Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6094/29202 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Rozpoczęcia Sezonu
Ogólnopolski turniej par "Otwarcia sezonu 2023"
środa, 1 lutego 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04783
14845
Michał Górski
Robert Krawczyk
PM
PM
9
5
65.315025III
III
2.10799
16727
Michał Gutowski
Dariusz Milewski
PM
PM
4
2.5
59.804322III
III
3.08097
13028
Włodzimierz Kocoń
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
7
58.893618 
 
4.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
58.803015 
 
5.10794
04710
Aleksander Chrenowski
Stanisław Szejko
PM
PM
13
7
58.732312 
 
6.04601
04660
Witold Kaliński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
7
58.41179 
 
7.04581
04593
Kazimierz Gralak
Wacław Janicki
PM
PM
18
17
58.29105 
 
8.03829
10354
Bogumił Macierzyński
Krzysztof Przybielski
PM
ZP
9
4
57.4295 
 
9.12983
08119
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
7
12
56.9584 
 
10.06488
04686
Wiesław Andruk
Janusz Przybyszewski
WM
PM
9
11
54.0174 
 
11.09778
17499
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
PM
PM
5
2
53.0063 
 
12.16187
04632
Krzysztof Czapczyk
Jacek Lew
PM
PM
5
15
52.3453 
 
13.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
52.3042 
 
14.05932
05023
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
ZP
WP
5
9
51.8632 
 
15.19388
20978
Andrzej Jarząbkowski
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
51.7621 
 
16.13707
08563
Mirosław Małypan
Andrzej Osiński
PM
PM
5
3
47.9011 
 
17.18901
11509
Grzegorz Kujawiński
Czesław Thrun
PM
PM
3
5
47.5811 
 
18.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
2
1.5
46.2311 
 
19.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
45.9911 
 
20.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
3
45.7911 
 
21.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
44.0911 
 
22.12001
18172
Jerzy Powalisz
Marek Skonieczny
KP
KP
2.5
2
44.0111 
 
23.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
1
1.5
43.8911 
 
23.04602
04712
Aleksander Kasprzak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
43.8911 
 
25.13409
18849
Andrzej Chabierski
Andrzej Piwakowski
PM
PM
3
1
41.3511 
 
26.13580
04672
Marek Fijałkowski
Andrzej Pella
PM
PM
2.5
4
41.2311 
 
27.20985
12678
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
PM
PM
1.5
1.5
41.2011 
 
28.04399
04682
Tomasz Patalan
Jacek Piotrowski
WM
PM
5
12
41.1511 
 
29.04696
08565
Antoni Sękowski
Lechosław Suszka
PM
PM
18
5
40.7611 
 
30.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
37.0711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 536 punktów PKL, w tym 290 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:48:10 (1.3771/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.