Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25825 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga Lubuska
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.02205Leszek BaranowskiLB588Sokół Żary
2.02207Edward BargielLB5160KBS DAWID Nowa Sól
3.10576Ryszard BelećLB4162SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
4.02211Krzysztof BeygaLB5300Sokół II Żary Żagań
5.01933Wiesław BieniekLB4165Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
6.02213Tadeusz BireckiLB5149GSBS DK Góra
7.02214Zbigniew BlinkiewiczLB4200GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
8.01937Ryszard BoberskiLB3120Ilanka Rzepin
9.20881Krzysztof BorowikLB0.535GSBS DK Góra
10.18993Franciszek BułyszkoLB4170GSBS DK Góra
11.02229Henryk ChoińskiLB335GSBS DK Góra
12.02234Piotr CiesielskiLB388GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
13.02235Jacek CornLB4125Sokół Żary
14.04940Adam CukierLB4122WDK Bez Atu Wolsztyn
15.07883Janusz ĆwikłaLB2.563Sokół Żary
16.01968Sławomir DrewalskiLB4215Ilanka Rzepin
17.02245Paweł DubowskiLB5160KBS DAWID Nowa Sól
18.07886Mariusz DulLB2.563Sokół Żary
19.02246Witold DygasLB574KBS DAWID Nowa Sól
20.04969Piotr ErtelLB5190WDK Bez Atu Wolsztyn
21.04970Arkadiusz FabianLB4152WDK Bez Atu Wolsztyn
22.19327Tomasz FedakLB0.5160KBS DAWID Nowa Sól
23.18409Dariusz ForyckiLB2138I Love Bridge Constans Kłodawa
24.11403Łucja Frąckowiak-IwanickaLB7166ALMAR Zielona Góra
25.09464Bartosz GajewskiLB4240MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
26.01982Andrzej GarczyńskiLB5104I Love Bridge Constans Kłodawa
27.13083Ryszard GóralskiLB2.5131Spójnia Ośno Lubuskie
28.01995Krzysztof GromadzińskiLB4189Ilanka Rzepin
29.02259Andrzej GrygorczukLB5154KBS DAWID Nowa Sól
30.01998Jerzy GrzelakLB5111I Love Bridge Constans Kłodawa
31.10365Grzegorz HajkowiczLB260Spójnia Ośno Lubuskie
32.02261Krzysztof HajkowskiLB9240MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
33.02262Zbigniew HalatLB12215Ilanka Rzepin
34.02265Jarosław HołowiakLB4175SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
35.20241Magdalena HrebeniakLB042I Love Bridge Constans Kłodawa
36.18408Marek HrebeniakLB1.542I Love Bridge Constans Kłodawa
37.09992Karol HumińskiLB316GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
38.10581Stanisław IwanickiLB5175ALMAR Zielona Góra
39.02277Janusz JasińskiLB5160KBS DAWID Nowa Sól
40.02278Kazimierz JaskułaLB7120GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
41.17411Lech JaworskiLB3175SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
42.02012Mirosław JedynakLB3165Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
43.02283Zbigniew JózefiakLB4170GSBS DK Góra
44.10402Tomasz KalembkiewiczLB2.5152I Love Bridge Constans Kłodawa
45.09039Leszek KiczatyLB4180I Love Bridge Constans Kłodawa
46.10971Dariusz KiewliczLB2.5111I Love Bridge Constans Kłodawa
47.02295Zdzisław KoronaLB464GKS FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI II
48.02034Zbigniew KosiórLB4127Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
49.02036Stanisław KotasLB5260MOSiR Kostrzyn nad Odrą
50.02296Janusz KotasaLB4155Spójnia Ośno Lubuskie
51.02040Skarbimir KozarLB5215Ilanka Rzepin
52.02301Wacław KremensLB5144GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
53.02303Krzysztof KrólLB4104GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
54.02305Henryk KrzymińskiLB4136GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
55.02306Jarosław KrzywokulskiLB580GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
56.02307Stefan KubiesLB7300Sokół II Żary Żagań
57.02049Kazimierz KuczyńskiLB5111I Love Bridge Constans Kłodawa
58.02311Edward KulusLB11190WDK Bez Atu Wolsztyn
59.10041Dariusz KwiatkowskiLB4190WDK Bez Atu Wolsztyn
60.02313Zbigniew KwiatkowskiLB5104GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
61.02314Ireneusz LachowiczLB5160KBS DAWID Nowa Sól
62.19582Adam LicznerskiLB1138Sokół Żary
63.02058Lech LorkiewiczLB434Ilanka Rzepin
64.02334Wiesława MalewiczLB394Sokół Żary
65.09994Adam MałeckiLB5230ALMAR Zielona Góra
66.02335Jacek ManiaLB428ALMAR Zielona Góra
67.02071Marek MarciniakLB4165Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
68.08330Paweł MarczakLB3222MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
69.10343Waldemar MarczyńskiLB3202ALMAR Zielona Góra
70.09001Marek MatwijewiczLB4230ALMAR Zielona Góra
71.07902Damian MazurakLB5260MOSiR Kostrzyn nad Odrą
72.02346Mirosław MiłaszewiczLB5170GSBS DK Góra
73.02087Marian NieznańskiLB7260MOSiR Kostrzyn nad Odrą
74.02355Jerzy NiśkiewiczLB580GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
75.10366Andrzej NiziałekLB2.5131Spójnia Ośno Lubuskie
76.02358Marek NowakLB464GKS FADOM NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI II
77.02090Tomasz NowakowskiLB555I Love Bridge Constans Kłodawa
78.01536Paweł OfmanLB4121SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
79.02367Bogumił OlszewskiLB5242Sokół II Żary Żagań
80.02093Stanisław OwczarskiLB12220MOSiR Kostrzyn nad Odrą
81.02372Wiesław PastuszkoLB7106WDK Bez Atu Wolsztyn
82.07909Paweł PietrażyckiLB5230ALMAR Zielona Góra
83.02377Roman PileckiLB29ALMAR Zielona Góra
84.02379Bolesław PiotrowiczLB596GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
85.02102Czesław PlachimowiczLB5240MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
86.02105Grzegorz PogodzińskiLB542Spójnia Ośno Lubuskie
87.02390Zygmunt RadekLB5121SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
88.10318Barbara RadomskaLB4143Spójnia Ośno Lubuskie
89.02114Sebastian RawlikLB4260MOSiR Kostrzyn nad Odrą
90.02115Czesław RekretLB492MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
91.02395Krzysztof RogozińskiLB12111MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
92.02398Sławomir RuteckiLB7170GSBS DK Góra
93.02399Jerzy RyndakLB5128GSBS DK Góra
94.13860Zdzisław SarnackiLB238Sokół Żary
95.07914Janusz SidelnikLB374ALMAR Zielona Góra
96.02126Sebastian SimonienkoLB5215Ilanka Rzepin
97.09996Krzysztof SinickiLB4208Sokół II Żary Żagań
98.07915Wiesław SkowronLB412Spójnia Ośno Lubuskie
99.02141Andrzej StefanowiczLB3138I Love Bridge Constans Kłodawa
100.02415Stanisław StefańskiLB5300Sokół II Żary Żagań
101.10364Marek StolarczykLB2.572Spójnia Ośno Lubuskie
102.12416Emilia SzajowskaLB2.540SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
103.02423Halina SzajowskaLB354SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
104.13861Zbigniew SzczęsnyLB2.581Sokół Żary
105.15226Ryszard SzkwarekLB228MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
106.18474Elżbieta Szubert-LicznerskaLB1138Sokół Żary
107.02156Czesław SzymańskiLB3140Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
108.01682Michał SzymkowiakLB4155Spójnia Ośno Lubuskie
109.17284Jacek ŚliwińskiLB1.5111I Love Bridge Constans Kłodawa
110.01692Andrzej TelusLB2.5143Spójnia Ośno Lubuskie
111.02437Bolesław UrbaniakLB3112GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
112.02174Wojciech WaszkowiakLB12260MOSiR Kostrzyn nad Odrą
113.02396Marek Wejchan-RotowiczLB594Sokół Żary
114.19988Henryk WicińskiLB2150Sokół Żary
115.13084Łukasz WieczorekLB3240MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
116.10003Eugeniusz WilniewiecLB596GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
117.02443Wiesław WiśniewskiLB5175SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
118.02445Zbigniew WojdakLB340SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
119.19598Przemysław WojtczakLB1.5165Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
120.09004Konrad WójcikLB4175ALMAR Zielona Góra
121.02449Jan WytrykowskiLB4106Sokół Żary
122.08539Tomasz ZarębskiLB2.567SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
123.05536Maciej ZielendaLB380WDK Bez Atu Wolsztyn
124.10578Sławomir ZubryckiLB4300Sokół II Żary Żagań

Łącznie 17468 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-20 g.23:44:44 (0.3494/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.