Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26208 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy 2 - TP7

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20662
20680
Jakub Ledwoń
Wojciech Okrzesik
SL
SL
1
1.5
66.588
2.19721
12899
Kacper Kisielewski
Michał Wróbel
MP
SL
1.5
7
65.567
3.12999
18536
Adam Krysa
Jakub Marekwica
PK
SL
11
1.5
58.236
4.18284
20641
Aleks Bukat
Maximilian Szemik
DS
SL
2.5
1
52.985
5.19197
20655
Jakub Gawron
Dominika Lucka
SL
SL
1.5
1
46.344
6.07271
20708
Adrian Bakalarz
Wiktor Nenko-Samborek
SL
MP
7
0
43.073
7.17545
19843
Franciszek Kurlit
Jan Trojak
MP
MP
2.5
1.5
37.612
8.17539
20675
Kacper Kuflowski
Jakub Pietrzak
MP
SL
3
1
33.472
9.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
29.532
10.17700
20672
Julia Chrabąszcz
Natalia Suszanowicz
MP
SL
1
1
29.132
11.20108
18854
Franciszek Krajewski
Natalia Szoka
KP
PD
1
1.5
16.181
12.19830
19899
Wojciech Bąk
Milena Klimiuk
MA
MP
1.5
1.5
12.461
13.03206
18973
Maciej Janeczko
Kryspin Jankowiak
MP
DS
9
1
11.381
14.20078
21199
Kaja Kowal
Konstancja Rydz
MP
WP
0.5
0
2.731
15.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
-3.891
16.21235
20702
Kinga Gawron
Alina Klimiuk
MP
MP
0
0
-4.861
17.18972
18974
Paweł Fassa
Kacper Kowalski
DS
DS
0
0.5
-7.321
18.20668
20676
Emilia Gwóźdź
Iga Szczepańska
SL
SL
1
0
-9.901
19.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
0
0
-10.681
20.20133
21220
Franciszek Stężała
Jadwiga Stężała
ZP
ZP
0.5
0
-12.341
21.21225
17221
Blanka Borcuch
Halina Perkowska
PD
PD
0
1.5
-16.801
22. 
19844
Konrad Piskorz
Tomasz Trojak
-
MP
0
0.5
-18.561
23.21202
21070
Aleksandra Chmielnik
Hubert Starowicz
WP
MP
0
0
-26.191
24.19719
17568
Emilia Massalska
Marianna Pantak
MP
SL
1
1.5
-33.061
25.20678
20684
Emilia Jachna
Mateusz Żarczyński
SL
SL
0
0
-35.971
26.20677
20642
Magdalena Śmiałowicz
Kamil Życzkowski
SL
SL
0
1
-37.801
27.21072
21075
Oliwia Koratkiewicz
Natalia Prasalska
PD
PD
0
0
-38.381
28.21200
21201
Antonina Falana
Maja Kamrowska
WP
WP
0
0
-62.031
29.20170
19759
Adam Stachura
Hubert Stachura
DS
DS
0
0.5
-85.711
30.21243
21244
Julianna Sokołowska
Zofia Sołowiej
DS
DS
0
0
-86.751

Łącznie 122 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-02 g.23:56:22 (0.2593/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.