Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4257/23321 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

7. Kongres "Beskidzki Szlem"
2. Kongresowy TP
sobota, 12 stycznia 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
65.027538III
III
2.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
2
9
63.406935III
III
3.14619
09357
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
SL
PK
7
9
63.376432 
 
4.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
SW
21
18
61.705829 
 
5.02666
07341
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
PK
SL
13
21
60.315327 
 
6.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
58.824824 
 
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
58.234322 
 
8.09138
06973
Danuta Kazmucha
Piotr Tuszyński
WM
LB
15
24
56.793819 
 
9.05718
07475
Jerzy Michałek
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
21
12
56.693317 
 
10.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
56.122814 
 
11. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
55.842312 
 
12.16259
02831
Maciej Kliś
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
55.76189 
 
13.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
55.08158 
 
14.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
5
13
54.88147 
 
15.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
13
4
54.33137 
 
16.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
53.71126 
 
17.04535
13420
Dariusz Bogucki
Adam Cichoń
ZP
MP
13
3
53.56116 
 
18.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
53.48116 
 
19.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
53.12105 
 
20.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
52.8995 
 
21.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
52.7584 
 
22.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
SW
MA
19
11
51.9874 
 
23.13709
07431
Grzegorz Głasek
Marek Witek
SW
SL
9
21
51.7063 
 
24.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
51.2153 
 
25.07849
18890
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
SW
ZP
21
4
50.7942 
 
26.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
50.7842 
 
27.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
4
50.4932 
 
28.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
50.4921 
 
29.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
50.4511 
 
30.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
50.2211 
 
31.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
7
13
49.3411 
 
32.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
49.2411 
 
33.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
49.1011 
 
34.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
49.0311 
 
35.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
LU
13
7
48.2111 
 
36.03104
03374
Kazimierz Cios
Bogusław Mojżesz
SL
SL
11
5
47.7511 
 
37.03229
17383
Tomasz Kadłubicki
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
3
2
46.9211 
 
38.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
46.5311 
 
39.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
46.1711 
 
40. 
 
Viliam Stefanik
Emil Sustek
SVK
SVK
6
6
45.8011 
 
41.01865
03497
Andrzej Pawlak
Jerzy Skwark
OP
SL
17
15
45.7511 
 
42.05611
07114
Dominik Filipowicz
Waldemar Skóra
DS
LD
21
13
45.4811 
 
43.16776
15143
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
DS
DS
2.5
3
45.3911 
 
44.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0
4
44.6311 
 
45.01138
11296
Marek Pietraszek
Artur Pomarański
PK
LU
18
5
44.1211 
 
46.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
44.1111 
 
47.11550
16716
Piotr Marcinowski
Lena Ostrowska
DS
MA
9
3
44.0711 
 
48.07710
15599
Andrzej Dudzik
Jerzy Jeleń
MP
MP
12
2.5
42.7211 
 
49.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
5
5
42.1911 
 
50.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
40.4511 
 
51.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
39.8211 
 
52.03170
11466
Cezary Góra
Tadeusz Laszczak
SL
MA
7
7
39.5011 
 
53. 
 
Peter Hora
Juraj Slabeycius
SVK
SVK
6
6
38.9011 
 
54.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
38.4011 
 
55.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
38.0911 
 
56.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
32.5111 
 
57.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
28.8311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1426 punktów PKL, w tym 756 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/szczyrk/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.09:59:06 (0.2496/124) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.