Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/22397 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
II liga, grupa SW
miejsca 9-16
piątek, 31 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.03029Stanisław AdamczykSL7129PREMONT Impas Katowice
2.01224Marek BałdyszDS13430KS Turbo FLY BACK Wrocław
3.10472Samuel BałdyszDS5430KS Turbo FLY BACK Wrocław
4.01231Longin BartnikOP7450AJ SYNIS DIAMENT Opole II
5.03052Janis BendiksSL769GKS PIAST I Gliwice
6.09930Mirosław BiałożytSL13385PREMONT Impas Katowice
7.03063Tadeusz BiskupSL5430PREMONT Impas Katowice
8.04899Maciej BoczekOP3425AJ SYNIS DIAMENT Opole II
9.03068Michał BojanowskiSL9430PREMONT Impas Katowice
10.09167Edward BondarewiczOP5253RSB RODŁO
11.11591Tadeusz BożekMA5300KBS Legionowianin 2
12.03077Lesław BudzynSL569GKS PIAST I Gliwice
13.03103Robert CimrSL7129PREMONT Impas Katowice
14.01283Piotr DobryszyckiDS12470KS Turbo FLY BACK Wrocław
15.10191Artur DuczmalewskiMA4300KBS Legionowianin 2
16.16276Zbigniew DurczyńskiSL2.5171GKS PIAST I Gliwice
17.03143Edmund GabryśSL5205GKS PIAST I Gliwice
18.01311Jerzy GładyszDS12403KS Turbo FLY BACK Wrocław
19.09818Henryk GrządzielSL13385PREMONT Impas Katowice
20.01807Roman GrzelakOP1575AJ SYNIS DIAMENT Opole II
21.05634Włodzimierz JakowickiWP7249KSBS SPÓJNIA Kalisz
22.06634Stefan JakubowskiMA4300KBS Legionowianin 2
23.01822Andrzej JurkiewiczOP4375AJ SYNIS DIAMENT Opole II
24.12139Remigiusz KaźmierczakDS3410KS Gwardia V Strachota WR
25.03245Korneliusz KempaSL3171GKS PIAST I Gliwice
26.05115Tomasz KlimczakDS2.5410KS Gwardia V Strachota WR
27.02693Paweł KorombelSL5350GKS PIAST I Gliwice
28.01826Janusz KościelnyWP9320KSBS SPÓJNIA Kalisz
29.01408Mariusz KowalczykDS5430KS Turbo FLY BACK Wrocław
30.04119Robert KrupińskiSL4350GKS PIAST I Gliwice
31.03304Julian LassotaSL12188GKS PIAST I Gliwice
32.07133Władysław LinkiewiczOP4217RSB RODŁO
33.05202Przemysław MachowczykWP12320KSBS SPÓJNIA Kalisz
34.14532Krzysztof MakuchMA4300KBS Legionowianin 2
35.01843Mieczysław MałekOP5275AJ SYNIS DIAMENT Opole II
36.01483Adam MarcinowskiDS7410KS Gwardia V Strachota WR
37.01846Andrzej MaterlaOP5370RSB RODŁO
38.07152Jacek MazurkiewiczOP4325RSB RODŁO
39.11524Cezary MroczekDS3332KS Gwardia V Strachota WR
40.03388Marek NiciejaSL5308GKS PIAST I Gliwice
41.05732Paweł NiedzielskiWP1889KSBS SPÓJNIA Kalisz
42.06823Tomasz NowackiMA4300KBS Legionowianin 2
43.07099Jerzy OlczykWP989KSBS SPÓJNIA Kalisz
44.01858Marek OliwaOP5370RSB RODŁO
45.01541Andrzej OlszewskiDS354KS Turbo FLY BACK Wrocław
46.07830Jerzy PawelecMA5300KBS Legionowianin 2
47.11527Andrzej PękalaDS3332KS Gwardia V Strachota WR
48.03442Dariusz PotuszyńskiSL3171GKS PIAST I Gliwice
49.03448Jan PudlikSL9350GKS PIAST I Gliwice
50.01590Piotr RatajskiDS5227KS Gwardia V Strachota WR
51.07109Jerzy RonkeWP1354KSBS SPÓJNIA Kalisz
52.09192Radosław SawickiOP5253RSB RODŁO
53.01879Jerzy SerafinOP5307RSB RODŁO
54.01882Andrzej SkotnicznyOP9450AJ SYNIS DIAMENT Opole II
55.01881Marek SkotnicznyOP7450AJ SYNIS DIAMENT Opole II
56.16279Tomasz SkowronSL2.5171GKS PIAST I Gliwice
57.01643Ewa SobolewskaOP15125AJ SYNIS DIAMENT Opole II
58.05824Krzysztof StadnickiWP9320KSBS SPÓJNIA Kalisz
59.16475Andrzej StaszekSL7430PREMONT Impas Katowice
60.05830Robert StolińskiWP15320KSBS SPÓJNIA Kalisz
61.08450Waldemar SzelkaOP9400AJ SYNIS DIAMENT Opole II
62.03532Edwin SzenkelbachSL11430PREMONT Impas Katowice
63.01677Stanisław SzubaDS5470KS Turbo FLY BACK Wrocław
64.01679Jacek SzwedDS5227KS Gwardia V Strachota WR
65.01683Marian SzymonowiczDS11470KS Turbo FLY BACK Wrocław
66.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS7410KS Gwardia V Strachota WR
67.11161Marek WernerOP4150AJ SYNIS DIAMENT Opole II
68.01902Sławomir WiszniewskiOP4217RSB RODŁO
69.01732Włodzimierz WittenbeckDS354KS Turbo FLY BACK Wrocław
70.01735Daniel WojnarowiczDS335KS Gwardia V Strachota WR
71.09206Cezary WołczakOP7225AJ SYNIS DIAMENT Opole II
72.01906Krzysztof WołynkiewiczOP5307RSB RODŁO
73.01756Waldemar ZadrożnyDS335KS Gwardia V Strachota WR
74.01912Franciszek ZarzeckiDS13470KS Turbo FLY BACK Wrocław
75.01916Dariusz ZbiegOP4253RSB RODŁO
76.11428Paweł ZubielWP7320KSBS SPÓJNIA Kalisz

Łącznie 21983 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.03:14:15 (0.2298/86) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.