Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5467/28006 turniej teamów

szczegóły imprezy

35. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Teamów - Szkoły Podstawowe
piątek, 17 czerwca 2022r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.19911
20830
21053
19915
Antoni Byliński
Szymon Grabala
Szymon Jędrzejewski
Milena Smoleń
PM
PM
PM
PM
1.5
1.5
1.5
1.5
23.8975
2.20736
20298
21048
20302
Marlena Smoleń
Jan Izwantowski
Adam Nagórny
Wojciech Tokarski
PM
MA
PM
MA
1.5
0.5
1
1
-23.8954
3.19721
18284
19899
20706
Kacper Kisielewski
Aleks Bukat
Milena Klimiuk
Jakub Michalski
MP
DS
MP
MP
2
3
2.5
2
14.7435
4.19718
19719
19844
19720
Ignacy Kotewicz
Emilia Massalska
Tomasz Trojak
Antoni Wójtowicz
MP
MP
MP
MP
2
2
1.5
2
-17.7415
5.20420
19280
20507
20418
Zuzanna Sobota
Kryspin Donder
Marek Księżopolski
Oliwer Rubach
SL
SL
SL
SL
0.5
1
0.5
1
-13.5012
6.20088
20106
20102
20095
Oliwia Wróblewska
Julia Antczak
Martyna Dorszewska
Marta Piątkowska
KP
KP
KP
KP
0.5
0.5
1
0.5
-35.059
7.21209
21405
21449
21210
20707
Antoni Kierepka
Mikołaj Chmielewski
Aniela Hulanicka
Franciszek Kierepka
Stanisław Wadowski
SL
MP
MA
SL
MP
0.5
1
0
1
1
-24.485
8.17386
19857
20268
20270
Wojciech Potapczyk
Daria Bartkiewicz
Paweł Odrzywół
Konrad Wójcik
DS
DS
DS
DS
1.5
1
1
1
-2.072
9.20865
21433
20170
21434
Klara Kozłowska
Weronika Romańska
Adam Stachura
Karolina Stępkowska
MP
MP
MP
MP
1
0.5
1
0.5
52.341
10.21205
21804
21946
21189
Nikodem Pasek
Jakub Gołaszewski
Szymon Lilla
Marcin Staniak
PM
PM
PM
PM
0.5
0
0
1
51.571
11.21431
21831
21880
21564
Krzysztof Ziętarski
Łucja Augustyniak
Błażej Mróz
Julia Ziętarska
MP
MP
MP
MP
0.5
0
0
0
48.021
12.19545
21156
21118
19531
21164
19532
Nina Przybylska
Kajetan Kęska
Amelia Moszumańska-Krupej
Iga Przybylska
Maja Schroeder
Adrian Sinicki
DS
DS
DS
DS
DS
DS
1
0
0.5
0.5
0
0.5
42.731
13.21409
21285
21935
21284
Wojciech Bąk
Olgierd Brylski
Olaf Piwoń
Stanisław Psuty
SL
KP
SL
KP
0
0
0
0
41.271
14.21349
21945
20023
21482
21350
Jan Zieleniewski
Bolesław Janowski
Joanna Massalska
Aleksandra Mudyna
Stanisław Zieleniewski
MP
MP
MP
MP
MP
0
0
1
0
0
37.691
15.21435
21847
21219
21960
21951
Michał Stępkowski
Antonina Chmielewska
Michał Krok
Jan Migo
Adam Wieciech
MP
MP
ZP
MP
MP
0.5
0
1
0
0
22.931

Łącznie 865 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:06:02 (0.2267/75) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.