Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4366/24236 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Z Okazji Dni Zambrowa
XXIII Dni Zambrowa
niedziela, 9 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
65.88100II
II
2.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
3
60.9792III
III
3.04063
04127
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
PD
PD
7
9
60.9584III
III
4.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
57.6477 
 
5.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
56.5870 
 
6.04035
11637
Andrzej Balunowski
Andrzej Błachno
PD
PD
7
4
56.2264 
 
7.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
5
55.8957 
 
8.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
11
3
55.4450 
 
9.04793
06956
Krzysztof Kluf
Bogdan Szlacheta
MA
MA
12
7
55.3243 
 
10.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
55.2136 
 
11.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
4
55.1929 
 
12.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
54.9822 
 
13.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
4
54.9620 
 
14.10091
11943
Jarosław Pogorzelski
Cezary Reszeć
PD
PD
1
0
54.8418 
 
15.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
53.6017 
 
16.15647
14252
Jan Ciulkin
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
53.3716 
 
17.04126
04129
Wacław Nazaruk
Adam Ościłowski
PD
PD
5
7
53.2615 
 
18.06721
13622
Edward Krusiewicz
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
7
5
53.2214 
 
19.10212
10507
Andrzej Terszak
Igor Terszak
MA
MA
5
3
52.7212 
 
20.13920
13904
Wojciech Adamkiewicz
Jerzy Sadowski
MA
WM
4
4
52.5011 
 
21.07209
07239
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
52.3610 
 
22.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
52.319 
 
23.14659
07243
Sławomir Bagiński
Zbigniew Randzio
PD
PD
0
2
52.098 
 
24.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
51.946 
 
25.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
2
2.5
51.825 
 
26.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
51.304 
 
27.15679
07241
Paweł Borowik
Marek Wasiluk
PD
PD
1.5
3
51.093 
 
28.07799
07810
Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
3
4
51.062 
 
29.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
51.011 
 
30.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2.5
50.661 
 
31.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
50.531 
 
32.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
50.411 
 
33.04080
04078
Tadeusz Duda
Jan Gardocki
PD
PD
4
7
49.931 
 
34.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
49.781 
 
35.04061
04097
Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
PD
PD
5
5
48.361 
 
36.04049
 
Mieczysław Małkowski
Janusz Walczuk
PD
PD
3
0
47.951 
 
37.14543
13348
Zygmunt Piaścik
Lech Wyrwas
PD
PD
1
1.5
47.701 
 
38.17221
15677
Halina Perkowska
Jarosław Roszczenko
PD
PD
1
3
47.561 
 
39.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
9
12
46.641 
 
40.19723
19725
Adam Rogowski
Jakub Wierzbowski
PD
PD
0.5
0
46.391 
 
41.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
46.121 
 
42.04047
04050
Józef Dobkowski
Bogdan Pac
PD
PD
2
1
45.701 
 
43.11325
04142
Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
PD
PD
3
4
45.571 
 
44.14045
19124
Jerzy Firs
Ireneusz Turyk
PD
PD
1.5
1
45.431 
 
45. 
 
Ryszard Dzieżyc
Jan Zawadzki
PD
PD
0
0
45.171 
 
46.08605
16793
Krzysztof Dach
Jacek Pióro
PD
PD
3
3
45.001 
 
47. 
 
Józef Drywulski
Wiesław Klimaszewski
PD
PD
0
0
44.481 
 
48.10315
07238
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
PD
PD
2.5
2.5
44.361 
 
49. 
 
Wiesława Alińska
Hanna Bogacka
PD
PD
0
0
43.741 
 
50.04101
14660
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
5
2.5
43.371 
 
51.13349
 
Henryk Góralczyk
Jan Wyszyński
PD
PD
0
0
42.391 
 
52.04076
19100
Wiesław Niewiński
Tomasz Zalewski
PD
PD
4
0.5
41.261 
 
53.07053
08428
Krzysztof Gołaś
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
38.351 
 
54. 
 
Jacek Choromański
Andrzej Mioduszewski
PD
PD
0
0
37.701 
 
55. 
 
Bozenna Adamkiewicz
Wiesława Pruszczuńska
PD
PD
0
0
37.111 
 
56.13585
 
Zdzisław Murawski
Józef Polak
DS
MA
0
0
35.111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1844 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:33:55 (0.3255/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.