Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4726/26011 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* 2. Lubuski Mityng Brydzowy
Turniej Par
maksy
sobota, 10 października 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
63.435327III
III
2.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
60.964623III
III
3.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
59.923920 
 
4.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
59.753216 
 
5.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
57.182613 
 
6.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
57.121910 
 
7.12691
01718
Stanisław Borowiec
Bogumił Wegner
DS
DS
4
12
56.27126 
 
8.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
56.10105 
 
9.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2
4
55.9095 
 
10.11444
11296
Grzegorz Adamski
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
55.2984 
 
11.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
55.1974 
 
12.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
3
54.3563 
 
13.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
SW
9
21
54.2342 
 
14.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
52.0332 
 
15.02335
09004
Jacek Mania
Konrad Wójcik
LB
LB
4
4
51.5721 
 
16.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
50.8511 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
50.6011 
 
18.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
49.8411 
 
19.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
48.4611 
 
20. 
15616
Eugeniusz Pogodziński
Ralf Wollenberg
-
LB
0
1
48.1711 
 
21.20178
18869
Marian Chrzanowski
Dominik Hołyś
DS
DS
0
2
47.6411 
 
22.08166
18392
Renata Dancewicz
Anna Stelmach
MA
SL
7
2
45.4411 
 
23.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
44.5611 
 
24.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0
44.5511 
 
25.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
0
0
44.5011 
 
26.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
43.4211 
 
27.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
43.2811 
 
28.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
2
42.9411 
 
29.15324
07915
Henryk Gayny
Wiesław Skowron
DS
LB
2
4
41.4511 
 
30.20250
21060
Piotr Słomski
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
0
0
38.8511 
 
31.20349
20010
Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
0
0.5
26.9511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 584 punkty PKL, w tym 314 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-02-26 g.08:28:57 (0.2241/72) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.