Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26196 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy - TP2

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20657
20662
Mikołaj Kubiczek
Jakub Ledwoń
SL
SL
0.5
1
66.439
2.20655
12899
Dominika Lucka
Michał Wróbel
SL
SL
1
7
64.518
3.18284
12999
Aleks Bukat
Adam Krysa
DS
PK
2.5
11
63.687
4.07271
20672
Adrian Bakalarz
Natalia Suszanowicz
SL
SL
7
1
61.086
5.20675
20666
Jakub Pietrzak
Mateusz Wołowiec
SL
SL
1
0.5
60.525
6.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
0
5
59.824
7.20668
20642
Emilia Gwóźdź
Kamil Życzkowski
SL
SL
1
1
59.503
8.19830
19843
Wojciech Bąk
Jan Trojak
MA
MP
1.5
1.5
59.262
9.20108
20709
Franciszek Krajewski
Adam Mazur
KP
MP
1
0
58.562
10.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1.5
1.5
57.612
11.21071
19769
Ada Szewc
Ada Żbik
MP
MP
0
0.5
56.982
12.19721
17539
Kacper Kisielewski
Kacper Kuflowski
MP
MP
1.5
3
56.562
13.19280
20133
Kryspin Donder
Franciszek Stężała
SL
ZP
0.5
0.5
54.701
14.19730
18588
Jakub Korzeniowski
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
54.691
15.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
53.511
16.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
0.5
1
53.411
17.20663
20659
Maja Pacholec
Zofia Teper
SL
SL
0.5
0.5
52.591
18.03206
19720
Maciej Janeczko
Antoni Wójtowicz
MP
MP
9
1.5
52.471
19.19884
19885
Maja Homenda
Hanna Necel
MP
MP
0.5
0.5
49.931
20.20078
19733
Kaja Kowal
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
0.5
0.5
48.381
21.19899
20023
Milena Klimiuk
Joanna Massalska
MP
MP
1.5
0.5
48.051
22.20705
20707
Michał Porębski
Stanisław Wadowski
MP
MP
0
0
47.241
23.19719
21070
Emilia Massalska
Hubert Starowicz
MP
MP
1
0
46.531
24.17593
17899
Kinga Kowal
Bartosz Żbik
MP
MP
2
2
46.061
25.17709
17700
Alicja Bigosińska
Julia Chrabąszcz
MP
MP
1
1
45.831
26.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
45.651
27.19718
20706
Ignacy Kotewicz
Jakub Michalski
MP
MP
1
0
43.261
28.20708
19844
Wiktor Nenko-Samborek
Tomasz Trojak
MP
MP
0
0.5
41.201
29.21211
21117
Jakub Kierepka
Franciszek Ślusarczyk
SL
SL
0
0
40.081
30.20507
20418
Marek Księżopolski
Oliwer Rubach
SL
SL
0
0
39.761
31.20414
11673
Oskar Majerowski
Gabriela Stężała
SL
ZP
0
1.5
38.221
32. 
19887
Kinga Gawron
Paulina Kotyras
-
MP
0
0
35.361
33.20702
20792
Alina Klimiuk
Jolanta Kuflowska
MP
MP
0
0.5
32.601
34.21209
21210
Antoni Kierepka
Franciszek Kierepka
SL
SL
0
0
31.721
35. 
 
Aleksandra Mudyna
Aneta Sikorska
-
-
0
0
22.991

Łącznie 150 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-03 g.22:42:04 (0.1693/80) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.