Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5624/27828 turniej par

szczegóły imprezy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (edycja wiosenna - maksy)
MMM na maksy strefa CE
Warszawa
środa, 20 kwietnia 2022r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.21141
19397
Aleksandra Bąk
Maja Trojańska
MA
MA
1
1.5
74.535
2.20296
20300
Jacek Gola
Michał Jeśmanowicz
MA
MA
0.5
0.5
70.365
3.19783
19784
Dominik Wrzesiński
Mateusz Wrzesiński
MA
MA
1.5
1.5
67.824
4.19810
19789
Bartłomiej Gala
Julia Gala
MA
MA
1.5
1
67.164
5.21321
21324
Bartosz Rybak
Maksymilian Stępniak
MA
MA
0.5
0
65.343
6.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
0.5
0.5
64.793
7.20299
20301
Wojciech Jałtoszuk
Tymoteusz Sidor
MA
MA
0
0.5
60.722
8.19362
21318
Maciej Godlewski
Anna Piechucka
MA
MA
1
0
58.271
9.19804
19839
Tymoteusz Bodzioch
Krzysztof Wojno
MA
MA
1
1
56.551
10.21374
21373
Maciej Bobowski
Szymon Koc
PD
PD
0
0
55.811
11.21326
21323
Łukasz Dąbrowski
Piotr Karaś
MA
MA
0
0
55.381
12.19803
19785
Zuzanna Bobryk
Maja Jakubiak
MA
MA
1
1
54.481
13.21465
21365
Wiktoria Foryś
Szymon Pancewicz
MA
MA
0
0
53.371
14.21464
21473
Barbara Kotowska
Weronika Miszczuk
MA
MA
0
0
53.041
15.20711
21458
Milena Lasota
Milena Makohon
MA
MA
0.5
0
52.091
16.19361
19364
Wiktoria Ciura
Martyna Gmurek
MA
MA
1
1
51.321
17.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
1
1
50.331
18.19787
19797
Lena Kopowicz
Miłosz Kunicki
MA
MA
1
1
48.331
19.21729
21902
Wojciech Domagała
Igor Wojciechowski
MA
MA
0
0
47.301
20.21728
21727
Gabriela Jenkins
Julia Jenkins
MA
MA
0
0
45.691
21.21809
21808
Piotr Kołodziejczyk
Wiktor Salamon
MA
MA
0
0
45.651
22.22024
21462
Piotr Jachimowicz
Jerzy Kontkiewicz
MA
MA
0
0
44.571
23.19956
21449
Lena Gil
Aniela Hulanicka
MA
MA
0
0
43.221
24.21982
21981
Jakub Adamczak
Łukasz Roman
MA
MA
0
0
42.341
25.22000
21978
Julia Górska
Władysław Żurakowski
MA
MA
0
0
39.631
26.21765
21901
Karolina Miszczuk
Zuzanna Nieżurawska
MA
MA
0
0
39.541
27.21812
21825
Ignacy Konarski
Miłosz Słoma
MA
MA
0
0
39.501
28.21692
21639
Mikołaj Hulanicki
Tymon Matysiak
MA
MA
0
0
38.851
29.22025
21980
Maria Hołowacz
Zofia Hołowacz
MA
MA
0
0
38.771
30.22031
22027
Adam Kozicki
Julian Lewański
MA
MA
0
0
37.801
30.21814
21811
Filip Jakubowski
Adam Karaś
MA
MA
0
0
37.801
32.21948
22033
Konrad Wierzbicki
Maja Wojtowicz
MA
MA
0
0
36.331
33.21333
22026
Michał Orlicki
Jakub Wolborski
MA
MA
0
0
34.861
34.21983
21810
Konstanty Albrycht
Łukasz Kościk
MA
MA
0
0
29.491

Łącznie 106 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/oom/eliminacje/ce/mmm/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:35:04 (0.2216/78) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.