Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/22389 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
I liga, grupa N
piątek, 31 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.01781Andrzej AleksandrzakWP15975488UKB KLEKS Szamotuły 
2.04527Krzysztof AntasPM19805403GTB - AndrzejkiM
3.01220Grzegorz BajekDS11900450COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR 
4.16184Tomasz BartnickiLB51100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
5.04531Marek BarylewskiWP18775388RAL Poznań 
6.06165Dariusz BiedrzyckiMA7925463Gambling Ciechanów 
7.06507Wojciech BiegajłoMA13925463Gambling Ciechanów 
8.01239Robert BielLB11629315BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
9.04535Dariusz BoguckiZP15825413AD Szczecin 
10.04906Jan BorychowskiWP13725363KTB Konin 
11.04109Łukasz BredeWP17975488UKB KLEKS Szamotuły 
12.07596Krzysztof BrudkaWP131250625GRICON STARKA PAB PoznańI
13.04915Tomasz BuchnajzerWP5564282KTB Konin 
14.04921Cezary BuraWP9732366UNIA II Leszno 
15.08485Grażyna BusseWP15750375UNIA II Leszno 
16.06554Jarosław CieślakDS19900450COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR 
17.01272Marek CzerepakDS12900450COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR 
18.04948Grzegorz DembińskiWP7725363KTB Konin 
19.14885Marcin DobrowolskiWP71150575ELEKTROWNIA PAB ŻelichowoI
20.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5925463Gambling Ciechanów 
21.01967Aleksander Downar-ZapolskiZP7275138AD Szczecin 
22.01288Janusz DrozdowskiDS12950475Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
23.04563Ireneusz DzikowskiPM18929465GTB - AndrzejkiM
24.05611Dominik FilipowiczDS21900450COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR 
25.01299Karol FilipowiczWP13975488UKB KLEKS Szamotuły 
26.04985Rafał GardzielewskiZP111000500ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
27.03707Marek GiżaWP7484242KTB Konin 
28.15621Tomasz GotardPM191300650GTB - AndrzejkiM
29.05023Paweł GruszczyńskiWP7775388RAL Poznań 
30.05025Jan GrygierWP4380190UKB KLEKS Szamotuły 
31.05030Bogdan GrzelakWP518392UNIA II Leszno 
32.05033Eugeniusz GrzybekWP9750375UNIA II Leszno 
33.04588Sławomir HenclikPM181300650GTB - AndrzejkiM
34.05059Stanisław JanikLB13670335GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
35.02013Andrzej JeleniewskiZP18825413AD Szczecin 
36.05649Tomasz JochymskiWM11850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
37.05084Tadeusz KaczanowskiZP19825413AD Szczecin 
38.05097Janusz KalidaWP7443222RAL Poznań 
39.07801Michał KaniaWM11850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
40.13270Dominik KaszowskiKP4700350Jantar Toruń 
41.07891Piotr KlimackiZP18825413AD Szczecin 
42.09835Tomasz KłysWP5370185RAL Poznań 
43.03775Jacek KokocińskiWP5484242KTB Konin 
44.05120Paweł KolwiczZP11400200ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
45.01397Piotr KoreckiLB71100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
46.08182Paweł KowalczewskiDS9900450COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR 
47.03787Adam KozłowskiLB12875438GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
48.04319Dariusz KozłowskiWM12850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
49.07563Radosław KozłowskiWM7850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
50.12253Jerzy KozyczkowskiLB11515258GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
51.06716Anna Kręglewska-WnukWP71250625GRICON STARKA PAB PoznańI
52.10045Jacek KrysteckiDS4845423Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
53.01433Aleksander KudLB111100550BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
54.13828Kamila KukułaDS5528264Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
55.15519Piotr KuleszaDS7845423Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
56.01437Zdzisław KuncDS11950475Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
57.08388Tomasz KuśWM48844Vęgoria WCK Węgorzewo 
58.08978Jacek LeśniczakLB15875438GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
59.08859Krzysztof LewandowskiDS5950475Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
60.03815Michał LewińskiLB12875438GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
61.06336Piotr LutostańskiWP181250625GRICON STARKA PAB PoznańI
62.02324Andrzej ŁagoszLB11629315BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
63.04347Henryk ŁakomskiWM12850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
64.12235Mieczysław MaciążekWM38844Vęgoria WCK Węgorzewo 
65.08549Anna MaduziaWP71150575ELEKTROWNIA PAB ŻelichowoI
66.01486Marek MarkowskiWP12596298UKB KLEKS Szamotuły 
67.01493Bohdan MazurDS1310653Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
68.05226Andrzej MazurekWP123719PAB Poznań 
69.16183Zofia MiechowiczLB51048524BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
70.06795Ewa MiszewskaWP191150575ELEKTROWNIA PAB ŻelichowoI
71.05264Jerzy MściszWP13750375UNIA II Leszno 
72.05282Jerzy NowakWP13665333RAL Poznań 
73.07591Aleksander NowakowskiWP11293147UNIA II Leszno 
74.05739Robert NowickiWP15358179GRICON STARKA PAB Poznań 
75.04665Kazimierz OmernikPM191239620GTB - AndrzejkiM
76.03881Tomasz OsińskiKP12700350Jantar Toruń 
77.06225Wojciech PalmowskiMA9925463Gambling Ciechanów 
78.10533Ryszard PałaszWP11975488UKB KLEKS Szamotuły 
79.14782Jakub PatreuhaDS5687344Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
80.14783Patryk PatreuhaDS5687344Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
81.01556Jan PawlikaniecWP516382UKB KLEKS Szamotuły 
82.05314Marcin PędzińskiWP151250625GRICON STARKA PAB PoznańI
83.05315Maciej PiaseckiWP7549275UNIA II Leszno 
84.08769Sławomir PiechockiWP11775388RAL Poznań 
85.07909Paweł PietrażyckiLB5420210BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
86.01578Marcin PreisnerLB2.5943472BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
87.03920Grzegorz RojewskiWP13868434GRICON STARKA PAB PoznańI
88.03925Roch RupniewskiKP11312156Jantar Toruń 
89.01613Marek RzeszutekDS5792396Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII 
90.16208Robert SikoraLB415879BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
91.04699Krzysztof SikorskiPM191300650GTB - AndrzejkiM
92.05386Paweł SiwińskiLB12875438GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
93.05400Maciej SobieralskiWP151150575ELEKTROWNIA PAB ŻelichowoI
94.12362Justyna Stachowiak-KluzWP71072536GRICON STARKA PAB PoznańI
95.04474Andrzej SulimaWM11850425Vęgoria WCK Węgorzewo 
96.05431Andrzej SyrekWP12725363KTB Konin 
97.05446Marek SzukałaWP19750375UNIA II Leszno 
98.03971Karol SzwenkelKP9700350Jantar Toruń 
99.03970Tadeusz SzwenkelKP9662331Jantar Toruń 
100.05454Bogdan ŚwiątekWP12725363KTB Konin 
101.02158Zdzisław ŚwiątekLB13875438GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
102.08434Witold TomaszekWP121150575ELEKTROWNIA PAB ŻelichowoI
103.18890Vasil ValchevZP4825413AD Szczecin 
104.05856Piotr WalczakWP21775388RAL Poznań 
105.05483Tomasz WasilewskiWP7564282KTB Konin 
106.06128Andrzej WasylkoZP71000500ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
107.06129Piotr WasylkoZP121000500ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
108.04735Wacław WejknisPM171300650GTB - AndrzejkiM
109.05487Przemysław WeymannWP11293147UNIA II Leszno 
110.10403Andrzej WielowieyskiZP3516258AD Szczecin 
111.12018Andrzej WilemskiKP5700350Jantar Toruń 
112.01726Tomasz WinciorekMA18265133Gambling Ciechanów 
113.01730Michał WittenbeckZP91000500ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
114.01731Paweł WittenbeckZP121000500ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
115.04015Tomasz WoźniakKP5700350Jantar Toruń 
116.06147Paweł WoźnickiZP91000500ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
117.05523Artur WójcikWP12975488UKB KLEKS Szamotuły 
118.09004Konrad WójcikLB4210105BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
119.01749Maciej WręczyckiDS15900450COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR 
120.05534Stanisław ZakrzewskiWP171150575ELEKTROWNIA PAB ŻelichowoI
121.04751Andrzej ZaleskiPM9991496GTB - AndrzejkiM

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 94705 punktów PKL, w tym 47377 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:23:59 (0.3115/131) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.