Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4302/23830 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2019
Mazowiecki WZBS
Ursynów 60+
+OIRP

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Wojciech Bartnik-01
2.06368Jerzy BednarzMA01
3. Agnieszka Błońska-01
4. Marian Błoński-04
5. Roman Błoński-04
6.16948Karol BogaczDS01
7.06517Halina BorewiczMA92
8.06542Irena ChodorowskaMA181
9.06543Jan ChodorowskiMA181
10. Elżbieta Cichecka-01
11.16087Feliks CzechowskiMA1.54
12. Izabela Ćwikła-01
13. Piotr Darecki-01
14.07786Bogdan DejnakowskiMA32
15. Henryk Drobniak-02
16.19230Roman DukindorfMA0.51
17.18371Zofia DukindorfMA0.51
18.19507Elżbieta FiejkaMA0.51
19. Michał Gajewski-04
20.18419Tomasz GellertMA1.51
21.19602Jan GinalskiMA06
22. Montserrat Gras-03
23.18797Teresa GuberowMA0.51
24.18982Zbigniew GżałczyńskiMA16
25.19345Bożena JacuchMA1.53
26.19677Jacek JeleńskiMA0.51
27.18480Witold JochymMA1.55
28. Elżbieta Kajdy-01
29. Marek Kajdy-01
30.18983Jacek KarczmarczykMA11
31. Jerzy Karwacki-01
32.17447Ryszard KarwatMA23
33.18796Karol KasperkiewiczMA1.55
34.19486Iwona KlorekMA01
35. Bogudar Kordasiewicz-01
36.19764Rafał KornackiMA04
37. Stanisław Kozieł-01
38.17675Janusz KrólikowskiMA2.53
39.18322Zbigniew LenartowiczMA02
40.10189Ellena Marczykiewicz-OlechMA1.51
41.18795Małgorzata MaruszkinMA15
42.09710Mariusz MączewskiMA1.55
43. Zbigniew Mizikowski-01
44.06811Jacek MusiałMA34
45. Tomasz Nawrot-04
46.18816Józef NowikMA11
47.17659Jerzy NoworolMA1.51
48.19132Jadwiga NyczMA0.55
49.18856Mariola OleszyńskaMA01
50.17584Jerzy OlszewskiMA21
51.18831Janina OrłowskaMA1.51
52.18761Grażyna OżógMA0.51
53.18844Alicja PersMA0.51
54.17656Stanisław PetrykowskiMA0.53
55. Stanisław Piech-03
56.19085Zdzisław PietruszewskiMA11
57.18298Ryszard PietrzakMA1.51
58.19575Ewa PietrzykowskaMA02
59. Lily Pinto-03
60. Michał Pruski-01
61.10435Waldemar PutzMA55
62. Janusz Radomski-01
63.18830Stanisław RękasMA0.51
64.18857Tomasz RochowiczMA01
65.06898Włodzimierz RutkowskiMA41
66.17998Joanna SerwatowskaMA1.52
67.10504Andrzej SontowskiMA31
68.10833Aleksander SzczupakowskiMA36
69.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.51
70.17683Darla SzywalskaMA0.51
71.15871Stanisław TurlejMA1.51
72.18036Leszek TylecMA25
73.19534Zdzisław TylkoMA01
74.06977Janusz TyszkiewiczMA32
75.13579Anna UrbanowiczMA0.51
76.13379Włodzimierz UrbanowiczMA41
77. Andrzej Waszkiewicz-01
78.18627Krzysztof WierzbickiMA01
79.17018Iwona WróblewskaMA21
80.17017Piotr WróblewskiMA2.51
81.14451Stanisław WzorekMA15
82.07030Stanisław ZawadzkiMA2.56

Łącznie 176 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.09:23:31 (0.1856/92) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.