Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4280/23580 turniej par

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej par open 21-25
sobota, 2 marca 2019r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.15803
17030
Monika Suchodolska
Anna Zaręba
PM
MA
3
3
61.94100I
I
2.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
57.9584I
I
3.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
4
2.5
57.6370I
I
4.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
56.2657II
II
5.13431
13062
Tomasz Potrawa
Katarzyna Roszyk
SL
SL
2
2
55.5743II
II
6.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
54.9029II
II
7.17001
13520
Jakub Lenkiewicz
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
54.4520III
III
8.11882
14749
Elżbieta Chodacka
Agnieszka Piesiewicz
SL
MA
2.5
2
54.0817III
III
9.15976
16875
Stanisław Mączka
Edward Sucharda
MA
MA
5
4
53.2515III
III
10.13540
15292
Ewa Dziubińska
Maja Mrozek
SL
SL
2
2
48.2312III
III
11.14862
14525
Krzysztof Cetera
Przemysław Kurzak
MP
MP
3
2.5
55.3810 
 
12.17911
14316
Łukasz Baniak
Krzysztof Piotrowski
MP
MP
1.5
2
53.328 
 
13.15800
14541
Barbara Superson
Krzysztof Superson
MP
MP
2.5
4
52.105 
 
14.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
52.023 
 
15.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
51.051 
 
16.17643
14195
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
MA
MA
1.5
2
49.631 
 
17.14856
14283
Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
MP
MP
2.5
3
48.981 
 
18.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
48.691 
 
19.16070
15459
Krystian Bączek
Jakub Domeracki
MA
WP
3
2.5
48.421 
 
20.14864
18916
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
MP
MP
2
1
46.691 
 
21.19488
15779
Aleksander Barylak
Gabriel Chrabąszcz
MP
MP
0
1.5
45.151 
 
22.16704
16217
Karolina Bilewicz
Patrycja Krupnik
MA
DS
1.5
1.5
44.691 
 
23.14511
14051
Elżbieta Gołdyn
Joanna Gołdyn
DS
DS
1.5
1.5
44.491 
 
24.19574
19573
Marcin Borowski
Sławomir Goździewski
MP
MP
0
0
44.471 
 
25.14170
13076
Jędrzej Hycnar
Michał Krysa
MP
MP
2.5
4
41.931 
 
26.15588
14904
Karolina Grzegorzewicz
Magdalena Lorek
SL
SL
0.5
1.5
40.781 
 
27.19592
19779
Natalia Maślany
Tobiasz Puślecki
MP
DS
0
0
29.251 
 
28.18122
19827
Karolina Gabara
Barbara Toporowska
MA
MA
0
0
27.031 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 974 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/mpj/tournaments/u25/otp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:49:09 (0.2110/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.