Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5206/26725 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Wrzesień 2021
Pomorski WZBS
Regionalny Kongres pamięci Jerzego Komorowskiego

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.06488Wiesław AndrukPM96
2.01056Grażyna BlechWM1.54
3.15700Barbara BorosPM2.53
4.04536Marek BorosPM51
5.04540Rafał BownikPM719
6.16719Janina BuszmanPM22
7.17344Krzysztof ChełstowskiPM2.51
8.18347Lidia ChłądPM2.51
9.06539Robert ChmielakMA730
10.18479Magdalena CzajkowskaMA2.530
11.16187Krzysztof CzapczykPM414
12.10463Jerzy DługołęckiLD531
13. Mieczysław GajakMA012
14. Elżbieta GańczarczykPM03
15.14430Teresa GórkiewiczPM33
16.04438Alina GudeckaWM2.52
17.20067Ewa JaworskaPM03
18.13800Jarosław JaworskiPM2.53
19.16130Jerzy KajzerPM519
20.19450Janusz KarczewskiPM1.51
21.04618Wiesława KasperekPM519
22. Halina KopećMA01
23. Krzysztof KopećMA01
24.14845Robert KrawczykPM516
25.04325Lucyna KrutelewiczWM42
26.04627Jacek KuśmierzPM55
27.04341Jan LechPM53
28.04632Jacek LewPM1531
29.16784Władysław ŁobaczPM419
30.19556Dorota MalecPM13
31.06014Adam MałdykZP439
32.13707Mirosław MałypanPM54
33.17730Janusz MenkinaPM01
34.16727Dariusz MilewskiPM2.528
35.18272Dorota NiewińskaPM1.51
36.18273Waldemar NiewińskiPM1.51
37.16708Agata NowiczPM21
38.04665Kazimierz OmernikPM2144
39.04670Mariusz PaterPM1112
40. Czesław PertkiewiczPM02
41.04677Barbara PietruszkaWM24
42.15194Halina PodleckaWM22
43.04686Janusz PrzybyszewskiPM1121
44.06872Kazimierz PuczyńskiMA1331
45.10318Barbara RadomskaLB412
46.12562Krystyna RogalaPM2.53
47. Alicja RosikońSL04
48. Ewa RosikońSL02
49.16282Władysław RosikońSL24
50.06079Grzegorz RybackiZP739
51. Danuta SamujłłoLD02
52.05802Mirosław SamujłłoLD112
53.04696Antoni SękowskiPM1828
54.04700Mieczysław SmugałaPM31
55.04701Jan StaniszewskiPM51
56.15802Adam SuchodolskiPM516
57.11195Tadeusz SumPK1.52
58.08565Lechosław SuszkaPM512
59.19391Barbara TumaPM1.51
60.19390Krzysztof TumaPM11
61.04737Elżbieta WesołowskaPM95
62.17018Iwona WróblewskaMA2.52
63.17017Piotr WróblewskiMA32
64.04748Andrzej WyborskiPM712
65.04755Danuta ŻabickaPM712

Łącznie 642 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.gda.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:24:39 (0.2764/75) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.