Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4726/26012 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* 2. Lubuski Mityng Brydzowy
Turniej Par
IMPy
sobota, 10 października 2020r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
38.605729III
III
2.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
38.454824III
III
3.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
37.604020 
 
4.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
SW
9
21
37.333216 
 
5.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
35.762513 
 
6.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
26.53179 
 
7.08166
18392
Renata Dancewicz
Anna Stelmach
MA
SL
7
2
22.09116 
 
8.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
2
19.25105 
 
9.12691
01718
Stanisław Borowiec
Bogumił Wegner
DS
DS
4
12
17.5395 
 
10.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
16.4474 
 
11.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0
12.7063 
 
12.11444
11296
Grzegorz Adamski
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
12.2153 
 
13.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
3
9.2532 
 
14.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
8.6821 
 
15.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
7.4411 
 
16.05059
 
Stanisław Janik
Eugeniusz Pogodziński
LB
-
13
0
3.9211 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
1.0111 
 
18.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
-0.0611 
 
19.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
-5.2511 
 
20.05282
15616
Jerzy Nowak
Ralf Wollenberg
LB
LB
13
1
-12.3811 
 
21.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
-14.4411 
 
22.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
-22.3711 
 
23.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
-33.8311 
 
24.07915
 
Wiesław Skowron
Stefan Stefan
LB
-
4
0
-37.6011 
 
25.20349
20010
Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
0
0.5
-47.4211 
 
26.15324
08859
Henryk Gayny
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
2
7
-51.1711 
 
27.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
-52.1311 
 
28.20178
18869
Marian Chrzanowski
Dominik Hołyś
DS
DS
0
2
-68.1211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 572 punkty PKL, w tym 308 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.15:03:21 (0.2147/66) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.