Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4323/24086 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2019
Małopolski WZBS
AGH-weekend szkoleniowy-Stasikówka

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.17907Lech AdamusMP1.58
2.07271Adrian BakalarzSL74
3. Anna Banaszak-03
4.17911Łukasz BaniakMP27
5.19069Paweł BarczykMP18
6.19488Aleksander BarylakMP0.53
7. Mateusz Błachacz-02
8.19574Marcin BorowskiMP05
9.14522Aleksandra ByraMP2.59
10.14862Krzysztof CeteraMP36
11.19982Kamil ChełminiakMP03
12.15779Gabriel ChrabąszczMP1.56
13. Aleksandra Chwajoł-02
14.17632Agnieszka CieślikMP01
15.14626Mateusz DominikMP24
16. Jakub Ficoń-03
17. Dariusz Fitowski-02
18. Wojciech Folta-04
19. Wojciech Fornagiel-02
20. Karol Frytek-03
21. Jakub Gajda-02
22. Sabina Gancarz-02
23.14864Wojciech GarncarzMP29
24.19573Sławomir GoździewskiMP05
25. Maksymilian Górka-02
26.17518Michał GrzemowskiMP13
27. Michał Jedrzejkiewicz-01
28.19067Michał JędrzejkiewiczMP02
29.08691Adam KaniaSL02
30. Rafał Kita-02
31. Anna Kłucjasz-02
32. Adam Koroński-02
33.14286Błażej KrawczykMP56
34.14856Wojciech KrawczykMP2.53
35.14525Przemysław KurzakMP312
36.19058Anna KuśperMP13
37. Michał Lis-02
38. Stanisław Łaciak-03
39.19970Krzysztof MakiełaMP03
40. Oliwia Masiarek-03
41.15813Przemysław MichałekMP12
42. Tomasz Michałek-03
43. Katarzyna Mieszczak-03
44. Jagoda Misiaszek-03
45.19576Aleksander MorgałaMP03
46. Marek Moryl-03
47.18916Patryk MrukotMP1.57
48. Igor Noga-03
49. Katarzyna Nyznar-03
50. Mateusz Obrzut-02
51. Bartosz Ociepka-03
52. Krzysztof Olewiński-03
53.13366Mateusz PączekPM12
54.19577Paweł PękałaMP03
55.14316Krzysztof PiotrowskiMP25
56.17902Krzysztof PutajMP12
57.07686Tomasz RadkoMP51
58. Andrzej Ratajczak-03
59.17905Grzegorz RomańskiMP0.58
60.17401Anna SkalnyMP0.52
61. Krzysztof Skoś-02
62. Konrad Spinger-02
63. Konrad Springer-01
64. Aleksandra Staszewska-02
65. Anna Stolińska-04
66.15800Barbara SupersonMP2.56
67.19601Jan SurdejMP15
68. Piotr SzelaMP05
69.19366Piotr SzewczykMP1.53
70.16659Oskar TrybusMP29
71. Karolina Wodnicka-03
72.14283Piotr WzorekMP32

Łącznie 262 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://bit.ly/2D9ZGce

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.16:26:58 (0.2617/82) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.