Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5770/29722 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Maj 2023
Śląski WZBS
Turniej z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03029
03430
Stanisław Adamczyk
Janusz Pisarek
SL
SL
7
7
69.3521
2.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
OP
SL
7
11
67.9119
3.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
SL
5
2
59.6416
4.10954
19348
Stanisław Makuch
Leszek Suder
SL
SL
3
2
58.2014
5.02693
03322
Paweł Korombel
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
5
7
56.6112
6.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
56.379
7.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
55.477
8.21584
03170
Jacek Fidler
Cezary Góra
SL
SL
1.5
9
54.935
9.03098
03408
Jerzy Ciesielczuk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
12
5
54.824
10.16281
13014
Wiesław Frąckowiak
Mirosław Żerkowski
SL
SL
3
3
54.694
11.22376
21510
Zofia Konieczny
Kamil Szewczyk
SL
SL
0
1.5
54.213
12.07411
03561
Kazimierz Pawłowski
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
53.853
13.14870
03578
Mieczysław Antosz
Dietmar Warzecha
SL
SL
3
5
53.733
14.17650
16475
Aleksander Kolasa
Andrzej Staszek
SL
SL
4
7
53.132
15.09818
03332
Henryk Grządziel
Zdzisław Małek
SL
SL
13
9
52.882
16.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
52.761
17.03087
 
Bogdan Cholewik
Andrzej Kuźnar
SL
NZ
5
0
51.921
18.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.601
19. 
 
Janusz Kufel
Aleksander Trzos
NZ
NZ
0
0
50.241
20.10963
03599
Tadeusz Otrębski
Jacek Wołoszczak
SL
SL
0.5
2
48.681
21. 
 
Andrzej Jaworski
Janusz Paul
-
-
0
0
48.441
22.13411
18890
Michał Kaleta
Vasil Valchev
LU
SL
5
7
46.611
23.19686
03498
Jerzy Lewkowicz
Zbigniew Słaby
SL
SL
0.5
7
46.091
24.18088
18407
Józef Kowalik
Andrzej Odrobiński
SL
SL
2
0.5
45.311
25.22419
22378
Mieszko Szmigel
Karol Złocki
SL
SL
1
0.5
45.071
26. 
 
Jerzy Gaś
Kazimierz Niedbało
NZ
NZ
0
0
44.141
27.12846
03621
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
43.881
28.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
43.621
29.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
42.671
30. 
 
Feliks Mrowiec
Anna Osławska
NZ
NZ
0
0
42.431
31.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
40.021
32. 
16282
Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
NZ
SL
0
2
38.931
33.11244
22399
Tomasz Kierepka
Paulina Pawełek
SL
SL
2
0.5
38.341
34. 
 
Adam Borszcz
Ewa Rosikoń
NZ
NZ
0
0
38.151
35.11996
 
Krzysztof Sieradzki
Lucjan Zasadzień
SL
NZ
2
0
33.071

Łącznie 288 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-03 g.00:15:05 (0.1957/80) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.