Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4449/24871 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 9. Mityng Pamięci Andrzeja Mera
TP o Puchary Prezesa Podlaskiego Stronnictwa Demokratycznego
niedziela, 27 października 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07079
05830
Zbigniew Frank
Robert Stoliński
LD
WP
5
15
62.97100II
II
2.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
61.0392III
III
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
59.4385III
III
4.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
11
12
58.9478 
 
5.02723
16829
Bogusław Lesiecki
Tomasz Zaleski
MP
PD
12
5
58.5371 
 
6.07061
07871
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
9
5
57.6665 
 
7.04035
11637
Andrzej Balunowski
Andrzej Błachno
PD
PD
7
4
57.0658 
 
8.12760
12757
Vaclovas Kucinskas
Geraldas Urbonas
PD
PD
2.5
2.5
56.7851 
 
9.07802
08929
Włodzimierz Karłowicz
Jan Mazurkiewicz
MA
MA
5
9
55.3545 
 
10.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
4
55.2338 
 
11.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
54.8031 
 
12.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
54.2925 
 
13.11653
11652
Igor Kravchenko
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
7
7
54.0620 
 
14.04124
04043
Roman Kruk
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
11
53.8519 
 
15.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
53.8418 
 
16.04191
07563
Przemysław Bednarski
Radosław Kozłowski
WM
WM
7
7
53.7317 
 
17.14045
19124
Jerzy Firs
Ireneusz Turyk
PD
PD
1.5
1.5
53.6515 
 
18.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
53.6014 
 
19.07209
07239
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
53.1413 
 
20.04067
13301
Tomasz Bliński
Cezary Pipiński
PD
LD
7
2
52.9912 
 
21.16793
09763
Jacek Pióro
Adam Wszeborowski
PD
PD
3
5
52.9511 
 
22.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
52.7910 
 
23.02681
04063
Mariusz Kita
Andrzej Prasalski
MP
PD
12
7
52.779 
 
24.08605
04143
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
3
7
51.667 
 
25.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
13
51.406 
 
26.08988
05822
Paweł Gałązka
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
4
13
51.255 
 
27.09332
17042
Janusz Galewski
Marek Wysocki
PD
PD
4
3
50.674 
 
28.16504
14650
Alena Hallakh
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
0
2
50.163 
 
29.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.002 
 
30.13849
18038
Liepa Bikulciene
Piotr Nowara
PD
PD
1
2
49.911 
 
31.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
4
49.041 
 
32.17384
08408
Joanna Derewońko
Bogdan Kaczyński
MA
MA
4
4
48.921 
 
33.10315
07238
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
PD
PD
2.5
2.5
48.321 
 
34.14651
16505
Sergey Belko
Arkadzi Kastsiukevich
PD
PD
2
1
48.161 
 
35.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
47.651 
 
36.14252
14660
Stefan Kopyt
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
4
3
47.551 
 
37.04126
04129
Wacław Nazaruk
Adam Ościłowski
PD
PD
5
7
47.231 
 
38.04350
06904
Jarosław Łosiak
Lech Sadoś
WM
MA
11
12
46.881 
 
39.19760
19350
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
PD
PD
0
1
46.781 
 
40.14146
 
Tomas Stakenas
Lina Stakene
PD
LTU
2
5
46.751 
 
41.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
5
7
46.601 
 
42.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
1
1
46.431 
 
43.12884
17222
Anna Tompolska
Zofia Wasilewska
PD
PD
4
1
46.311 
 
44.13698
17226
Dmitry Khodkov
Aliaksandr Novik
PD
PD
2.5
1
46.121 
 
45.04101
04104
Stanisław Pochodowicz
Adam Popławski
PD
PD
5
5
45.611 
 
46.04103
10893
Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
3
45.201 
 
47.04066
 
Zbigniew Gadek
Halina Wojtkowska
PD
PD
2
0
45.001 
 
48.18436
15677
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
PD
PD
1.5
3
44.731 
 
49.04078
05059
Jan Gardocki
Stanisław Janik
PD
LB
7
13
44.681 
 
50.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
44.381 
 
51.04076
19100
Wiesław Niewiński
Tomasz Zalewski
PD
PD
4
1
43.981 
 
52.19123
 
Grzegorz Kryszeń
Marek Różycki
PD
PD
0.5
0
43.791 
 
53.13342
04092
Krzysztof Baranowski
Przemysław Czarnecki
PD
PD
3
3
43.551 
 
54.15526
14710
Aliaksandr Chystsiakou
Yauheni Hardzei
PD
PD
1.5
2.5
43.101 
 
55.08609
17221
Edward Kowalczyk
Halina Perkowska
PD
PD
4
1.5
42.221 
 
56.15647
04052
Jan Ciulkin
Adam Szempliński
PD
PD
4
5
41.841 
 
57.09020
07221
Kazimierz Grzeszkowiak
Andrei Kavalenka
MA
PD
4
7
38.151 
 
58.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
27.291 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1906 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2019/mer/W-19merm.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-10 g.07:31:19 (0.2112/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.