Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4589/24125 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Dni Szubina
GP KP imp "Dni Szubina"
kpzbs.host4u.pl
niedziela, 9 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
90.155025III
III
2.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
65.624322III
III
3.03867
03999
Jan Nawrocki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
9
5
54.693618 
 
4.16336
 
Włodzimierz Maćkowski
Bogdan Podgajny
KP
KP
2
0
47.542915 
 
5.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
42.542312 
 
6.03963
03964
Janusz Szczuka
Piotr Szczuka
KP
KP
7
9
41.31168 
 
7. 
 
Konrad Grempka
Henryk Rybacki
KP
KP
0
0
37.38105 
 
8.03708
09764
Robert Górny
Bogusz Nalazek
KP
KP
5
7
35.3195 
 
9.03750
03933
Julian Jurski
Eugeniusz Seichter
KP
KP
11
12
31.0084 
 
10.08370
13270
Bartłomiej Kamelski
Dominik Kaszowski
KP
KP
7
4
30.0074 
 
11.11853
 
Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
KP
KP
4
0
22.3863 
 
12.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
11.0853 
 
13.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
2.5
4
7.0832 
 
14.19386
13339
Andrzej Ciechacki
Jan Siwczyński
KP
KP
1
2
2.1521 
 
15.03724
03920
Leszek Hejne
Grzegorz Rojewski
KP
WP
7
13
1.9211 
 
16.15398
14515
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
KP
KP
1.5
2.5
-5.3111 
 
17.15375
14516
Ryszard Kurpios
Tadeusz Rakoczy
KP
KP
2
2.5
-6.7711 
 
18.18172
18992
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
KP
KP
1.5
1.5
-9.0011 
 
19.03843
 
Józef Matuszewski
Witold Posadzy
KP
KP
5
0
-11.1511 
 
20.03740
03788
Roman Janczarek
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
5
9
-12.3811 
 
21.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
2.5
5
-13.6211 
 
22.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
4
-25.2311 
 
23.11801
03823
Wojciech Giżyński
Stanisław Łański
KP
KP
5
9
-26.3811 
 
24.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
1.5
1.5
-39.2311 
 
25.17135
16332
Teresa Czaki
Zofia Zachwieja
KP
KP
1.5
1.5
-41.2311 
 
26.18253
15399
Bogumił Drews
Leszek Gozdek
KP
KP
1
2.5
-49.2311 
 
27.12278
18459
Michał Dolny
Ewa Kubiak
KP
KP
2.5
0.5
-55.2311 
 
28.16815
16323
Zbigniew Pełka
Halina Pientka
KP
KP
2
2.5
-57.1511 
 
29.14875
18988
Mariusz Błażyński
Łukasz Waliszewski
KP
KP
2
0
-78.2311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 524 punkty PKL, w tym 284 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kpzbs.host4u.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-06 g.15:45:31 (0.1656/70) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.