Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4600/25067 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
61. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
niedziela, 1 grudnia 2019r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.16135
15040
Marie Eggeling
Thomas Gotard
WP
WP
3
5
57.0915075I
I
2.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
MA
WP
11
5
55.8314070I
I
3.07777
09643
Ewa Banaszkiewicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
15
7
55.4613166I
I
4.11550
17030
Piotr Marcinowski
Anna Zaręba
DS
MA
11
3
55.1712462II
II
5.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
54.7011658II
II
6.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
53.6210854II
II
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
53.3410050III
III
8.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
15
15
52.899246III
III
9.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
52.598442III
III
10.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.657638III
III
11.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
11
7
51.396834 
 
12.04812
03401
Marta Ostrowska
Jarosław Ostrowski
WP
WP
5
15
51.076030 
 
13.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
50.405327 
 
14.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
50.254523 
 
15.02673
09138
Marek Jaworski
Danuta Kazmucha
MP
OP
13
17
50.213719 
 
16.05246
07591
Zofia Mikołajczyk
Aleksander Nowakowski
WP
WP
4
11
45.873015 
 
17.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
18.092915 
 
18.18354
11903
Małgorzata Buduła
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
9
18.022814 
 
19.15259
07849
Dominika Ocylok
Bogdan Szulejewski
DS
SW
3
21
17.912613 
 
20.16544
09357
Hanna Ciuńczyk
Arkadiusz Majcher
MA
MA
3
11
17.892513 
 
21.06336
01643
Piotr Lutostański
Ewa Sobolewska
PM
OP
18
15
17.822312 
 
22.06028
06030
Ewa Mikucka
Waldemar Mikucki
ZP
ZP
11
9
17.812211 
 
23.12320
14783
Sophia Bałdysz
Patryk Patreuha
DS
DS
7
7
17.772111 
 
24.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
17.721910 
 
25.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
ZP
15
7
17.71189 
 
26.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
17.64179 
 
27.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
MA
MA
17
4
17.62158 
 
28.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
17.60147 
 
29.20153
01713
Wiesława Mirosław
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2
7
17.48137 
 
30.10217
01865
Urszula Kędzierska
Andrzej Pawlak
MA
OP
5
17
17.45116 
 
31.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
7
12
17.42105 
 
32.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
OP
MA
21
19
17.2795 
 
33.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
17.1874 
 
34.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
17.1163 
 
35.03184
12272
Artur Guła
Anna Makarewicz
SL
MA
15
5
17.1053 
 
36.01615
09654
Jan Sadowski
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
17.0232 
 
37.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
3
4
16.9621 
 
38.07717
05314
Halina Mikołajczak
Marcin Pędziński
WP
WP
3
15
16.9611 
 
39.12006
07725
Danuta Krupnik
Grzegorz Superson
MA
MP
7
13
16.9111 
 
40.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
16.6711 
 
41.06780
11296
Anna Mandecka
Artur Pomarański
MA
ZP
7
7
16.6011 
 
42.09387
16470
Cezary Jarmuł
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
7
2.5
16.5911 
 
43.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
9
16.4611 
 
44.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
16.2511 
 
45.09755
18760
Łukasz Witkowski
Joanna Zalewska
SW
MA
15
3
16.2411 
 
46.15595
07090
Maciej Dąbrowski
Anna Kowalska
OP
LD
11
13
16.1611 
 
47.09006
05420
Adam Peszke
Alicja Stefanowska
WP
WP
5
3
16.1611 
 
48.10424
07101
Bogumiła Jakubowska
Kajetan Olewicz
WP
LD
3
7
16.1011 
 
49.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
16.0011 
 
50.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
15.9811 
 
51.18846
06014
Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
ZP
ZP
1
4
15.9511 
 
52.05624
16255
Jacek Grzelczak
Joanna Kokot
LD
DS
13
3
15.8811 
 
53.04958
18251
Tomasz Dorobek
Elżbieta Lis
DS
DS
4
2
15.7611 
 
54.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
15.5111 
 
55.04916
05017
Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
WP
WP
3
7
15.4411 
 
56.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
15.2311 
 
57.05500
05501
Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
WP
WP
5
5
15.1511 
 
58.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
15.1411 
 
59.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
14.9911 
 
60.12859
06355
Magdalena Kazimierczak
Lech Warwocki
KP
LD
2.5
9
14.6211 
 
61.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2.5
7
14.5311 
 
62.17209
19644
Krzysztof Janecki
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2
0
14.3411 
 
63.05286
18502
Ryszard Nowicki
Małgorzata Węglewska
WP
WP
5
2
14.2811 
 
64.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
14.1711 
 
65.01299
16139
Karol Filipowicz
Dorota Sosinowicz
WP
ZP
13
2
14.0611 
 
66.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
14.0411 
 
67.19497
 
Andrzej Gintrowicz
Ewa Neumann
SW
NZ
1.5
0
14.0211 
 
68.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
13.9611 
 
69.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2
3
13.7511 
 
70. 
 
Anna Kulesza
Tomasz Libich
NZ
NZ
0
0
13.0411 
 
71.20010
19727
Aneta Klaczyńska
Waldemar Paternoga
WP
WP
0
0.5
12.9111 
 
72.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
12.7811 
 
73.10318
01682
Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
LB
LB
4
4
12.2911 
 
74.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
0
0
11.7311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3548 punktów PKL, w tym 1828 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.wlkp.pl/w/2019/irek/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-02-20 g.14:36:21 (0.2622/158) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.