Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4280/23582 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 21-25
sobota, 2 marca 2019r., godz. 18:15

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.15976
11550
12154
16875
Stanisław Mączka
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
Edward Sucharda
MA
DS
DS
MA
5
9
9
4
146.5475I
I
I
I
2.16070
15459
13411
15414
Krystian Bączek
Jakub Domeracki
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
MA
WP
SL
LU
3
2.5
4
2.5
119.4950I
I
I
I
3.16380
17967
16065
16069
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
4
2
2.5
3
110.5525I
I
I
I
4.14862
14286
14525
14250
Krzysztof Cetera
Błażej Krawczyk
Przemysław Kurzak
Marcin Szymański
MP
MP
MP
MP
3
5
2.5
5
99.7113II
II
II
II
5.14864
18916
15800
14541
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
Barbara Superson
Krzysztof Superson
MP
MP
MP
MP
2
1
2.5
4
92.299II
II
II
II
6.11882
13540
15292
14749
13431
13062
Elżbieta Chodacka
Ewa Dziubińska
Maja Mrozek
Agnieszka Piesiewicz
Tomasz Potrawa
Katarzyna Roszyk
SL
SL
SL
MA
SL
SL
2.5
2
2
2
2
2
91.855II
II
II
II
II
II
7.16704
16647
16217
16637
14317
Karolina Bilewicz
Małgorzata Kopania
Patrycja Krupnik
Joanna Szymaszczyk
Aleksandra Talaczek
MA
MA
DS
MA
MP
1.5
1.5
1.5
2
2
87.251III
III
III
III
III
8.14170
13076
17001
13520
Jędrzej Hycnar
Michał Krysa
Jakub Lenkiewicz
Przemysław Picheta
MP
MP
MP
MP
2.5
4
2.5
4
86.971III
III
III
III
9.16255
15259
15803
17030
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
Monika Suchodolska
Anna Zaręba
DS
DS
PM
MA
2.5
2.5
3
3
85.731III
III
III
III
10.17911
14856
14316
14283
Łukasz Baniak
Wojciech Krawczyk
Krzysztof Piotrowski
Piotr Wzorek
MP
MP
MP
MP
1.5
2.5
2
3
82.021III
III
III
III
11.19488
19574
15779
19573
Aleksander Barylak
Marcin Borowski
Gabriel Chrabąszcz
Sławomir Goździewski
MP
MP
MP
MP
0
0
1.5
0
38.321 
 
 
 
12.14051
14511
19592
16699
19779
Joanna Gołdyn
Elżbieta Gołdyn
Natalia Maślany
Arkadiusz Poziemski
Tobiasz Puślecki
DS
DS
MP
DS
DS
1.5
1.5
0
3
0
22.771 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 744 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/mpj/tournaments/u25/teamy/u25leaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:19:41 (0.2168/62) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.