Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5449/27747 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Mityng Łuczniczka
OTP** - Memoriał Arcymistrza Międzynarodowego Jarosława Michałowskiego
sobota, 23 kwietnia 2022r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
5
62.639548
2.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
62.568844
3.10898
11789
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
KP
KP
5
5
58.938241
4.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
OP
SL
17
5
58.677739
5.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
58.007136
6.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
18
57.556533
7.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
57.086030
8.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
3
3
56.335427
9.03821
07902
Maciej Łaniewski
Damian Mazurak
KP
LB
7
5
56.274925
10.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
56.104322
11.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
55.993719
12.03822
02114
Lech Łaniewski
Sebastian Rawlik
KP
LB
13
5
55.593216
13.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
55.512613
14.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LB
SW
15
21
55.312111
15.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
55.111910
16.10095
07725
Paweł Miechowicz
Grzegorz Superson
LU
SL
17
13
55.03189
17.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
54.58179
18.09764
20047
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
KP
KP
7
3
54.24168
19.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
4
9
53.55158
20.05059
03920
Stanisław Janik
Grzegorz Rojewski
ZP
KP
13
13
53.45147
21.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
53.12137
22.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
53.06126
23.17819
08379
Zbigniew Witt
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
2
4
52.78116
24.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
52.71105
25.08117
03807
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
PM
MA
19
9
52.0895
26.19420
21647
Marek Grużewski
Krzysztof Ruprik
KP
KP
2
1.5
51.8284
27.03761
03788
Waldemar Kamiński
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
7
9
51.8074
28.12983
04399
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
PM
PM
5
5
51.6063
29.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
7
51.3753
30.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
MA
SW
18
17
51.2942
31.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
KP
13
21
51.2532
32.04242
02519
Andrzej Fronczak
Bartosz Matras
PM
LU
18
9
51.1821
33.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
51.1111
34.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
50.8211
35.03861
11296
Leszek Moszczyński
Artur Pomarański
LB
OP
7
7
50.7511
36.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SW
7
21
50.4711
37.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
49.8411
38.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
MA
SW
19
21
49.5311
39.03867
03999
Jan Nawrocki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
9
5
49.3511
40.11551
11550
Grzegorz Jarząbek
Piotr Marcinowski
MA
DS
5
13
49.2111
41.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
48.7611
42.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
48.4411
43.06488
13707
Wiesław Andruk
Mirosław Małypan
PM
PM
9
5
48.2911
44.03724
03529
Leszek Hejne
Jacek Szczerbowski
KP
SL
7
9
48.2511
45.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
47.6311
46.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
47.4211
47.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
46.9211
48.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
46.4011
49.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
3
3
46.3711
50.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
46.3311
51.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
9
46.1311
52.19386
13339
Andrzej Ciechacki
Jan Siwczyński
KP
KP
2.5
2.5
46.1211
53.13003
04829
Mariusz Bielski
Marek Pietrzak
KP
PM
5
5
45.9911
54.16336
15722
Włodzimierz Maćkowski
Karol Nowak
KP
KP
2.5
3
45.3111
55.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
2.5
17
45.2311
56.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1.5
3
44.8311
57.14956
03954
Wiesław Pytliński
Maciej Sukniak
KP
KP
2
4
44.5911
58.16712
20201
Ewa Krakówka
Piotr Mizak
KP
KP
2.5
1.5
44.5211
59.04602
10354
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Przybielski
PM
PM
18
4
43.8011
60.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
2
2
41.0311
61.19063
03744
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Andrzej Jarmużek
KP
KP
2.5
4
38.6811
62.21889
21888
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
KP
KP
0
0
37.9311
63.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
2
2
37.6411
64.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
4
5
36.1711
65.12859
18259
Magdalena Kazimierczak
Maria Pruchniewska
KP
KP
2.5
2
36.0411
66.10222
12676
Włodzimierz Heymann
Bartłomiej Pałubicki
KP
KP
4
1.5
34.9011

Łącznie 2046 punktów PKL, w tym 1074 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2022/Luczniczka/memorial/W-lucz22mem.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:58:00 (0.3441/142) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.