Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/24230 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III Liga Śląsk
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.14870Mieczysław AntoszSL2.5300SV Tarnowskie Góry
2.14139Henryk BarańskiSL360SINGLETON ŚLĄSK Katowice
3.16941Marek BarańskiSL1.5104GKS Piast III Gliwice
4.11887Krzysztof BerezaSL296ZTB Zawiercie
5.18440Ewa BorzyńskaSL0130DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
6.16878Emil BorzyńskiSL1.5160DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
7.15345Sławomir BrodzińskiSL2.5132ZTB Zawiercie
8.15738Jerzy CałkaSL1.593GKS Piast III Gliwice
9.16134Dominik CausSL1.5200BUKS MDK MOSM II Bytom
10.03085Jacek CebulskiSL7220Dąbrowa Górnicza
11.03088Krzysztof ChmielSL448ZTB Zawiercie
12.19467Ryszard ChmielewskiSL0260Gang brydżystów Częstochowa
13.03098Jerzy CiesielczukSL12139GKS Piast III Gliwice
14.03107Jacek CzajaSL4180GKS Piast II Gliwice
15.15340Aleksander DrabczykSL3210CKS Czeladź
16.09807Piotr DrągSL3195GKS Piast II Gliwice
17.03133Alfred FigielSL3150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
18.03137Andrzej FitekSL3210CKS Czeladź
19.16281Wiesław FrąckowiakSL2.5197IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
20.03141Rafał FurgalSL4150ZTB Zawiercie
21.03154Krzysztof GawędzkiSL5197IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
22.03155Mariusz GawłowskiSL396ZTB Zawiercie
23.18092Tomasz GąsiorSL1.581GKS Piast III Gliwice
24.16272Artur GłowackiSL2.5180JKBS II Jastrzębie-Zdrój
25.03168Roman GoszczSL5220Dąbrowa Górnicza
26.03170Cezary GóraSW7220Dąbrowa Górnicza
27.03172Zbigniew GórskiSL445GKS Piast II Gliwice
28.01323Rafał GregorowiczDS2.517Gang brydżystów Częstochowa
29.03188Michał HaczewskiSL5280IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
30.03191Jacek HałatSL5243IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
31.03195Mariusz HerwichSL5280IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
32.18439Janusz HetmańczykSL154DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
33.14915Kamil HudaSL243DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
34.16278Janusz JabłońskiSL2.5190GKS Piast III Gliwice
35.03221Paweł JończykSL4210CKS Czeladź
36.03232Grzegorz KaletaSL7300SV Tarnowskie Góry
37.03231Halina KaletaSL7300SV Tarnowskie Góry
38.03234Krzysztof KalitaSL5170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
39.15742Jacek KamińskiSL124GKS Piast III Gliwice
40.08993Tadeusz KarpikLD4260Gang brydżystów Częstochowa
41.03250Edward KłosowskiSL348ZTB Zawiercie
42.17664Tadeusz KoisSL2.5180JKBS II Jastrzębie-Zdrój
43.03254Marek KolczokSL5300SV Tarnowskie Góry
44.08694Roman KościelnySL3160DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
45.17119Arkadiusz KowalSL1163BUKS MDK MOSM II Bytom
46.03270Marek KozikSL4144ZTB Zawiercie
47.18406Szymon KrzyżaniakSL1.535JKBS II Jastrzębie-Zdrój
48.03288Paweł KrzyżanowskiLD5260Gang brydżystów Częstochowa
49.18403Tadeusz KucSL1.5105JKBS II Jastrzębie-Zdrój
50.03307Artur LechSL4166CKS Czeladź
51.03308Henryk LeśniakSL3150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
52.14904Magdalena LorekSL1.525BUKS MDK MOSM II Bytom
53.07817Ewa ŁukowskaMA2179CKS Czeladź
54.13546Damian MachuraSL213BUKS MDK MOSM II Bytom
55.16434Beata MadejSL3180JKBS II Jastrzębie-Zdrój
56.03332Zdzisław MałekSL9200BUKS MDK MOSM II Bytom
57.03339Jerzy MaturaSL3200BUKS MDK MOSM II Bytom
58.09951Jacek MichalskiSL3124Dąbrowa Górnicza
59.03353Jerzy MichalskiSL547GKS Piast II Gliwice
60.03357Paweł MierniczekSL7240GKS Piast II Gliwice
61.12714Wacław MizeraSL4167IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
62.07380Marek NiedbachSL3120GKS Piast II Gliwice
63.08716Jerzy NiemiecSL585DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
64.13230Jerzy Niewodowski-FurowiczSL2.540DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
65.03396Roman OchotSL4170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
66.07385Maria OrłowskaSL477CKS Czeladź
67.19320Marek OrzełSL170JKBS II Jastrzębie-Zdrój
68.11000Jerzy PalaSL461IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
69.03405Janusz PaliwodaSL4260Gang brydżystów Częstochowa
70.07388Grzegorz PanekSL390GKS Piast II Gliwice
71.14428Wiktor PantakSL2200BUKS MDK MOSM II Bytom
72.03411Anna PasekSL4146SV Tarnowskie Góry
73.03412Jacek PasekSL4146SV Tarnowskie Góry
74.11240Andrzej PluszczewskiSL2190GKS Piast III Gliwice
75.03444Jerzy PrijmaSL5240GKS Piast II Gliwice
76.03464Adam RobakSL13220Dąbrowa Górnicza
77.13062Katarzyna RoszykSL275BUKS MDK MOSM II Bytom
78.03470Zofia RożniatowskaSL4135GKS Piast II Gliwice
79.03471Bolesław RożniatowskiSL575GKS Piast II Gliwice
80.07448Krzysztof SalaSL4132ZTB Zawiercie
81.03476Ireneusz SapotaSL4170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
82.16274Jarosław SieczkowskiSL5180JKBS II Jastrzębie-Zdrój
83.12905Michał SikoraSL2117DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
84.11966Janusz SkirłoSL2.570GKS Piast III Gliwice
85.17859Zbigniew SkrzypczykSL1.548ZTB Zawiercie
86.03498Zbigniew SłabySL7258IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
87.12267Danuta Sochacka-KucharczykSL240DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
88.18040Marian SokołowskiSL1.5139GKS Piast III Gliwice
89.16807Dariusz SołtysikSL2260Gang brydżystów Częstochowa
90.07501Jan StyczyńskiSL5273IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
91.19348Leszek SuderSL193JKBS II Jastrzębie-Zdrój
92.03524Wojciech SułekSL5210GKS Piast II Gliwice
93.09787Jan SynowiecSL443DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
94.03530Fabian SzczerekSL4220Dąbrowa Górnicza
95.15744Tadeusz SzpakSL3185GKS Piast III Gliwice
96.15346Wojciech SzubaSL2.5150ZTB Zawiercie
97.17351Bogdan TarnawskiSL1.5104GKS Piast III Gliwice
98.07418Jerzy TomsikSL1.533SV Tarnowskie Góry
99.03561Zbigniew TymkówSL12210CKS Czeladź
100.18405Eugeniusz UrbańczykSL170JKBS II Jastrzębie-Zdrój
101.15899Grzegorz WalczewskiSL1.550BUKS MDK MOSM II Bytom
102.03576Andrzej WandzikSL324SINGLETON ŚLĄSK Katowice
103.03577Edward WareckiSL3160DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
104.03578Dietmar WarzechaSL5309SV Tarnowskie Góry
105.08759Maciej WężykSL275BUKS MDK MOSM II Bytom
106.03590Janusz WituszyńskiSL4276SV Tarnowskie Góry
107.11421Wojciech WnętrzakSL3240GKS Piast II Gliwice
108.12261Krystian WonchałaSL290DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
109.17350Janusz ZagałaSL1.593GKS Piast III Gliwice
110.03618Eugeniusz ZalewskiSL9108ZTB Zawiercie
111.03623Mirosław ZiemskiSL2.533SV Tarnowskie Góry
112.15344Adam ZiętekSL4182IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
113.13174Ryszard ZwolakSL4152Dąbrowa Górnicza
114.07500Roman ZwonekSL475DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
115.13014Mirosław ŻerkowskiSL2.5153CKS Czeladź
116.03628Andrzej ŻukSL4170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
117.03631Adam ŻywiecSL460GKS Piast II Gliwice

Łącznie 17385 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:49:10 (0.2676/127) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.