Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6095/29409 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* ZIMA 2023
OTP* ZIMA 2023
niedziela, 12 marca 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
59.168040III
III
2.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
59.007035III
III
3.04581
04745
Kazimierz Gralak
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
18
5
57.676231 
 
4.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
5
18
56.285327 
 
5.14845
04852
Robert Krawczyk
Marta Sikora
PM
PM
5
5
55.654523 
 
6.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
54.863719 
 
7.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
9
54.762814 
 
8.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
17
15
54.072010 
 
9.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
2.5
7
53.34168 
 
10.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
53.14147 
 
11.04531
04602
Marek Barylewski
Aleksander Kasprzak
MA
PM
18
18
52.85137 
 
12.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
52.25116 
 
13.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
52.17105 
 
14.16130
04696
Jerzy Kajzer
Antoni Sękowski
PM
PM
5
18
51.7184 
 
15.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
51.6374 
 
16.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
51.0863 
 
17.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
7
9
50.8642 
 
18.10799
16727
Michał Gutowski
Dariusz Milewski
PM
PM
4
2.5
50.8532 
 
19.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
49.9711 
 
20.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
49.7511 
 
21.03829
08565
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
PM
PM
9
5
49.6211 
 
22.04569
04636
Krzysztof Firkus
Janusz Liwosz
PM
PM
5
5
49.5611 
 
23.04250
04618
Bogusław Gierulski
Wiesława Kasperek
WM
PM
21
5
49.4411 
 
24.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
3
48.8511 
 
25.10794
16784
Aleksander Chrenowski
Władysław Łobacz
PM
PM
13
4
48.5511 
 
26.08316
04402
Krzysztof Nagielski
Ryszard Pichla
WM
PM
9
7
48.0511 
 
27.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
47.9111 
 
28.13707
04686
Mirosław Małypan
Janusz Przybyszewski
PM
PM
5
11
47.3411 
 
29.10355
19388
Bartłomiej Gierz
Andrzej Jarząbkowski
PM
PM
0.5
2
47.2611 
 
30.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
46.3811 
 
31.15803
15802
Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
PM
PM
4
5
45.0111 
 
32.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
3
3
44.4311 
 
33.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
1
1.5
44.3311 
 
34.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
43.8511 
 
35.04399
04755
Tomasz Patalan
Danuta Żabicka
WM
PM
5
7
43.2511 
 
36.04704
22618
Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
PM
PM
3
0.5
43.0311 
 
37.12445
16187
Tomasz Brzęcki
Krzysztof Czapczyk
PM
PM
5
5
42.7911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1012 punktów PKL, w tym 532 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:32:53 (0.1832/84) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.