Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5594/27583 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

4. Mityng w Lubominie
OTP** IV Memoriał Zbigniewa Zemanowicza - cav. uśr.
niedziela, 13 marca 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
13
9
71.77144
2.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
63.83133
3.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
63.81123
4.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
59.39114
5.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
51.49105
6.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
47.6895
7.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
SW
19
21
45.2886
8.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
DS
13
13
39.8177
9.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
7
39.6868
10.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
37.7259
11.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
9
4
37.1849
12.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
4
9
36.7540
13.06706
07242
Apolinary Kowalski
Vytautas Vainikonis
WM
WM
24
17
36.4531
14.13709
09550
Grzegorz Głasek
Jakub Wojcieszek
SW
WP
11
17
33.5428
15.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
2
7
32.1026
16.07283
04396
Jarosław Figlus
Krzysztof Pakuła
SL
WM
13
9
31.7825
17.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
9
31.5623
18.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
29.4422
19.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
OP
ZP
7
11
29.0420
20.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
7
22.3919
21.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
21.9717
22.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
21.7315
23.21315
21314
Jelena Alfejeva
Karlis Rubins
MA
MA
0.5
1
18.1214
24.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
16.4412
25.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
15.0211
26.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
13.609
27.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LB
LD
15
11
11.948
28.04242
02519
Andrzej Fronczak
Bartosz Matras
PM
LU
18
9
10.566
29.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
5.984
30.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
2.883
31.04660
04829
Marek Niesłuchowski
Marek Pietrzak
PM
PM
7
5
1.211
32.01143
01163
Zbigniew Pękala
Andrzej Skoczylas
WM
WM
1
1.5
0.951
33.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
5
-0.081
34.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
-4.831
35.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
-5.791
36.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
-8.041
37.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
-8.351
38.04427
09037
Edmund Reczuga
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
-9.651
39.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SW
7
21
-9.651
40.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
3
3
-10.501
41.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
PM
5
24
-11.321
42.15595
15511
Maciej Dąbrowski
Kacper Kopka
OP
MA
11
7
-12.111
43. 
 
Martins Balodis
Nauris Pelsis
LVA
LVA
6
6
-12.841
44.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
SW
PM
17
11
-19.301
45. 
 
Elizaveta Gavrilova
Edgars Olla
LVA
LVA
6
6
-19.911
46.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
-20.881
47.04344
04402
Marek Lichocki
Ryszard Pichla
WM
WM
12
7
-24.441
48.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
-25.721
49.07577
04261
Marek Cielecki
Lech Grabski
WM
WM
5
7
-27.021
50.01139
01169
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
WM
WM
1
2
-27.881
51.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
13
18
-35.001
52.01218
04506
Andrzej Szyc
Regina Wołek
WM
WM
1
3
-39.651
53.04350
04497
Jarosław Łosiak
Mirosław Wilga
WM
WM
11
5
-40.611
54.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
-45.681
55.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
-49.271
56.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2.5
2.5
-52.711
57.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
-59.831
58.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
1.5
1.5
-60.011
59.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
-72.181
60.03829
08565
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
PM
PM
9
5
-74.161
61. 
02202
Marek Czapliński
Anna Dworakowska
-
WM
0
1.5
-106.691

Łącznie 2834 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/lubomino/p/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:33:08 (0.2848/132) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.