Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5123/27168 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Budimex 63. Mistrzostwa Polski Par Open
MP Par Open - Finał
sobota, 11 grudnia 2021r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
MA
7
21
58.74500M
M
2.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
57.14400M
M
3.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
55.48320I
I
4.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
KP
MA
17
18
55.24250I
I
5.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
54.92200I
I
6.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
54.84180I
I
7.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
54.81170II
II
8.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
54.15160II
II
9.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
53.26146II
II
10.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
7
9
52.83131II
II
11.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
52.09117II
II
12.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
MA
7
17
51.88103II
II
13.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
51.6588 
 
14.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
SL
LD
13
4
51.1474 
 
15.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
50.8859 
 
16.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
50.8252 
 
17.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
50.5150 
 
18.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
50.3547 
 
19.03807
06341
Tomasz Latos
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
50.1645 
 
20.03423
07869
Marek Pieczka
Sławomir Zawiślak
SL
SL
11
21
49.9142 
 
21.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
49.3440 
 
22.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
11
13
49.1237 
 
23.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
48.3735 
 
24.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
48.3333 
 
25.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
48.1230 
 
26.04250
04842
Bogusław Gierulski
Leszek Sztyrak
WM
WM
21
19
47.7728 
 
27.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
47.6025 
 
28.04198
05856
Adolf Bocheński
Piotr Walczak
WM
SW
13
21
47.5523 
 
29.09549
07431
Maciej Bielawski
Marek Witek
DS
SW
13
21
46.9320 
 
30.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
46.8918 
 
31.04535
04707
Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
SW
PM
17
15
46.5915 
 
32.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
PM
PM
24
15
46.0213 
 
33.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
44.2510 
 
34.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
43.878 
 
35.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
38.645 
 
36.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
25.853 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6954 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/gppmpp/mpp/1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-24 g.13:20:00 (0.2080/82) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.