Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4382/24216 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Czerwiec 2019
Zachodniopomorski WZBS
Turnieje na Uniwerku, KMP, B2S

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.14145Katarzyna AbratkiewiczZP2.55
2.11489Wojciech AbratkiewiczZP2.52
3.11444Grzegorz AdamskiZP44
4.18877Bolesław AleksandrowiczZP11
5.05889Patryk AraszkiewiczZP51
6.05893Jacek BatógZP717
7.18873Piotr BłaszkiewiczZP0.51
8.12575Wojciech BondarewiczZP33
9. Artur Buciak-04
10. Jerzy Budkowski-03
11.20003Katarzyna CantwellZP01
12.06090Robert CylwikZP719
13.17274Marcin DziemborZP1.59
14.18874Juliusz EngelhardtZP0.55
15.15105Waldemar FolbrychtZP21
16.04985Rafał GardzielewskiZP111
17. Dariusz Grochowiak-02
18. Wanda Grochowiak-02
19.19398Ewa HryćZP01
20.12269Tomasz JakóbczakZP45
21.08335Kazimierz JordanZP41
22. Jurata Kacalska-01
23.05084Tadeusz KaczanowskiZP192
24.05957Edward KaczmarekZP93
25.19421Jacek KalickiZP0.53
26. Elżbieta Karłowicz-01
27.08328Piotr KiełczewskiZP59
28.09555Przemysław KlęskZP41
29.07891Piotr KlimackiZP189
30.05973Ryszard KłosińskiZP73
31. Joanna Kowalczyk-03
32. Ewa Krok-02
33. Michał Krok-02
34. Zofia Krok-02
35. Krystyna Kudelska-02
36.05996Zbigniew LasockiZP1216
37.06003Robert LewandowskiZP26
38.18367Bożena ListwońZP11
39. Michał Łaciński-01
40.16159Radosław MaćczakZP21
41.06014Adam MałdykZP47
42.08330Paweł MarczakLB310
43. Maksymilian Michalski-02
44.06033Włodzimierz MysłekZP52
45. Grażyna Nondzysiak-02
46.12577Kamila OlekZP01
47. Marcin Olek-01
48.02103Zdzisław PleskotZP1110
49.18206Sławomir PudlisZP15
50.08356Jan PurczyńskiZP73
51.08841Mirosław SankiewiczZP58
52.06086Ryszard SawickiWP51
53.09394Marek SiechZP52
54. Maciej Silski-08
55.20004Mariusz Soldat-04
56.16139Dorota SosinowiczZP21
57. Agata Stasiorowska-02
58.06099Wacław SteflukZP41
59.15084Mirosław StelmaszykZP2.51
60.11673Gabriela StężałaZP1.51
61.06101Paweł StężałaZP510
62.10651Eligiusz ŚmiejaZP1.54
63. Kornela Tokarek-02
64. Kornelia Tokarek-01
65. Barbara Trusewicz-01
66.18368Mieczysław UniejewskiZP1.51
67.06125Ryszard UrbańskiZP56
68.06129Piotr WasylkoZP121
69.10403Andrzej WielowieyskiZP311
70.19087Tomasz WiśniewskiZP13
71.06144Czesław WojtaśZP53
72.13767Robert ZaciuraZP319
73.08851Edmund ZarzyckiZP2.51
74.06151Hanna ZembrzuskaZP93
75.06152Maciej ZembrzuskiZP73
76. Janina Żarczyńska-01
77.19400Zygmunt Żmuda-TrzebiatowskiZP02

Łącznie 300 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-17 g.04:38:04 (0.2085/87) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.