Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5739/29477 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2023
Lubuski WZBS
Rebid - Grodzisk Wlkp.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.21004Romuald AlaborskiLB0.53
2.20998Lidia AndrzejewskaWP02
3.22198Ewa AntoniewiczWP01
4.16733Stanisław BamberLB24
5.22313Marzena BartelWP01
6. Danuta Bartkowiak-01
7.21234Monika BorowskaMA0.51
8.22359Anna BranickaMA01
9.20966Anna BrukwickaLB0.51
10.21184Jacek BrukwickiWP01
11.22096Aneta BystrońMP01
12.20225Maciej CieślukowskiWP1.51
13.17342Hanna Czerska-GąsiewskaLU04
14. Tamara Fizek-Borkowicz-01
15.20136Adrian FoltynLB1.56
16.19983Małgorzata GagoMA01
17. Grzegorz Gargula-02
18.20349Izabela GórnickaLB1.51
19. Lidia Henclewska-01
20. Adam Henclewski-01
21.22656Katarzyna HyrkielMP01
22. Sławomir Janiński-01
23.05069Paweł JassemWP174
24.16735Tadeusz JutkowiakLB15
25. Justyna Kalisoras-04
26.22839Małgorzata KańdułaWP04
27.16736Paweł KańdułaLB1.511
28. Iwona Karnowska-01
29.21873Renata KasprowskaSL01
30.21874Krzysztof KasprowskiSL01
31. Maciej Klęczar-03
32.20304Aleksandra KlupśLB1.56
33.20902Anna KoczorowskaWP0.51
34.21187Karol KoczorowskiWP0.51
35. Elżbieta Kosztyła-01
36. Iwona Królikowska-02
37. Dominika Kubacka-01
38. Małgorzata Kułakowska-01
39.22260Anna KurzejaMP04
40.22270Kinga LesińskaWP01
41.21878Andrzej LesińskiWP03
42.05192Jarosław LubczyńskiWP51
43. Aneta Łukasiewicz-01
44.22837Katarzyna MatysikMP01
45.22838Mateusz MatysikMP01
46.21337Anna NapierajczykDS11
47.21691Katarzyna OdomirskaMP03
48. Agata Orłowska-01
49.22162Paweł OrłowskiMA11
50. Witold Piotrowiak-01
51. Katarzyna Pomorska-01
52.21820Katarzyna PoniatowskaMA01
53. Renata Rędzio-01
54. Maciej Ropelewski-01
55.20079Anna RóżańskaLB1.51
56.20080Piotr RóżańskiLB0.51
57.20822Roman RutynaMA11
58. Leszek Szmigielski-01
59. Maria Szmigielski-01
60.22360Elżbieta SznajderMA01
61. Urszula Tiereszko-01
62. Magdalena Tomczyk-01
63.21492Angelika WęgrzynMP02
64.21690Aleksandra WilkMA0.53
65.21230Paulina WiśniewskaWP01
66. Magdalena Wolicka-02
67.16732Roman WośkowiakLB2.52
68.21634Jerzy WoźniakWP04
69. Małgorzata Ziętek-01
70.19644Katarzyna Żabicka-BajonWP2.51
71.20140Małgorzata ŻychlińskaLB1.59

Łącznie 140 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://rebid.com.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.12:03:02 (2.2030/81) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.