Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5752/29852 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Kwiecień 2023
Pomorski WZBS
Regionalny t/p - Memoriał im. M.Goczewskiego

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
70.7933
2.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
60.5329
3.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
59.1725
4.18625
09679
Krzysztof Boniek
Krzysztof Meyer
PM
PM
2.5
4
58.5021
5.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
17
15
58.3317
6.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
56.0811
6.04852
15477
Marta Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
5
9
56.0811
8.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
55.677
9.04783
14845
Michał Górski
Robert Krawczyk
PM
PM
9
7
55.586
10.04689
04745
Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
4
5
55.005
11.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
7
53.175
12.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
52.834
13.15701
04752
Sławomir Hennig
Krzysztof Zastawny
PM
PM
2.5
4
52.673
14.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
52.423
15.11633
15710
Zdzisław Cherek
Jarosław Mackiewicz
PM
PM
3
2
51.752
16.12127
04829
Jarosław Bartosiński
Marek Pietrzak
PM
PM
9
5
51.081
17.04573
09675
Michał Gapa
Sławomir Lejk
PM
PM
5
3
50.671
18.10148
04848
Paulina Klimentowska
Maria Tomczewska
MA
PM
9
7
50.581
19.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
50.501
20.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
50.421
21.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
50.001
22.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
3
48.421
23.19388
13707
Andrzej Jarząbkowski
Mirosław Małypan
PM
PM
2
5
46.001
24. 
11749
Maria Goczewska
Jan Kryger
PM
PM
0
2.5
45.251
25.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
2
1.5
45.081
26.13639
08094
Krzysztof Bazeli
Zdzisław Jędrzejczak
PM
PM
1.5
5
44.171
27. 
22309
Dariusz Kusiak
Piotr Paszkowski
PM
PM
0
0
43.751
28.04628
13028
Marcin Kut
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
7
43.251
29.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
2
1.5
42.331
30.16727
17291
Dariusz Milewski
Marek Piętak
PM
PM
2.5
2.5
40.421
31.22072
20974
Remigiusz Gaweł
Łukasz Morawski
PM
PM
0.5
1
39.921
32.10816
21076
Wawrzyniec Rozenberg
Lucjan Wąsik
PM
PM
3
1
38.421
33.22292
22265
Sabina Klawikowska-Milczewska
Anna Zajc
PM
PM
0
0
31.751

Łącznie 400 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:27:27 (0.1303/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.