Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4797/25668 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Finały Grand Prix WZBS
TOP WZBS
piątek, 28 lutego 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
DS
11
11
754.005025
2.06817
05363
Renata Neronowicz
Jerzy Russyan
MA
WM
12
21
743.004221
3.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
742.003518
4.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
705.002915
5.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
703.002211
6.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
699.00158
7.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
696.00105
8.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
WP
MA
2.5
7
690.0095
9.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
9
678.0084
10.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
671.0063
10.11928
10105
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
671.0063
12.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
LD
LD
15
5
667.0042
13.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
691.0032
14.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
674.0021
15.06526
06994
Waldemar Burakowski
Tomasz Wiśniewski
MA
SL
15
13
658.0011
16.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
11
7
647.0011
17.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
11
18
640.0011
18.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
629.0011
19.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
627.0011
20.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
626.0011
21.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
7
622.0011
22.10191
14532
Artur Duczmalewski
Krzysztof Makuch
MA
MA
4
4
621.0011
23.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
604.0011
24.07053
17675
Krzysztof Gołaś
Janusz Królikowski
MA
MA
5
3
571.0011
25.07221
17231
Andrei Kavalenka
Stanisław Król
WM
WM
7
1.5
570.0011
26.11591
06746
Tadeusz Bożek
Zdzisław Laszczak
MA
MA
7
15
569.0011
27.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
526.0011
28.06723
11191
Roman Krzemień
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
9
5
506.0011

Łącznie 510 punktów PKL, w tym 274 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-26 g.14:39:57 (0.2094/66) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.