Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26612 turniej par

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
I Otwarty Turniej Par
piątek, 6 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
66.0437
2.04591
08565
Tadeusz Jakubiak
Lechosław Suszka
PM
PM
5
5
60.5233
3.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
60.4928
4.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
59.3124
5.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
58.1720
6.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
58.0216
7.12154
07725
Mateusz Sobczak
Grzegorz Superson
DS
MP
11
13
56.4612
8.18788
13707
Adam Brodowski
Mirosław Małypan
MP
PM
2
5
55.468
9.06556
04696
Sylwester Cieślak
Antoni Sękowski
MA
PM
12
18
55.007
10.19384
07221
Leszek Ekert
Andrei Kavalenka
PM
WM
3
7
54.636
11.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
54.216
12.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
53.855
13.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
52.714
13.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LB
SL
15
13
52.714
15.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
52.293
16.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
51.462
17.05242
04665
Ewa Knapik
Kazimierz Omernik
WP
PM
5
21
51.252
18.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
50.211
19.07341
18392
Ireneusz Kowalczyk
Anna Stelmach
SL
SL
21
2
49.521
20.15352
15858
Michał Maszenda
Iwona Zielińska
MA
MA
4
3
49.211
21.11573
12253
Piotr Kazub
Jerzy Kozyczkowski
LD
ZP
4
11
48.791
22.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
2
48.651
23.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
48.131
24.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
5
47.961
25.18645
20797
Ewa Morawska
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
47.291
25.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1
19
47.291
27.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
45.561
28.05635
04411
Bogusław Jakóbczyk
Zbigniew Prasek
LD
PM
5
5
44.941
29.10355
15803
Bartłomiej Gierz
Monika Suchodolska
PM
PM
0.5
4
42.921
30.06313
14090
Adam Amrozy
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
4
42.401
31.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
40.521
32.17921
18666
Józef Bugajewski
Dominik Gulgowski
WP
PM
2
0
40.251
33.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
39.901
34.15032
10019
Rafał Maszenda
Maryla Zdrojewska
MA
MA
4
2
37.961
35.18063
21417
Robert Grisdale
Sebastian Grisdale
PM
PM
1
0
35.151

Łącznie 470 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:15:29 (0.2395/80) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.