Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5262/27257 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Grudzień 2021
Pomorski WZBS
Okręgowe Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.10790Grzegorz AntoszPM32
2.14230Adam BetlińskiPM438
3.18625Krzysztof BoniekPM1.516
4.04545Roman BudzikPM132
5. Walentyna BugłakPM11
6. Kazimiera BuńkowskaPM01
7.08541Mirosław CałkaPM313
8. Wojciech ChileckiPM11
9.04771Jan CzeczotkoPM31
10.04774Zdzisław DrewniakPM41
11.04775Karina DrobiniakPM517
12. Leszek DuniaPM12
13.04772Bogusław DykPM1234
14.13358Łukasz GackowskiPM219
15.04780Grzegorz GanPM455
16.10798Kazimierz GierulskiPM438
17.12262Radosław KmiecikPM326
18.04797Ryszard KonopkaPM1212
19.04798Mirosław KopowskiPM1261
20. Helena KornelukPM01
21. Wanda KorzeniewskaPM02
22. Lech KorzeniewskiPM02
23. Lucyna KoszutowskaPM06
24. Adam KoszutowskiPM03
25. Piotr KoszutowskiPM01
26.04806Jan LangePM437
27.10809Ryszard LeśniewskiPM913
28.04809Wojciech LewandowskiPM440
29.15850Stefan LipińskiPM0.52
30. Elżbieta LonskaPM01
31. Stanisław ŁachPM01
32. Kamila MarkiewiczPM015
33.04818Krzysztof MaterekPM310
34.04820Wiesław MączkowskiPM1249
35.09679Krzysztof MeyerPM456
36.11809Krzysztof MielnikPM940
37.12802Mariusz PankiewiczPM49
38.13841Marek ParolPM442
39.04824Andrzej PawelecPM35
40.04825Małgorzata PawelecPM316
41.11810Stefan PawlętyPM2.53
42.04829Marek PietrzakPM556
43.04831Tadeusz PodbielskiPM34
44.04833Andrzej PrusińskiPM41
45. Wiesław RudnickiPM413
46. Zbigniew RychłyPM2.52
47. Anna Rychły-LipińskaPM01
48. Stanisław SawickiPM013
49. Izabela SorokaPM02
50. Artur SurułoPM02
51. Jacek SzczechowiczPM0.51
52. Sabina SzczechowiczPM11
53.04843Anna SzrancPM211
54. Jerzy SzulcPM01
55.04848Maria TomczewskaPM740
56.19391Barbara TumaPM1.56
57.19390Krzysztof TumaPM16
58. Małgorzata TurowskaPM02
59. Janusz UrazPM0.53
60. Jerzy WandzelPM01
61. Krystyna WandzelPM02
62. Teresa WiśniewskaPM02
63.13359Dominika WołyńskaPM1.527
64.10983Grzegorz ZborowskiPM513
65.04854Kazimierz ZelgaPM1147

Łącznie 951 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.06:48:13 (0.2058/75) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.