Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5420/27893 turniej par

szczegóły imprezy

43. Błękitna Wstęga Odry
Turniej Młodzieży Szkolnej
piątek, 20 maja 2022r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20446
20450
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1
71.675
2.21114
21839
Jakub Ciura
Radosław Filiński
DS
DS
0
0
68.805
3.21747
21738
Antoine Farine
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
0
0
68.484
4.17775
18975
Maciej Betliński
Jan Kuciapski
DS
DS
2.5
1
65.564
5.19857
20268
Daria Bartkiewicz
Paweł Odrzywół
DS
DS
1
1
64.193
6.17386
20270
Wojciech Potapczyk
Konrad Wójcik
DS
DS
1.5
1
63.713
7.20325
20958
Łukasz Janicki
Maciej Kozłowski
DS
DS
0
0
57.852
8.21858
 
Stanisław Kołodziejek
Jeremiasz Preiss
DS
-
0
0
57.632
9.21841
21846
Igor Nowicki
Jakub Świątczak
DS
DS
0
0
57.391
10.20457
20454
Aleksandra Imioła
Maja Skowrońska
WP
WP
1
1
57.301
11.21088
20436
Paweł Argasiński
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0
57.201
12.20371
15312
Filip Fassa
Mirosława Stachura
DS
DS
0
1
57.021
13.20798
20444
Emilia Szymańska
Alicja Wendt
WP
WP
0.5
0
56.281
14.21644
21745
Mateusz Kopaszewski
Kamil Lipkowski
WP
WP
0
0
56.181
15.18383
18355
Wiktoria Bilińska
Joanna Suwaj
DS
DS
0.5
0.5
56.071
16.21840
21845
Lena Dogiel
Paulina Żeleźnik
DS
DS
0
0
55.311
17.21924
21884
Ewa Leśniak
Mateusz Smerd
DS
DS
0
0
55.211
18.20014
17787
Oliwia Siczek
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
0.5
1.5
54.521
19.21843
21842
Julia Jasiura
Amelia Wawszczak
DS
DS
0
0
52.071
20.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1.5
50.311
21.21885
21886
Maksymilian Majer
Bartosz Tarnowski
DS
DS
0
0
49.511
22.21118
19545
Amelia Moszumańska-Krupej
Nina Przybylska
DS
DS
0.5
1
48.771
23.22036
22037
Alicja Bober
Aleksandra Ciaciek
DS
DS
0
0
47.271
24.21158
19531
Gabriel Kozina
Iga Przybylska
DS
DS
0
0.5
46.681
25.22038
19219
Krzysztof Deberny
Michał Psiuch
DS
DS
0
0
45.831
26.21151
21164
Michalina Barbarowicz
Maja Schroeder
DS
DS
0
0
45.731
27.21646
20440
Kamil Grzybek
Mateusz Schilling
DS
DS
0
0
42.401
28.22035
22041
Karol Blatkiewicz
Patryk Szostok
DS
DS
0
0
41.311
29.21748
21573
Jagoda Jodłowska
Zofia Zaprzalska
WP
WP
0
0
39.481
30.21159
21160
Patryk Królikowski
Antoni Krzyżanowski
DS
DS
0
0
38.261
31.20568
21932
Nikodem Kodzik
Alicja Żółkiewska
DS
DS
0
0
38.151
32.22016
21844
Jan Maciejewski
Karol Siciński
DS
DS
0
0
35.561
33. 
21163
K. Obuchowicz
Nikodem Pytel
-
DS
0
0
34.761
34.21152
21157
Sebastian Janicki
Mateusz Kobus
DS
DS
0
0
34.541
35.21156
21166
Kajetan Kęska
Weronika Stawniak
DS
DS
0
0
33.651
36.21855
19759
Emilia Berezowska
Hubert Stachura
DS
DS
0
1
33.411
37.21726
22043
Janusz Górny
Emil Mik
DS
DS
0
0
22.721

Łącznie 114 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:01:10 (0.2573/84) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.