Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/26129 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
KPZBS liga okręgowa 2019_2020
kpzbs.host4u.pl
wtorek, 30 czerwca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP2108DOL-BY 2 Bydgoszcz
2.18959Wanda Balawender-CzynszKP2139Geochemia Toruń
3.20244Gerard BełkowskiKP071Impas Toruń
4.18499Krzysztof BieniekKP1.548Inwit Toruń
5.16536Anna BorowskaKP1.589WKB Wąbrzeźno
6.09301Jerzy BronisławskiKP5125SBS Radziejów
7.03658Czesław BuryKP4150KJ Plast Bydgoszcz
8.17663Waldemar BuśkoKP1.5117Pogoń Mogilno
9.09446Teodor BykowskiKP142SBS Radziejów
10.18497Krzysztof ChechłowskiKP2144Inwit Toruń
11.18237Janusz ChojnowskiKP1.5111KS Krobia
12.18963Eugeniusz ChudzińskiKP2.5122UKS Gol Brodnica
13.08385Aleksander CzarneckiKP2100WKB Wąbrzeźno
14.19600Krzysztof DembekKP133Eurobac II Nakło
15.18253Bogumił DrewsKP1.572DOL-BY 2 Bydgoszcz
16.18932Krzysztof DzierżakKP1.5133SCPP Toruń
17.18225Marek FarbiszewskiKP162KS Krobia
18.17661Krzysztof FareckiKP1.5117Max Expert Team
19.12089Krzysztof GilKP2118Lotnik Bydgoszcz
20.18964Wiesław GorczewskiKP381UKS Gol Brodnica
21.10899Janusz GorczyńskiKP0.546Geochemia Toruń
22.15399Leszek GozdekKP2.589SP 60 Bydgoszcz
23.15398Lucyna GozdekKP2133SP 60 Bydgoszcz
24.08383Dariusz GóralskiKP3133SCPP Toruń
25.19420Marek GrużewskiKP1.5108DOL-BY 2 Bydgoszcz
26.08377Edward GuziołekKP1.5117Pogoń Mogilno
27.03733Piotr IwanusKP5122UKS Gol Brodnica
28.18226Mirosław JackiewiczKP1.5111KS Krobia
29.18238Jerzy JankowskiKP1.574KS Krobia
30.10897Kazimierz JankowskiKP2.593Geochemia Toruń
31.18933Tomasz JaworskiKP1.5133SCPP Toruń
32.15721Henryk JelińskiKP390DOL-BY 2 Bydgoszcz
33.12046Przemysław KacprzakKP4133SCPP Toruń
34.08250Andrzej KarczewskiKP438KJ Plast Bydgoszcz
35.16325Andrzej KarpińskiKP2133SP 60 Bydgoszcz
36.14474Krzysztof KasprzykKP1117Pogoń Mogilno
37.12859Magdalena KazimierczakKP2.591Max Expert Team
38.18677Andrzej KitaKP1.5139Geochemia Toruń
39.18557Ewa KitaKP2.5139Geochemia Toruń
40.05110Leszek KitaKP3139Geochemia Toruń
41.18558Przemysław KitaKP2.5139Geochemia Toruń
42.18065Lech KobajłoKP1.572DOL-BY 2 Bydgoszcz
43.09455Henryk KomodzińskiKP1111KS Krobia
44.03779Witold KonarzewskiKP394SBS Radziejów
45.18501Jacek KostrzewskiKP2144Inwit Toruń
46.14467Grzegorz KotKP1.5128Dexpol Jeżewo
47.12094Edward KozickiKP1125SBS Radziejów
48.16712Ewa KrakówkaKP225KS Krobia
49.10913Jan KudłaKP1.567Eurobac II Nakło
50.03799Bogumił KupczykKP5122UKS Gol Brodnica
51.03800Elżbieta KupczykKP2122UKS Gol Brodnica
52.11790Janusz KurkowskiKP1.5128Dexpol Jeżewo
53.18255Wiesław KurowskiKP2.5100Omega Brodnica
54.15375Ryszard KurpiosKP272DOL-BY 2 Bydgoszcz
55.15854Mirosław KuśmierekKP281DOL-BY 2 Bydgoszcz
56.16320Małgorzata LipkaKP2.5100Omega Brodnica
57.18143Michał MacKP189SCPP Toruń
58.20242Jerzy MachuraKP071Impas Toruń
59.18934Dariusz MaciejewskiKP144SCPP Toruń
60.16336Włodzimierz MaćkowskiKP2.5133SP 60 Bydgoszcz
61.20417Cezary MiodyńskiKP0.581UKS Gol Brodnica
62.03853Jerzy MisiórskiKP9144Inwit Toruń
63.03855Andrzej MitkaKP494SBS Radziejów
64.20201Piotr MizakKP0.5106Impas Toruń
65.03858Józef MolczyńskiKP2.5100WKB Wąbrzeźno
66.16853Zbigniew MossakowskiKP3108DOL-BY 2 Bydgoszcz
67.18991Ryszard MusielakKP1128Dexpol Jeżewo
68.16231Kazimierz NamysłKP4150Omega Brodnica
69.18224Marek NicewiczKP1.5111KS Krobia
70.12205Marek NiemirKP289WKB Wąbrzeźno
71.15722Karol NowakKP2.5108DOL-BY 2 Bydgoszcz
72.16677Jan NowakowskiKP1.5100Eurobac II Nakło
73.17817Wanda NowickaKP1106Impas Toruń
74.19775Ewa NowińskaKP1150KJ Plast Bydgoszcz
75.19776Roman NowińskiKP1150KJ Plast Bydgoszcz
76.17249Elżbieta OlejnikKP289Singleton KPZBS
77.17250Grzegorz OlejnikKP289Singleton KPZBS
78.12861Maciej OperlejnKP2.5117Max Expert Team
79.18936Witold OrzeszkoKP144SCPP Toruń
80.18961Gerarda OsińskaKP1100WKB Wąbrzeźno
81.03885Józef PalewiczKP4150KJ Plast Bydgoszcz
82.12676Bartłomiej PałubickiKP1.525Eurobac II Nakło
83.18701Marzena PancewiczKP171Impas Toruń
84.16815Zbigniew PełkaKP2100Eurobac II Nakło
85.19011Marian PiaseckiKP1.5139Geochemia Toruń
86.16789Janusz PiwońskiKP2117Max Expert Team
87.12001Jerzy PowaliszKP2.5125SBS Radziejów
88.18259Maria PruchniewskaKP1.5117Max Expert Team
89.14516Tadeusz RakoczyKP2.5142Lotnik Bydgoszcz
90.14475Mieczysław RejniakKP3117Pogoń Mogilno
91.12088Elżbieta RogackaKP247Lotnik Bydgoszcz
92.14515Mieczysław RomanowskiKP2.5142Lotnik Bydgoszcz
93.15161Elżbieta RosenthalKP2118Lotnik Bydgoszcz
94.12002Jerzy RosenthalKP4142Lotnik Bydgoszcz
95.03923Szymon RosowskiKP3115SBS Radziejów
96.18965Jerzy RudzińskiKP2122UKS Gol Brodnica
97.16324Jerzy RypolcKP1.5133SP 60 Bydgoszcz
98.20272Andrzej RzeźniczakKP089WKB Wąbrzeźno
99.18931Michał SamólKP0.589SP 60 Bydgoszcz
100.18938Piotr SikorskiKP1133SCPP Toruń
101.13339Jan SiwczyńskiKP2.5106Impas Toruń
102.18172Marek SkoniecznyKP1.5130Lotnik Bydgoszcz
103.18939Martyna SkulskaKP159SCPP Toruń
104.14465Igor SmykKP3125SBS Radziejów
105.10999Krzysztof StodólnyKP1117Pogoń Mogilno
106.18989Janusz StrześniewskiKP1106Impas Toruń
107.18500Andrzej SturgulewskiKP1.5144Inwit Toruń
108.18700Wiesław SturgulewskiKP1.5144Inwit Toruń
109.19599Włodzimierz SuchodolskiKP183Eurobac II Nakło
110.18080Sylwia SzczepańskaKP1.5100Omega Brodnica
111.14471Krzysztof SzubargaKP2128Dexpol Jeżewo
112.15189Paweł SzubargaKP1.5128Dexpol Jeżewo
113.14473Piotr SzubargaKP2128Dexpol Jeżewo
114.10875Witold ŚwidzińskiKP4150Omega Brodnica
115.03991Jerzy UtnickiKP1.5100WKB Wąbrzeźno
116.13590Jagna WajdaKP1.535Impas Toruń
117.11853Jerzy WawrzyniakKP4142Lotnik Bydgoszcz
118.12669Tomasz WęgrzynowskiKP167Omega Brodnica
119.20116Kazimierz WierzbowskiKP1144Inwit Toruń
120.17819Zbigniew WittKP2150KJ Plast Bydgoszcz
121.04012Andrzej WojnowskiKP3150Omega Brodnica
122.04013Jarosław WojnowskiKP267Omega Brodnica
123.17765Maciej WoropayKP1.5150KJ Plast Bydgoszcz
124.04019Jerzy WróbelKP2.5117Pogoń Mogilno
125.16676Mariusz WróblewiczKP2100Eurobac II Nakło
126.08379Zdzisław ZachwiejaKP3150KJ Plast Bydgoszcz
127.12860Elżbieta ZalewskaKP2.5104Max Expert Team
128.10225Marian ZarembskiKP3100Eurobac II Nakło
129.18960Maciej ZarzykaKP293Geochemia Toruń
130.04032Włodzimierz ŻurawiczKP439Max Expert Team

Łącznie 13880 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.4u.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-03-02 g.08:49:01 (0.3376/143) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.