Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5578/27766 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Teamów Mikstowych
Mistrzostwa Polski Teamów Mikstowych
niedziela, 1 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.13412
13438
13060
05859
Zuzanna Moszczyńska
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
Artur Wasiak
MA
MA
MA
MA
7
13
5
12
12.1215075
2.14783
01223
12320
01318
06658
04852
Patryk Patreuha
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
Stanisław Gołębiowski
Jacek Kalita
Marta Sikora
DS
DS
DS
DS
SW
PM
9
19
9
24
24
5
-12.1211658
3.04922
08485
10450
07815
06795
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Jacek Dmowski
Lena Leszczyńska
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
ZP
ZP
DS
ZP
DS
SL
19
15
13
9
19
21
35.908643
4.12899
15120
12634
03960
Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
SL
SL
KP
MA
9
7
5
18
-35.905528
5.06341
08117
03807
14728
18760
17030
Grzegorz Narkiewicz
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
Kamil Nowak
Joanna Zalewska
Anna Zaręba
MA
PM
MA
SW
MA
MA
24
19
9
15
4
4
-6.862915
6.15621
 
 
21042
12272
01865
Tomasz Gotard
Stefan Georgiev
Draga Georgieva
Barbara Gotard
Anna Makarewicz
Andrzej Pawlak
PM
BGR
BGR
PM
MA
OP
21
6
6
1.5
5
17
-0.502412
7.06620
07782
06621
10793
Igor Grzejdziak
Piotr Butryn
Sabina Grzejdziak
Natalia Sakowska
WM
MA
WM
MA
17
15
15
15
-1.371910
8.07000
06716
01483
01705
Tomasz Wnuk
Anna Kręglewska-Wnuk
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
WP
WP
DS
DS
12
7
9
9
-8.79147
9.12450
19926
07052
20167
Katarzyna Dufrat
Jacek Barski
Edmund Czubak
Magdalena Judek
PM
DS
MA
MA
19
2
11
1.5
80.0684
10.04887
18645
05374
12362
Olech Bestrzyński
Ewa Morawska
Cezary Serek
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
WP
WP
17
2.5
17
7
79.9732
11.09755
16544
08950
04842
Łukasz Witkowski
Hanna Ciuńczyk
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
SW
MA
MA
WM
15
3
9
19
79.0911
12.03644
08166
10217
07849
Adam Błachnio
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
Bogdan Szulejewski
KP
MA
MA
KP
13
7
7
21
77.1811
13. 
 
 
 
Egons Lavendelis
Ilze Andersone
Uldis Bethers
Liga Brikmane
LVA
LVA
LVA
LVA
6
6
6
6
76.1911
14.06540
14420
09138
06909
Bartosz Chmurski
Igor Chalupec
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
MA
MA
MA
MA
24
5
17
21
74.5611
15.06802
07090
04823
18890
Tomasz Modrzejewski
Anna Kowalska
Małgorzata Sawicka
Vasil Valchev
LD
LD
KP
SL
11
13
18
5
74.3411
16.04848
17916
07221
20655
Maria Tomczewska
Kajetan Gościański
Andrei Kavalenka
Dominika Lucka
PM
WP
WM
SL
7
2.5
7
2
70.1711
17.13941
18354
09360
12123
16637
Piotr Łukianiuk
Małgorzata Buduła
Monika Maksymiuk
Mateusz Stępiński
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
MA
2.5
3
3
11
2.5
60.6111
18.16736
20136
20304
20140
Paweł Kańduła
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
LB
LB
1
1.5
1.5
1
57.0911
19.01822
12176
16217
11296
Andrzej Jurkiewicz
Aneta Buze
Patrycja Krupnik
Artur Pomarański
OP
ZP
DS
OP
4
5
2
7
56.7711

Łącznie 2563 punkty PKL, w tym 1309 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/poznan/t/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.16:42:52 (0.2522/95) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.