Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5730/29505 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

5. Mityng w Lubominie
V Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
Cavendish uśredniony
niedziela, 2 kwietnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
78.19140II
II
2.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
15
61.05131III
III
3.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
11
56.65123III
III
4.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
52.35116 
 
5.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
9
51.41109 
 
6.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
44.30102 
 
7.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
40.6295 
 
8.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
38.3088 
 
9.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
37.4181 
 
10.06909
03960
Anna Sarniak
Radosław Szczepański
MA
MA
21
18
37.3274 
 
11.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
37.1167 
 
12.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
5
9
36.8660 
 
13.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
36.8453 
 
14.04297
08951
Wojciech Karpiński
Janusz Tchórzewski
WM
WM
5
2.5
35.3045 
 
15.04531
04242
Marek Barylewski
Andrzej Fronczak
MA
PM
18
18
32.9238 
 
16.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
32.2431 
 
17.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
13
29.8628 
 
18.06540
13709
Bartosz Chmurski
Grzegorz Głasek
MA
SW
24
11
29.4927 
 
19.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
5
5
28.2225 
 
20.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
SW
19
21
24.1624 
 
21.07563
04474
Radosław Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
9
11
23.9523 
 
22.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
4
22.0822 
 
23.08388
06802
Tomasz Kuś
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
5
13
19.7820 
 
24.05363
07242
Jerzy Russyan
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
19.3819 
 
25.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
9
9
15.4918 
 
26.19724
09763
Bartosz Bejenka
Adam Wszeborowski
PD
PD
2.5
7
15.1917 
 
27.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
13.8916 
 
28.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
3
12.3514 
 
29.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
12.2713 
 
30.08316
04829
Krzysztof Nagielski
Marek Pietrzak
WM
PM
9
5
11.1112 
 
31.04329
04402
Zbigniew Krzepkowski
Ryszard Pichla
WM
PM
5
7
8.3211 
 
32.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
7.7010 
 
33.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
7.688 
 
34.04108
02806
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
SL
SW
21
21
7.307 
 
35.21387
08592
Sylwester Nieke
Jerzy Uscki
WM
WM
1.5
1.5
6.786 
 
36.04547
06822
Andrzej Bunikowski
Anna Nosalska
PM
PM
18
7
6.415 
 
37.04392
10561
Robert Ostapczuk
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
5
7
5.624 
 
38.13762
01169
Stanisław Baraszkiewicz
Waldemar Sadurski
WM
WM
2.5
2
-0.192 
 
39.04233
08389
Andrzej Dzikowski
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
4
2.5
-0.241 
 
40.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
-0.271 
 
41.02966
07849
Stanisław Pająk
Bogdan Szulejewski
SW
MA
15
21
-0.301 
 
42.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
13
19
-0.461 
 
43.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
15
-3.811 
 
44.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
-3.861 
 
45.16130
16727
Jerzy Kajzer
Dariusz Milewski
PM
PM
5
2.5
-4.001 
 
46.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
-4.161 
 
47.04601
04660
Witold Kaliński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
7
-7.001 
 
48.07578
08802
Jan Chodkiewicz
Robert Grad
WM
WM
5
4
-8.031 
 
49.07221
02185
Andrei Kavalenka
Damian Wroński
WM
ZP
7
12
-9.621 
 
50.04179
04429
Paweł Abramski
Patrycjusz Reszczyński
WM
WM
5
5
-10.681 
 
51.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
3
4
-11.411 
 
52.04887
07596
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
WP
WP
17
13
-11.811 
 
53.20830
19770
Szymon Grabala
Martyna Smoleń
PM
MP
2
2
-12.001 
 
54.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
-12.031 
 
55.04416
10335
Bernard Pszczoła
Sławomir Wrzosek
WM
WM
11
11
-12.351 
 
56. 
 
Tadeusz Bujko
Tadeusz Fiodorowicz
-
-
0
0
-12.511 
 
57.04223
01616
Arkadiusz Cwirko
Roman Walaszkowski
WM
WM
4
1
-13.301 
 
58. 
04508
Jan Gizulewski
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
-14.141 
 
59.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
-14.781 
 
60.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
-14.891 
 
61.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
-24.271 
 
62.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
-25.241 
 
63.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
5
-26.241 
 
64.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
OP
LB
9
7
-30.221 
 
65.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
-30.891 
 
66.04345
09037
Tomasz Lisica
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
-33.081 
 
67.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
5
-33.951 
 
68.04265
01163
Stanisław Charun
Andrzej Skoczylas
WM
WM
3
2
-36.491 
 
69.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
-38.951 
 
70.22760
22761
Wojciech Nowakowski
Bożena Pyka
WM
WM
0
0
-39.731 
 
71.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
4
-51.241 
 
72.19388
13028
Andrzej Jarząbkowski
Piotr Suchodolski
PM
PM
2
7
-55.321 
 
73.04668
04358
Zbigniew Kolański
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
3
3
-56.001 
 
74.01143
01330
Zbigniew Pękala
Stanisław Stepnowski
WM
WM
1.5
0.5
-64.051 
 
75.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
-70.571 
 
76.01218
04506
Andrzej Szyc
Regina Wołek
WM
WM
1.5
3
-73.701 
 
77.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
7
5
-84.111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3446 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/lubomino/p/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:01:57 (0.2226/164) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.