Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5678/27582 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów 2022 (1)
VII Memoriał Krzysztofa Bądera - GPPT
piątek, 11 marca 2022r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.10450
08195
06795
09643
Jacek Dmowski
Dariusz Kowalski
Ewa Miszewska
Tomasz Sielicki
DS
MA
DS
MA
13
21
19
9
71.43374
2.04842
08950
12272
17030
Leszek Sztyrak
Iwona Czajka
Anna Makarewicz
Anna Zaręba
WM
MA
MA
MA
19
9
5
4
-71.43310
3.04405
04198
04303
04431
Krzysztof Pikus
Adolf Bocheński
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
WM
WM
19
13
21
18
-26.06254
4.04735
04535
04588
04665
04699
04751
Wacław Wejknis
Dariusz Bogucki
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
SW
PM
PM
PM
PM
17
17
18
21
19
11
-10.46198
5.21315
06706
21314
07242
Jelena Alfejeva
Apolinary Kowalski
Karlis Rubins
Vytautas Vainikonis
MA
WM
MA
WM
0.5
24
1
17
17.50142
6.04360
08593
12129
07563
08388
Mirosław Makatrewicz
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
WM
WM
WM
13
9
9
7
4
-17.5086
7.06554
05611
09357
05732
07099
12154
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Arkadiusz Majcher
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
Mateusz Sobczak
DS
DS
MA
WP
WP
DS
19
21
13
18
9
13
1.7068
8.06621
06620
06716
07000
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WM
WM
WP
WP
15
17
7
12
-1.7058
9.20076
04067
07215
07246
09763
16829
Marek Nazarko
Tomasz Bliński
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
2
7
11
13
5
7
96.3048
10.14783
01318
08979
14782
Patryk Patreuha
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Jakub Patreuha
DS
DS
DS
DS
9
24
24
7
90.4039
11.02966
08283
02934
11319
Stanisław Pająk
Andrzej Iwański
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SW
SW
SL
SW
15
13
19
21
83.5129
12.07109
05574
05670
06802
Jerzy Ronke
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Kozikowski
Tomasz Modrzejewski
LD
LB
LD
LD
13
15
15
11
83.1520
13.11928
06512
17082
06513
Krystian Dowolski
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Maria Boczar
MA
MA
MA
MA
5
5
5
5
79.8410
14.02519
08166
04242
11296
06085
07849
Bartosz Matras
Renata Dancewicz
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
Bogdan Szulejewski
LU
MA
PM
OP
ZP
KP
9
7
18
7
11
21
65.411
15.15511
16544
10209
11903
09755
Kacper Kopka
Hanna Ciuńczyk
Igor Łosiewicz
Paweł Szymaszczyk
Łukasz Witkowski
MA
MA
MA
MA
SW
7
3
9
11
15
99.641
16.15595
01345
09138
06909
05423
Maciej Dąbrowski
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
Jeremi Stępiński
OP
OP
MA
MA
OP
11
7
17
21
19
86.591
17.17167
17721
13438
12123
Tomasz Kiełbasa
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
MA
MA
7
5
13
9
82.361
18.13709
04762
04111
09550
Grzegorz Głasek
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Jakub Wojcieszek
SW
SW
SW
WP
11
21
21
17
67.611
19.04682
04547
07794
08119
Jacek Piotrowski
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
12
18
11
12
66.691
20.07572
04427
04463
04509
Ireneusz Jagielski
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
WM
WM
7
7
9
9
52.001
21.11809
13364
06923
15477
Krzysztof Mielnik
Adam Lonski
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
PM
PM
9
7
7
7
100.001
22.02806
17155
06382
06973
Wojciech Strzemecki
Sławomir Bąk
Maciej Dobrzyński
Piotr Tuszyński
SW
MA
SW
PM
21
5
7
24
81.461
23.07431
12127
07190
04602
Marek Witek
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
SW
PM
PM
PM
21
7
13
18
75.551
24. 
 
 
 
Edgars Olla
Martins Balodis
Elizaveta Gavrilova
Nauris Pelsis
LVA
LVA
LVA
LVA
6
6
6
6
67.601
25.04187
04350
04435
04497
Tadeusz Banach
Jarosław Łosiak
Jan Romot
Mirosław Wilga
WM
WM
WM
WM
7
11
11
5
57.831
26.12573
16765
12571
12574
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
Włodzimierz Wasielewski
Waldemar Wnuk
PM
PM
PM
PM
3
2.5
2.5
2.5
30.641

Łącznie 7314 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/lubomino/t/6/index.html#000OO000097007001000000000

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:55:45 (0.3059/125) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.