Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4364/24179 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Dworek Dębówko
Dworek Dębówko
niedziela, 16 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
65.81105II
II
2.07563
04360
Radosław Kozłowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
61.5189III
III
3.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
58.2374III
III
4.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
9
57.6359 
 
5. 
04466
Zygmunt Naruszewicz
Henryk Stefanko
-
WM
0
3
56.0345 
 
6.04303
04474
Roman Kierznowski
Andrzej Sulima
WM
WM
21
11
54.6230 
 
7.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
54.6020 
 
8.10068
09243
Piotr Charchalis
Michał Kacprzak
WM
WM
3
3
53.4218 
 
9.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
52.8815 
 
10.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
52.6713 
 
11.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
50.4410 
 
12.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
49.798 
 
13.04668
04358
Zbigniew Kolański
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
3
2.5
49.175 
 
14.04381
04808
Dariusz Nowak
Krzysztof Pękała
WM
WM
2
2.5
48.643 
 
15.09037
04431
Mirosław Roesler
Zbigniew Rogowski
WM
WM
11
18
48.571 
 
16.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
48.521 
 
17.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
1.5
1.5
47.881 
 
18.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
47.401 
 
19.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
47.091 
 
20.04229
04284
Mirosław Doroszuk
Leonard Jaskowiak
WM
WM
9
12
46.401 
 
21.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
MA
WM
7
11
46.151 
 
22.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
45.211 
 
23.04186
14401
Janina Bakuła
Mirosław Makuch
WM
WM
5
3
44.931 
 
24.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
43.881 
 
25.04201
11761
Waldemar Borkowski
Krzysztof Tekielski
WM
WM
3
2.5
43.041 
 
26.04275
04287
Mirosław Grodzki
Jan Jegliński
WM
WM
5
5
42.531 
 
27.04385
10397
Stanisław Okuniewicz
Barbara Szydłowska
WM
WM
4
3
41.971 
 
28.01139
01169
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
WM
WM
0
0.5
41.251 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1016 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mm.pl/~mikolajzelku/index_pliki/Wyniki-inne_pliki/W-Bartoszyce2019.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:04:39 (0.2471/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.