Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4710/24998 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** o Podkowę Kasztanki
OTP** o Podkowę Kasztanki Marszałka
poniedziałek, 11 listopada 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
9
11
64.677538II
II
2.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
63.546231III
III
3.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
59.115025III
III
4.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
58.753920 
 
5.11882
09835
Elżbieta Chodacka
Tomasz Kłys
SL
SL
3
7
58.312714 
 
6.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
57.35158 
 
7.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
56.17137 
 
8.01128
07729
Roman Opaliński
Wojciech Paszko
PK
PK
18
7
55.71116 
 
9.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
55.5995 
 
10.07229
11471
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
53.9074 
 
11.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
52.1953 
 
12.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
51.9232 
 
13.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
51.5311 
 
14.07393
11232
Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
MP
MP
7
4
50.6111 
 
15.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
5
4
49.9011 
 
16.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
2
1
49.2311 
 
17.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
MA
18
19
47.8211 
 
18.07322
07613
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
44.6911 
 
19.02666
14317
Andrzej Hycnar
Aleksandra Talaczek
PK
MP
13
2
43.8611 
 
20.07616
02803
Jerzy Stępień
Adam Stono
MP
MP
4
11
42.5811 
 
21.18168
18167
Andrzej Jeż
Maria Moryto
MP
MP
5
4
41.9911 
 
22.12755
17950
Maciej Prokuszki
Ziemowit Sacha
MP
MP
3
1
38.9211 
 
23.02745
07520
Tadeusz Murczek
Zbigniew Szkołut
MP
MP
11
5
37.9811 
 
24.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
2.5
2.5
37.8011 
 
25. 
 
Adam Gdowski
Katarzyna Wolak
-
-
0
0
30.0411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 658 punktów PKL, w tym 352 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-19 g.22:20:42 (0.1890/60) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.