Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4368/24146 turniej par

szczegóły imprezy

33. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Miksty
czwartek, 13 czerwca 2019r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17167
18760
Tomasz Kiełbasa
Joanna Zalewska
MA
MA
5
2.5
70.5630
2.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
67.7427
3.18784
15352
Agnieszka Mankiewicz
Michał Maszenda
MA
MA
1
3
67.7224
4.18589
17528
Alicja Kuśnierz
Dominik Rajtar
MP
MP
0.5
2.5
61.0621
5.16898
18149
Maciej Kędzierski
Karolina Melkonyan
MP
MA
4
2
60.9418
6.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
1.5
0.5
60.6115
7.18643
16585
Magdalena Pawlak
Adam Pigulski
WP
DS
0.5
3
60.1712
8.17324
18642
Mikołaj Jankowski
Maria Niklaus
WP
WP
2
1
59.889
9.18588
18596
Gabriela Kroner
Filip Suwada
MP
MP
1.5
0.5
59.866
10.17334
17328
Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
WP
WP
1.5
1.5
59.006
11.19269
19136
Magdalena Matuszewska
Marek Zarzycki
MP
MP
1
1
58.165
12.17916
18645
Kajetan Gościański
Ewa Morawska
WP
WP
2
1.5
56.545
13.19904
17572
Arkadiusz Czarkowski
Michalina Krysiak
PM
PM
0
1
55.404
14.18578
18595
Laura Cichoń
Wojciech Starzyk
MP
MP
1
0.5
54.484
15.17336
17578
Jan Cieśliński
Justyna Zielniewicz
WP
WP
2
0.5
53.693
16.19139
19137
Daria Łądkiewicz
Jakub Smoleń
MP
MP
0.5
1
53.223
17.19022
17409
Ewelina Dobosz
Rafał Skalny
LU
MP
0
1.5
51.042
18.17725
18366
Albert Grochowski
Anna Pytka
MA
LU
2
1.5
50.782
19.17568
14428
Marianna Pantak
Wiktor Pantak
SL
SL
0
2
50.441
20.18576
18579
Anna Basiura
Wiktor Cupiał
MP
MP
1
1
49.151
21.19903
19910
Kornelia Kołodziejska
Jakub Zarzycki
PM
PM
0
0
48.751
22.18594
18597
Łukasz Słuszniak
Agata Warunek
MP
MP
1
1
48.471
23.18850
18854
Patryk Klim
Natalia Szoka
PD
PD
0.5
0.5
47.921
24.17912
17925
Alicja Kaczmarek
Adam Zalwowski
WP
WP
1
1.5
47.861
25.16899
16914
Gabriela Kisielewska
Bartosz Wolak
MP
MP
1.5
1.5
46.511
26. 
19272
Eliza Dobosz
Mikołaj Machowski
-
SL
0
0
45.501
27.19360
19907
Antoni Chojnowski
Justyna Palikowska
PM
PM
0
0
45.241
28.16809
16000
Julia Grodzka
Szymon Superson
LU
MP
2
2.5
45.141
29.19895
19304
Tomasz Janik
Natalia Pytka
SL
LU
0
0
44.121
30.19319
18852
Sylwia Burzyńska
Wiktor Skiepko
PD
PD
0.5
0.5
40.811
31.19711
 
Krzysztof Niemiec
Zuzanna Rębas
ZP
-
0.5
0
40.341
32.19774
17535
Julia Pietras
Kacper Wieczorkowski
LU
MP
0
2
40.221
33.19902
19710
Wanessa Bara
Gabriel Świetlik
ZP
ZP
0
0.5
39.541
34. 
 
Zyta Gołębiowska
Szymon Stawinoga
-
-
0
0
36.591
35.19359
19909
Hubert Barski
Helena Schwarz
PM
PM
0
0
30.851
36.19721
19719
Kacper Kisielewski
Emilia Massalska
MP
MP
0
0
26.341
37. 
19844
Joanna Massalska
Tomasz Trojak
-
MP
0
0
20.641

Łącznie 430 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:07:56 (0.1942/84) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.