Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5467/28004 turniej par

szczegóły imprezy

35. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par OPEN - Szkoły Podstawowe
czwartek, 16 czerwca 2022r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.19721
20706
Kacper Kisielewski
Jakub Michalski
MP
MP
2
2
233.3260
2.19911
21053
Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
1.5
1.5
222.4851
3.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
0.5
1
216.5744
4.20830
19915
Szymon Grabala
Milena Smoleń
PM
PM
1.5
1.5
211.2636
5.19857
20268
Daria Bartkiewicz
Paweł Odrzywół
DS
DS
1
1
210.8028
6.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
2
2
201.1720
7.19719
19844
Emilia Massalska
Tomasz Trojak
MP
MP
2
1.5
198.7212
8.21209
20707
Antoni Kierepka
Stanisław Wadowski
SL
MP
0.5
1
190.4311
9.21048
20736
Adam Nagórny
Marlena Smoleń
PM
PM
1
1.5
181.6610
10.17386
20270
Wojciech Potapczyk
Konrad Wójcik
DS
DS
1.5
1
180.648
11.20106
20102
Julia Antczak
Martyna Dorszewska
KP
KP
0.5
1
163.157
12.20865
20170
Klara Kozłowska
Adam Stachura
MP
MP
1
1
161.376
13.21433
21434
Weronika Romańska
Karolina Stępkowska
MP
MP
0.5
0.5
577.834
14.21405
21449
Mikołaj Chmielewski
Aniela Hulanicka
MP
MA
1
0
575.033
15.20418
20420
Oliwer Rubach
Zuzanna Sobota
SL
SL
1
0.5
558.242
16.19280
20507
Kryspin Donder
Marek Księżopolski
SL
SL
1
0.5
557.971
17.19545
19532
Nina Przybylska
Adrian Sinicki
DS
DS
1
0.5
531.571
18.20095
20088
Marta Piątkowska
Oliwia Wróblewska
KP
KP
0.5
0.5
525.731
19.20023
21482
Joanna Massalska
Aleksandra Mudyna
MP
MP
1
0
518.451
20.21156
19531
Kajetan Kęska
Iga Przybylska
DS
DS
0
0.5
515.881
21.21349
21350
Jan Zieleniewski
Stanisław Zieleniewski
MP
MP
0
0
509.711
22.21880
21431
Błażej Mróz
Krzysztof Ziętarski
MP
MP
0
0.5
504.151
23.21205
21189
Nikodem Pasek
Marcin Staniak
PM
PM
0.5
1
497.551
24.21285
21284
Olgierd Brylski
Stanisław Psuty
KP
KP
0
0
493.021
25.21804
21946
Jakub Gołaszewski
Szymon Lilla
PM
PM
0
0
487.241
26.21831
21564
Łucja Augustyniak
Julia Ziętarska
MP
MP
0
0
457.181
27.21847
21960
Antonina Chmielewska
Jan Migo
MP
MP
0
0
400.241
28.21435
21951
Michał Stępkowski
Adam Wieciech
MP
MP
0.5
0
394.361
29.21118
21164
Amelia Moszumańska-Krupej
Maja Schroeder
DS
DS
0.5
0
368.101
30.21409
21935
Wojciech Bąk
Olaf Piwoń
SL
SL
0
0
307.711

Łącznie 634 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:07:49 (0.2391/70) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.