Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6061/29227 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** memoriał Andrzeja Olczaka
OTP** memoriał Andrzeja Olczaka
niedziela, 5 lutego 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
62.71108II
II
2.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
62.3798III
III
3.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
62.1390III
III
4.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
9
5
59.9282 
 
5.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
58.0974 
 
6.07578
08802
Jan Chodkiewicz
Robert Grad
WM
WM
5
4
57.1566 
 
7.04219
04427
Aleksander Cydejko
Edmund Reczuga
WM
WM
5
7
56.7459 
 
8.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
56.5451 
 
9.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
MA
11
4
56.4443 
 
10.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
56.3235 
 
11.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
3
4
55.8727 
 
12.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
54.6622 
 
13.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
54.1320 
 
14.04212
04405
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
WM
WM
19
19
53.8919 
 
15.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
53.8717 
 
16.04263
04365
Romuald Grudziński
Krzysztof Michalczyk
WM
WM
5
12
53.6216 
 
17.04250
04402
Bogusław Gierulski
Ryszard Pichla
WM
PM
21
7
52.8515 
 
18.04504
04517
Arkadiusz Wojtecki
Roman Zieliński
WM
WM
4
5
52.6813 
 
19.04233
08389
Andrzej Dzikowski
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
4
2.5
52.1112 
 
20.07563
04474
Radosław Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
9
11
52.0911 
 
21.04215
04366
Paweł Ciesieński
Mirosław Michnowicz
WM
WM
3
4
52.089 
 
22.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
51.598 
 
23.04345
09037
Tomasz Lisica
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
51.557 
 
24.04265
04329
Stanisław Charun
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
51.335 
 
25.01492
08124
Michał Klincewicz
Wojciech Kujda
WM
WM
1
2
51.124 
 
26.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
4
51.043 
 
27.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
50.821 
 
28.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
5
7
50.771 
 
29.13903
16082
Bogdan Jaskulski
Waldemar Surmacz
MA
MA
4
2.5
50.401 
 
30.04511
10335
Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
WM
WM
5
11
50.351 
 
31.04179
04429
Paweł Abramski
Patrycjusz Reszczyński
WM
WM
5
5
50.181 
 
32.04148
16793
Kazimierz Kłosiński
Jacek Pióro
PD
PD
4
4
49.501 
 
33.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
48.941 
 
34.04198
01577
Adolf Bocheński
Aleksander Poznysz
WM
DS
13
12
48.931 
 
35.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
48.511 
 
36.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
47.801 
 
37.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
47.611 
 
38.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
7
5
46.401 
 
39.06181
06186
Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
MA
PD
4
7
46.331 
 
40.13920
08271
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
MA
PD
5
7
46.311 
 
41.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
46.001 
 
42.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
3
3
45.831 
 
43.04248
04392
Piotr Garbal
Robert Ostapczuk
WM
WM
3
5
45.541 
 
44.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
45.331 
 
45.01169
12090
Waldemar Sadurski
Zbigniew Ziemba
WM
WM
2
4
44.361 
 
46.01143
01163
Zbigniew Pękala
Andrzej Skoczylas
WM
WM
1.5
2
43.881 
 
47.04186
04416
Janina Bakuła
Bernard Pszczoła
WM
WM
5
11
40.671 
 
48.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
2
2
39.681 
 
49.01056
04438
Grażyna Blech
Alina Gudecka
WM
WM
1.5
3
39.181 
 
50.04183
04782
Janina Biała
Tadeusz Dąbrowski
WM
WM
2.5
1.5
38.831 
 
51.04152
01616
Leszek Ostrowski
Roman Walaszkowski
WM
WM
2
1
37.521 
 
52.13908
18029
Jerzy Cichowski
Jan Milewski
MA
MA
1.5
2
35.661 
 
53.14401
04358
Mirosław Makuch
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
4
3
34.801 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1882 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://ozbs.olsztyn.pl/2023/Biskupiec/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:16:49 (0.2775/116) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.