładki
MP
SL
11
9
45.341
47.16695
04284
Marcin Jankowski
Leonard Jaskowiak
MA
WM
3
12
45.051
49.16317
04043
Marian Krasowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
9
45.011
51.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
4
43.961
53.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
4
41.451
55.05426
09703
Andrzej Stypczyński
Czesław Szur
WP
PM
4
4
39.041
57.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
38.851
59.01166
15133
Jan Sączawa
Ryszard Wojciak
PK
PK
4
3
37.531
61.09385
14835
Wojciech Morawski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
2.5
4
37.421
63.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
3
2.5
36.611

Łącznie 1624 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridgenet.pl/beta/turnieje/20171219_1803

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-07 g.00:34:52 (0.1673/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.